Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

Guest Mati13k

I tak zapewne większość osób chętnych na listę, zamawiało mailowo już wcześniej u PSTG, więc...? :wink:

 

PS Mejla podałem już na FB, lista doszła.

 

PPS Jak wygląda sytuacja z tym kapeluszem? Chodzi o PW. :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

No, każdą część dosyć rozłożonego w czasie zamówienia mam już u siebie. Uszyte świetnie jak zawsze, a za długi czas oczekiwania przyszedł niemały gratis, którym jestem bardzo zaskoczony.

 

Polecam po raz kolejny, za jakość szycia i za projekty (no i za gratis :wink: ), brakuje jedynie konsekwentności w terminach, co mogłoby dodać klientów. Cóż, tutaj już nie ode mnie zależy decyzja, tak czy inaczej, z pewnością zdecyduję się na kolejne zamówienie w przyszłości.. jeśli będę miał dużo czasu. ;-)

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

z pewnością zdecyduję się na kolejne zamówienie w przyszłości.. jeśli będę miał dużo czasu. ;-)

 

 

Pozdrawiam

 

i kolejne 15 postów 'co z moim zamówieniem i wysłanym pw/mailem/gg' :icon_biggrin: ?

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Przeczytaj cytowane zdanie jeszcze raz, a później znowu. Zwróć uwagę głównie na ostatnią część, taką po której jest uśmieszek. Jeżeli będzie mi się spieszyło, już nie zamówię u PSTG, pomimo jakości wykonania, bo nie mogę mieć pewności, że nie będę musiał pisać 15 postów z pytaniem o zamówienie. :)

Link to post
Share on other sites

Kthulu a gdzie moje zamówienie miałeś je dostarczyć w środę a do dnia dzisiejszego jeszcze go nie otrzymałem. Zamówienie zostało złożone w lutym 2012 i to nie było żadne wymyślne zamówienie tylko standardowy towar. Pieniądze również otrzymałeś w lutym. Pisze o tym na forum bo nie odbierasz telefonu ani nie odpisujesz na smsy.

Link to post
Share on other sites

Wiesz co adres do wysyłki dostałeś kilka miesięcy temu i co i też nie wysłałeś. Chciałbym w końcu w tym tygodniu otrzymać szpej za który już dawno zapłaciłem. A co do sklepu to sam zawsze twierdzisz że do niego podjedziesz i tam rzeczy zostawisz.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Jedynie informacyjnie - na stronie pojawiła się pierwsza z nowości: Kapelusze Tropikalne dostępne m.in. w wersjach zielonej, wz93, norweskiej oraz oryginalnym kamuflażu USN czyli AOR1. Kapelusze dostępne "od ręki". Wysyłka w ciągu 24 godzin.

 

Kapelusze pod linkiem: http://pstacticalgear.istore.pl/pl/kapelusz-tropikalny.html

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jako inspirator jego powstania i zarazem pierwszy użytkownik, mogę go polecić z czystym sumieniem. Mój przeszedł "chrzest" na Milsim48h i sprawdził się w 100%. Potnik blokował spływanie potu na okulary, boczne wywietrzniki uniemożliwiały nadmierne nagrzewanie się głowy, a regulowany obwód umożliwił noszenie kominiarki oraz zestawu słuchawkowego. Gorąco polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam

 

Ja mam takie magiczne pytanie co z moją paczką ze sprzętem który rzekomo został wysłany 3 tygodnie temu w czwartek, teraz oczywiście standardowo brak kontaktu a sprawa z tym sprzętem ciągnie się już od września 2011r i otrzymałem tylko połowę zamówionego sprzętu i oczywiście część była uszyta ok reszta poszła do poprawki i co rusz słyszę, że jest już uszyte potem, że nie, potem znowu, że tak ale źle i trzeba poprawić i tak cały czas oczywiście jak będzie jakikolwiek kontakt. Jeszcze nigdzie nie spotkałem się z takim olewaniem i niekompetencją, i mam już tego wszystkiego serdecznie dość, zapłacone a sprzęt albo niekompletny albo nie ma go wcale. Więc pytam się jeszcze raz kiedy dostane w końcu brakujący sprzęt uszyty poprawnie?

Link to post
Share on other sites

Witam

Biorąc pod uwagę, że dopiero w tym tygodniu wróciłem z urlopu (o czym było pisane w kilku miejscach), to nie tak łatwo nagle ogarnąć się ze wszystkim od razu. Jeżeli do kogoś nie dotarła paczka sprzed mojego urlopu to do poniedziałku dopilnuję aby wszystkie przesyłki wyszły. Aha, w przypadku braku kontaktu telefonicznego (przypominam, że do spraw czysto zawodowych uruchomiony został numer służbowy, byłbym wdzięczny za nie wydzwanianie na numer prywatny), prosiłbym o kontakt na mail.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...