Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miła obsługa +

Dobry kontakt z klientem +

Odpowiednie zabezpieczenie przesyłki +

 

Zamawiałem "część" do PM'a w dnu w którym jeszcze była określona jako "dostępna" na stronie tajwangun, poinformowano mnie telefonicznie że " niestety na chwilę obecną nie ma już jej na magazynie i czy nadal moje zamówienie jest aktualne czy chciał bym z niego zrezygnować ponieważ sprowadzenie tej części może potrwać to 4 tygodni".

 

Zamówienie zrealizowane bez problemów.

 

Na dzień dzisiejszy pozyskali nowego klienta ( mnie ).

 

Polecam Wszystkim.

Link to post
Share on other sites

Perfekcyjna obsługa i kontakt, ocena jak najbardziej celująca!

 

Tylko o co chodzi z tą rangą przy moim koszyku??? :D Do trzeciej belki brakuje mi 50 Euro. Czyżby chcieli skusić mnie awansem? ;)

 

Nigdzie nie moge na ich stronie znaleźć informacji, co mi ten awans da.. Przeniesienie do sztabu? :)

Link to post
Share on other sites

(...) widać że schotgun naoliwiony, chodzi jak masełko.

Ech, niestety mają zawiedzionego klienta, dwa shotguny, fakt przesyłka ekspres, ale GLS zazwyczaj tak lata ;).

Pomimo pieczątek wewnątrz opakowania, że broń była przestrzelana, zero śladów świadczących o czymś takim. Ślady zrobiłem dziś na strzelance po połowie maga. Rozebrałem jednego, zacinał się strasznie, giwerka sucha wewnątrz jak pieprz, drugi który dostał mój kumpel dokładnie taki sam problem.

Polecam

A ja w sumie nie wiem sam, może jestem jednostkowym przypadkiem, ale z czystym sumieniem polecić nie mogę.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Ech, niestety mają zawiedzionego klienta, dwa shotguny, fakt przesyłka ekspres, ale GLS zazwyczaj tak lata ;).

Pomimo pieczątek wewnątrz opakowania, że broń była przestrzelana, zero śladów świadczących o czymś takim. Ślady zrobiłem dziś na strzelance po połowie maga. Rozebrałem jednego, zacinał się strasznie, giwerka sucha wewnątrz jak pieprz, drugi który dostał mój kumpel dokładnie taki sam problem.

 

A ja w sumie nie wiem sam, może jestem jednostkowym przypadkiem, ale z czystym sumieniem polecić nie mogę.

 

 

Możesz nam powiedzieć co niby mieli "nasmarować" i o jakich "śladach" mówisz ?

Może jestem ograniczony, ale wydawało mi się że usługi którą wymagasz przeprowadza się jedynie w replikach z wyższej półki (AEG,GAZ) bo w Shocie za 50zł to sens ma jedynie sprawdzenie czy "strzela" w miarę przyzwoicie i proszę nie dyskutować ze mną że tak samo można sprawdzać AEG'i bo nie o tym mowa.

Te zabawki najprościej mówiąc są takiej jakości że po rozkręceniu ich możesz już sobie dać spokój ze składaniem i jedyne co złożysz to kolejne zamówienie na "pisowshit" plastic fantastic gwint nie pozwala na częste rozkładanie i składanie tych shotów.

Podsumowując:

1. Co chciał byś mieć "nasmarowanego" w Shocie ?

2. O jakich śladach użytkowania/przeglądu mówisz ?

3. Czemu kupiłeś Shota który się rozleci jak cała reszta innych Shotów tego typu?

Edited by morbus
Link to post
Share on other sites

Możesz nam powiedzieć co niby mieli "nasmarować" i o jakich "śladach" mówisz ?

Może jestem ograniczony, ale wydawało mi się że usługi którą wymagasz przeprowadza się jedynie w replikach z wyższej półki (AEG,GAZ) bo w Shocie za 50zł to sens ma jedynie sprawdzenie czy "strzela" w miarę przyzwoicie i proszę nie dyskutować ze mną że tak samo można sprawdzać AEG'i bo nie o tym mowa.

Mylisz się zdjęcia do zobaczenia jutro, bo zostawiłem kabel do aparatu w firmie, więc z rana je wrzucę gdzieś i dam linki.

Te zabawki najprościej mówiąc są takiej jakości że po rozkręceniu ich możesz już sobie dać spokój ze składaniem i jedyne co złożysz to kolejne zamówienie na "pisowshit" plastic fantastic gwint nie pozwala na częste rozkładanie i składanie tych shotów.

I znowu się mylisz, został rozebrany i przesmarowany na strzelance, i przestał się zacinać. Do tego naprwiono błąd polegający na złym spasowaniu lufy zewnętrznej i przestały oba znosić w lewo, kto miał do czynienia z takim Mosbergiem będzie wiedział o czym piszę.

