Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

Witam

 

*HellMaker - zależnie od koloru i kieszonek, jest możliwość wykonania takich do końca kwietnia

 

*slepy - organizer posiada dwie wewnętrzne kieszenie na które zostały naszyte gumy. Normalnie kieszeń na magazynek jest dedykowana do siedemnasto nabojowego magazynka od Glock17, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać kieszeń na dłuższe magazynki.

 

*Mati - zamówienie jest na ukończeniu, prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu zamówienie zostanie wysłane.

 

Od jutra w sprzedaży pierwsze kieszenie a A-TACS AU (wkrótce także w A-TACS FG)

 

Pozdrawiam

Edited by PS TACTICAL GEAR
Link to post
Share on other sites
  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja również w takim razie publicznie poproszę o udzielenie odpowiedzi ponieważ usilne przypominanie się na mailu nie daje żadnych rezulatatów. Chodzi o PC, torbę patrolową, organizer i drobnicę. Kiedy mogę liczyć na realizację? Orientacyjny czas wykonania podany przed zamówieniem już minął, od deklaracji terminu wykonania zależało czy w ogólę zamówię rzeczy u Pana ponieważ czas realizacji był głównym kryterium o czym pisałem i podkreślałem od początku. Teraz po przekroczeniu konkretnie wyznaczonego terminu zapadła cisza i nie dostaję odpowiedzi na maile...

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam

Chciałbym tylko prosić o cierpliwość - nie jest łatwo ogarniać sporą ilość zamówień i regularne odpisywanie czasami na kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt maili dziennie (z czego niestety mimo licznych deklaracji tylko znikoma część kończy się faktycznym zamówieniem). Przykre jest, że choć wiele firm często ma długi czas oczekiwania, tylko w tym temacie non stop są tego typu wpisy.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Nikogo nie wystawiam na piedestał, ani nie dołączam się do powszechnego narzekania. Po prostu chciałbym śledzić paczkę, ostatnio była taka możliwość.

 

 

PS Póki co z PSTG jestem bardzo zadowolony. Uważam jednak, że jeżeli masz podawać termin X, a realizować zamówienie w terminie Y, to lepiej w ogóle nic nie podawać. Albo podać czas dłuższy niż zamówienie może pesymistycznie zająć. Wtedy nie będzie sytuacji typu: "miało być w 2 tygodnie, a czekam już 2 miesiące", wtedy będą: "miało być pół roku, a uszył w 2 miesiące, polecam". Prosta sprawa, a wszyscy będą zadowoleni. ;)

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Oj Mati13k ma rację. Niektóre zamówienia wiszą od stycznia...

Gdybym usłyszał, że termin to pół roku pewnie powiedziałbym spoko a tak człowiek zaczyna się irytować.

Poza tym nie jest najlepszym pomysłem mówić "mam opóźnienia ale inni też mają" ;)

Czekam z niecierpliwością na plate carriera ;)

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi tutaj o pisanie, że są opóźnienia, ale inni też je mają. Chodzi raczej o to, że czasami, z przyczyn czysto losowych są opóźnienia i mówiąc szczerze, czasami nie jest fajnie, jak ktoś otrzymuje taką informację na mail, potwierdza, że nie ma z tym problemu, po czym po około 10 minutach na jednym forum pojawia się informacja od tej osoby że chciałaby wiedzieć kiedy otrzyma zamówienie, bo nie ma kontaktu.

 

Co do zamówień - są one realizowane po kolei. Rozumiem, że niektórzy chcieliby pewnie otrzymać duże zamówienie w ciągu 2 dni, jednak czasami jest to wręcz fizycznie niemożliwe.

 

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za cierpliwość.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Mój nie doszedł i nie wiem nawet kiedy dojdzie. Podczas przyszłego łikendu zastanowię się czy w ogóle kontynuować zamówienie... Pieniądze mam jakby zamrożone.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Witam,

 

Właśnie wróciłem z Poczty. Na starcie zdziwiło mnie awizo, gdzie wartość paczki była prawie 100 zł niższa niż miało teoretycznie być. Miało nie być wewnętrznego pasa do kamizelki, który jednak nie jest aż tak drogi. Okazało się, że brakuje również kapelusza i wewnętrznych ładownic. Bez ładownic nie jestem w stanie dosyć wygodnie używać tej kamizelki (dążyłem akurat do minimalizmu, dlatego nie mam zewnętrznych ładownic na magazynki).

 

Poza tymi "drobnymi" komplikacjami kamizelka jest świetnie uszyta, nie mam oczywiście zastrzeżeń.

 

 

Mógłbym zapytać kiedy byłaby możliwość dosłania wewnętrznego pasa, kapelusza i ładownic?

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...