Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKMS (RK10) [BOYI]


Recommended Posts

To izolką go. Chyba ten showman Bear w swoim programie (nie obrażając nikogo oczywiście) powiedział: JNG! Jak Najprościej Głupku. Trzeba czasami stosować się do tej zasady, jak mamy magi, a każdy z innej parafii :)

Edited by Terenowy
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiem tak : testowałem na stockowej gumce na kulkach 0.23 to duży rozrzut był ,dużo większy niż w stocku na 0.25. Na 0.28 nie strzelałem ,ale może ktoś się podzieli opinią :)

 

A co do kulkach do hi-capa:

Guarder 0.25 = Świetne! 0 zacinki.

Gunfire Rockets 0.25 = Żadnej zacinki , dla mnie ok :)

P&J 0.25 = Na samej dzisiejszej strzelance 3 zacięcia. Nie polecam...

 

Do Hi-Capa stockowego bez precki najbardziej polecam Gunfire, według mnie cena optymalna i jakość dobra ;)

Link to post
Share on other sites

Powiem tak : testowałem na stockowej gumce na kulkach 0.23 to duży rozrzut był ,dużo większy niż w stocku na 0.25. Na 0.28 nie strzelałem ,ale może ktoś się podzieli opinią :)

 

A co do kulkach do hi-capa:

Guarder 0.25 = Świetne! 0 zacinki.

Gunfire Rockets 0.25 = Żadnej zacinki , dla mnie ok :)

P&J 0.25 = Na samej dzisiejszej strzelance 3 zacięcia. Nie polecam...

 

Do Hi-Capa stockowego bez precki najbardziej polecam Gunfire, według mnie cena optymalna i jakość dobra ;)

 

Ja strzelam się na 0.28 aktualnie P&J zero zacinek na stockowym hi-capie. Precka Guardera, guma G&G zasięg myśle że na skupienie jest na 65m w A4 (M130). Na 0.25 Guardera też zero zacięć, rozrzut większy. Tak więc nie wiem czy Ci się opłaca G&G kupować jak precki nie masz.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam pytanie. Czy w waszym AKMS'ie również widac nad atrapą zamka kawałek baterii? Jak będę dysponował zdjęciami to wrzucę(Dokładniej będziecie wiedzieli o co mi chodzi).

 

Tak u mnie też to występuje, poradziłem sobie doklejając na baterii pasek z czarnej taśmy izolacyjnej przez co nie rzuca się tak w oczy ;-)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie: czy w modelu ze znalu można bezproblemowo wymienić dolne body na body od ak74 tej samej firmy?

 

Jeśli tak to ile części trzeba wymienić(selektor ognia,rączka itp). Chcę to zrobić ponieważ już nie wyrabiam z tymi luzami na kolbie...

Link to post
Share on other sites

No i stało się, jestem szczęśliwym posiadaczem rk-10s.

Replikę kupiłem u redberet'ów razem z magiem cymy(oczywiście nie pasuje, nawet po podpiłowaniu nie podaje za dobrze, to odpitoliłem ten kawałek plastiku na sprężynce, coby kulki nie wylatywały i jest git :cool: ).

Ogólnie polecam, ale odkryłem jeden szczególnie denerwujący mankament mojej repliki- zespół muszki lata i jest odchylony od linii karabinu o jakies 5 stopni.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Złamaną listwę wyrzuciłem w emocjach :icon_razz: Ale po prostu pękła na pół. Dobrze że miałem drugą od AK, wyskalowana na 800 ale i tak zakupie od ostrego AKM. Fotki całej repliki, i zatrzasku.

 

zdjcie0204m.jpg

 

 

zdjcie0205.jpg

 

Sorry że telefonem ale nie posiadam aparatu. Mam nadzieję że widać napis CM048

Edited by asgszczepan
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...