Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

WITAM

Przy zamówieniu niestandardowym producent zażyczył sobie przedpłaty za zamówienie, po jej dokonaniu milczenie. Co w trakcie omawiania zamówienia było wręcz przeciwne. Czekam 3 dzień na odpowiedź i nic.

Zależy mi na profesjonalnym podejściu o przejrzystych zasadach. Fakt oczekiwania po przedpłacie na odpowiedź sprzedającego jest dla mnie podejrzeniem oszustwa. Dodając ograniczenie czasowe jakim dysponuje wprowadza dodatkową irytację. Co więcej na stronie nijak nie mogę znaleźć nr telefonu. Czy ktoś z was może go posiada???

Edited by singacz
Link to post
Share on other sites
  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie otrzymać , rozumiem że zamówienie tym bardziej niestandardowe wymaga więcej czasu na realizację. Jeżeli producent określa czas na wykonanie ok byle by był rzeczywisty. Nie jestem specjalistą w szyciu, nie znam się więc po prostu powierzam wszystko w ręce profesjonalisty. Jedynie co mnie zaniepokoiło to brak kontaktu. Producent zna moją sytuacje.

Nie mam nikomu nic za złe, kierując się wyrozumiałością. Po prostu dla mnie osobiście wystarczy wiadomość "prace rozpoczęte w razie potrzeby omówienia projektu odezwiemy się do Pana. Planowane zakończenie (data)"

Choć nie mogę zarzucić producentowi dokładności i zrozumienia którą wyraża w swoich wiadomościach. Co buduje ogólnie pozytywny wizerunek firmy.

Link to post
Share on other sites

Ja również nie miałbym problemu, żeby poczekać ten tydzień, dwa więcej, ale oczekiwałbym od PSTG jasnej informacji co do REALNEGO terminu. Kontakt ogólnie był przyzwoity. Jednak wraz ze zbliżającym się ukończeniem prac zaczął się psuć. Zamówiłem plate carriera, miał wyjść ponad 2 tygodnie temu. Dostałem następnie wiadomość, że były jakieś problemy z QR, ale napewno do końca tygodnia kamizelka zostanie wysłana. Od tego czasu minęło półtora tygodnia, kontaktu i paczki nie ma. Panie Piotrze, co jest grane ?

Link to post
Share on other sites

Chciałem tylko zauważyć, że teoretycznie dostarczony sprzęt był na większą kwotę niż zostało do tej pory przelane. Szkoda tylko że czasami lepiej i łatwiej napisać na forum post niż poczekać na odpowiedź (nie każdy siedzi codziennie na internecie i odpisuje na maile - jeżeli wszystko ma być robione na czas to jednak osobiście wolę spędzić ten czas przy maszynie niż odpisywać na każdy mail)

Edited by PS TACTICAL GEAR
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Podzielam opinie Bl4ckBird z wyrozumiałością podchodziłem do opóźnień w terminie realizacji. Tym bardziej jak chodzi o jakość produktu. Ale czekać prawie 2 miesiące na kamizelkę????? Przy wstępnym założeniu maksymalnie 20 dni ?? Tym bardziej moja sytuacja nie pozwala na rozbijanie zamówienia w czasie. Mam nadzieję na szybkie sfinalizowanie zamówienia (ze względu na zaliczkę) oraz rabat za czas realizacji.

Edited by singacz
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dziś dotarł do mnie szpej szyty przez pstg.

Poinformowano mnie że będzie to szyte 7-10 dni - termin dotrzymany, (pomijając czas na ustalenia co do szycia) towar został wysłany tak jak zakładał termin, lecz w między czasie były święta dla tego się opóźniło. Co do szpeju - brak zastzeżeń- podsumując warto było polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...