Podsumowując:

1. Co chciał byś mieć "nasmarowanego" w Shocie ?

2. O jakich śladach użytkowania/przeglądu mówisz ?

3. Czemu kupiłeś Shota który się rozleci jak cała reszta innych Shotów tego typu?

Ad. 1. choćby prowadzenie "pompki". prowadzenie tłoka i cylindra, miejsca styków elementów spustu.

Ad. 2. Mówię właśnie o takich śladach, które widać by było gdyby broń choćby przeładowano kilka razy.

Ad. 3. Bo szota jeszcze nie miałem, a nie chciałem wywalać kasy na coś co się mi może nie spodobać. A jak się rozpadnie gun za 50 zeta to będzie mniejsza strata niż jak się rozpadnie ten za kilkaset, co się też przydarzyło tydzień wcześniej koledze.

Zresztą paru panów z (ciach)nazwa_ekipy(/ciach) na ostatnim spotkaniu przekonało się, że "szitplasticgun" za 50 zeta potrafi też zaboleć :P. I niekoniecznie z przyłożenia.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Brak edycji niestety zmusza mnie do zamieszczenia bez sensu kolejnego posta.

Krakman przysłał wyjaśnienie na prv, przyjąłem do wiadomości, bo rzeczowe. W każdym razie napiszę tak, przesyłka naprawdę szybka, jak pisałem we wcześniejszym poście, zapakowana naprawdę dobrze, w pudełku to co miało być i za co zapłaciłem, szkoda tylko tej głupiej wpadki z pieczątkami ;).

W każdym razie "+" z czystym sumieniem dać nie mogę, ale - na pewno też nie, z innej mańki i tak będę u was robił zakupy.

 

EDIT.

Moda naprawdę poproszę o sklejenie postów i wykasowanie licznika to raz, dwa zrzut ekranu z widocznym brakiem możliwości edycji.

3e47661295b10eb7m.png

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Serio, chyba nie którzy nie maja większych problemów niż jakieś ryski widziane tylko pod lupą. Tragedia...

Zdjęcie niewyraźne i nadające się do kosza.

Jak chcesz edytować post, skoro już napisałeś drugi? Edytować można tylko swój ostatni post w temacie.

 

A do tematu- Kupowałem w taiwangunie kilka pierdół- szybka przesyłka, pancerna paczka, wszystko na swoim miejscu. Dobry kontakt mejlowy. Plus dla sklepu ;)

Link to post
Share on other sites

Postanowiłem dokupić magazynki do Ak-74. Spodobały mi się krótkie magazynki u Krakmana - na moje zapytanie czy będą pasować do Cymy, przyszła szybka odpowiedź.

Po dokonaniu zamówienia, postanowiłem zmienić sposób płatności - nie było z tym problemów - bezproblemowa transakcja, a magazynki są już na miejscu. Czyli klient zadowolony, a sklep ma bardzo dobrą ocenę :)

 

Pozdrawiam

sokol

Link to post
Share on other sites

Zmiana od ostatniego razu, po prostu wcześniejsze potknięcie musiało być przypadkiem. Tym razem wielki + dla sklepu i obsługi.

Tak jak pisałem wcześniej i tak miałem zamiar robić u nich zakupy i słowa dotrzymałem.

Naprawdę zadowolony z Was jestem tym razem, razem z kumplami z ekipy :).

Link to post
Share on other sites

Ostatnie zamówienie na taiwangun.com złożyłem ok. godziny 13:40 we środę , w czwartek ok. 12:30 wystrzeliłem pierwszą kulkę z shotguna - to się nazywa expresowa przesyłka(poprosiłem w mailu żeby przesyłka dotarła przed sobotą) + szybko i dokładnie odpowiedzieli na moje pytanie dzień wcześniej. Dziś złożyłem kolejne zamówienie - zobaczymy jak będzie tym razem, mam nadzieję ,że mnie (i teamu) nie zawiodą

Link to post
Share on other sites

Brałem dwa G36C z JG, zamówienie złożyłem w czwartek po 9 rano, w piątek po 15 przyszedł kurier, a muszę zaznaczyć że mieszkam na drugim końcu Polski, nad morzem... Paczka oczywiście pancernie zapakowana a repliki przestrzelane...

Dla innych sklepów byłby to niebywały plus, u Krakmana to standard...

Oby ten topic pozostał nadal taki nudny (same pozytywne opinie)...

Link to post
Share on other sites

Też wystawie opinię 8) w skali szkolnej daję 6:

-dobry kontakt mailowy

-szybka realizacja (w poniedziałek rano przelałem pieniądze a w środę dostałem replike)

-dobrze zapakowana paczka

-ceny w miarę przyzwoite

i można by tak wymieniać jeszcze, polecam.

Link to post
Share on other sites

Zamowiłem u nich G36C JG + powiekszony chwyt do bateri LARGE !

 

Po otrzymaniu repliki po 1 dniu zdecydowałem że oddaje do sklepu napisałem że wysyłam itp. przyjeli moja replike i chwyt i dzis oddali mi kaske :)

Mimo iż namieszałem i marudziłem nie wypieli się na klienta i zachowali się bardzo dobrze.

 

BARDZO POLECAM!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...