Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam

Przepraszam, ostatnio były jakieś problemy z mailem - wiele wiadomości ode mnie nie dochodziło (zwłaszcza z załącznikami), jak widać dużo nie przychodziło do mnie (lub trafiało do SPAMu, choć były to często kontynuacje wcześniejszych rozmów). Do wieczora wszystkie wiadomości postaram się ogarnąć i przesłać odpowiedzi.

 

Dodatkowo użytkownicy FB mięli już szanse zobaczyć na profilu firmowym kilka zapowiadanych nowości, w dniu dzisiejszym także kolejne zdjecia nowych elementów.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

 

Ja mam pytanie które zadawałem już niezliczoną ilość razy kiedy otrzymam poprawnie uszyty sprzęt zgodny z zamówieniem??

Całość jest już bardzo delikatnie mówiąc żenująca! Nie dostaje odpowiedzi na maile i nie odbiera Pan ode mnie telefonów (oczywiście tel. służbowy wyłączony cały czas) chyba, że dzwonie z nieznanego Panu nr tel.

Cała sprawa ciągnie się już 15 miesięcy, regularnie jestem okłamywany i wprowadzany w błąd umyślnie przez Pana, że sprzęt został wysłany, albo jest już uszyty i zostanie wysłany. Ostatnim razem kiedy był Pan łaskaw odebrać telefon tj. 23.10.2012r usłyszałem, że już wszystko jest uszyte i zostanie tego samego dnia wysłane. Oczywiście w dalszym ciągu nic do mnie nie dotarło - kolejny raz zostałem perfidnie okłamany!

 

Więc pytam się kiedy w końcu dostanę sprzęt uszyty zgodnie z zamówieniem??

 

Pozdrawiam

Edited by rat_med
Link to post
Share on other sites

Formalnie rzecz biorąc sprzęt został dostarczony, jednak okazało się, za pierwszym razem, że nie taki jak być powinien (bo za krótki camelbak), a później że jednak ma być inny model. Formalnie, skoro mają zostać zmienione, to teoretycznie wypada oddać tamte już dostarczone. Jednak nie o to chodzi, żeby sprawy takie załatwiać na forum publicznym. Z telefonami ostatnio jest problem z przyczyn innych niż firmowe. Mogę tylko zadeklarować że do piątku rzeczy zostaną wysłane i tyle.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Nie tylko telefon, ale również i maile zostały bez odpowiedzi. A co do odesłania to kilkukrotnie zadawałem pytanie na jaki adres mam wysłać sprzęt, lecz te pytania pozostały bez odpowiedzi. Co do zmiany modelu, tak była zmiana w momencie kiedy nie był jeszcze uszyty pokrowiec o odpowiedniej długości.

Nie jestem za załatwianiem spraw poprzez forum, ale tylko takie wyjście w tej sytuacji mi zostało ponieważ byłem cały czas ignorowany.

Odnośnie wysyłki sprzętu do piątku, to dziwna sprawa skoro sprzęt podobno od trzech tygodni "jest już uszyty".

Którego piątku?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Do piątku 16.11.2012 roku. A do piątku dlatego, że nie chcę po raz kolejny czytać informacji, że nie zostało wysłane jeżeli przypadkiem w poniedziałek lub wtorek nie wyjdzie. Ze względu na dużą ilość zamówień nie mam możliwości codziennie chodzić na pocztę, zwłaszcza że w przypadku mojej placówki pocztowej jest to często związane ze "stratą" ponad godziny

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Paczka dzisiaj dotarła. Szkoda, że dopiero po opisaniu całej sytuacji na forum (to już drugi raz).

Drobne szczegóły odbiegają od zamówienia, ale w porównaniu do poprzednich jest bardzo dobrze.

Co do jakości szycia i materiałów nie mam zupełnie nic do zarzucenia.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No to jestem lekko zmieszany ponieważ są tutaj jak i pozytywne komentarze tak i negatywne..

Swoją drogą nie wyobrażam sobie czekać 16 miesięcy na uszycie sprzętu.. Cóż to było i w jakiej ilości?

Sam kiedyś przerabiałem podobną sprawą z G&H a chodziło o przerobienia AK na Beryla gdzie w zasadzie ich praca polegała na przyspawaniu kolby, zrobieniu bolca blokującego szynę, atrapy lewego selektora i kilku frezów..

Sprawa trwała 6 miesiecy.. (zapewniany czas realizacji 2tyg)

 

Widać w naszym kraju przedsiębiorcy mają tendencję do brania zbyt dużej ilości zamówień i zapewnianiu, że wszystko uda się zdziałać w terminie..

Link to post
Share on other sites

Ja się nigdy na PSTG nie naciąłem, choć zawsze brałem rzeczy z podstawowej oferty. Realizacja była szybka i sprawna. Większość negatywów dotyczy przede wszystkim wszelkiej maści customów. Ale i tu trudno jednoznacznie obarczać wykonawcę, bo i często współwinni są klienci - nie umiejąc skonkretyzować swoich żądań czy chęci.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Nieprawda. To nie klienci nie potrafią określić czego chcą (no, może niektórzy), tylko PSTG nie potrafi ocenić swoich własnych możliwości produkcyjnych. Piszę to uczciwie, jako szczęśliwy użytkownik różnych customowych produktów tej firmy. Po prostu pan Piotr musi być uczciwszy dla oczekujących na jego produkty.

Link to post
Share on other sites

Oh przepraszam ja też niestety mam mieszane uczucia. Fakt że jestem mega zadowolony ze sprzętu który otrzymałem i zamierzam go ile wlezie używać. Co innego że zamówienie rozpoczęte na początku lipca zostało skompletowane ledwie 3 tygodnie temu. Fakt że sprzęt został wykonany szybko, tylko drogą krzyżową jest przesyłka. Moja rada jest prosta dla PSTG, albo znaleźć sobie prawdziwego przewośnika jak UPS albo DHL, FedEx czy nawet InPost. Wbrew obiegowej opinii na przesyłce biorą max 2-3 PLN więcej niż Poczta, a jakość usług rozkłada narodową pocztę na łopatki. Proponuję też drukować adresy i naklejać na paczce bo niestety nie dziwiło mnie czemu paczka nie przychodziła 3 razy, gdyż adres był nieczytelnie napisany. Ostatecznie jeśli jak widzę tyle osób zamawia i "interes kwitnie" można kogoś podnająć do obsługi poczty lub poprosić o pomoc.

 

P.S. W pierwszym mailu z zamówieniem mojego CUSTOMA napisałem że "zdaję sobie sprawę że przyjdzie mi czekać, ale z opinii wiem że warto", więc jeśli od razu byłaby odpowiedź iż zajmie mi to 2 miesiące to tylko by mnie ułatwiło życie i bym nie czekał na paczkę na darmo.

Edited by Filip7370
Link to post
Share on other sites

Witam

W odniesieniu do powyższych uwag w ciągu najbliższego tygodnia przeanalizowana zostania cała oferta sklepowa. Produkty zupełnie nie cieszące sie zainteresowaniem zostaną usunięte (możliwe że tylko tymczasowo). Reszta otrzyma status "tymczasowo niedostępny", chyba że na stanie będą już gotowe sztuki. Sprzedawane będą również tylko elementy dostępne na magazynie. Elementy występujące w różnych rozmiarach (kamizelki, pasy) "otrzymają" ustandaryzowane 3-4 rozmiary, tak więc nie będzie już raczej możliwości "stworzenia" kamizelki w rozmiarze pod konkretnego użytkownika jak to miało miejsce do tej pory. Czy będzie możliwe zamawianie customów? Być może, jednak nie wiadomo kiedy dokładnie. Elementy zamówione do tej pory naturalnie zostaną wykonane. Mam nadzieję, że przyspieszy to możliwości obsługi oraz poziom zadowolenia klientów.

Edited by PS TACTICAL GEAR
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...