Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield BAD COMPANY 2 :P


Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawdzę teorię z antywirusem, bo w sumie mam tak na obu kompach z NOD'em i na tym z lepszym prockiem opóźnienie jest mniejsze, więc pewnie macie racje.

 

Co do gry - jest świetna, ale tylko po multi. Singiel jest dobry, ale jednak nie genialny. Najbardziej dokuczali mi towarzysze broni, którzy czasami zastanawiali się 50m za moimi plecami, czy iść czy nie iść oraz to, że ich pomoc ogniowa jest lekko mówiąc nikła (no ale w sumie są nieśmiertelni). Druga bolączka to skrypty, ale do tego już mnie CoD'y przyzwyczaiły.

 

W multi za to gra się idealnie, poprawili sporo w stosunku do bety (chociażby optymalizację). Dziwię się tylko, że chyba jeszcze nigdy nie miałem pingu poniżej 100, chociaż nawet przy 300 lagi nie są zauważalne (postacie nie poruszają się skokami i jak celuję w przeciwnika to w niego trafiam).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ludzie mam problem. Kupiłem oryginała (wow!) i chciałem sobie pograć na necie jednak są (nowość -.-) problemy. O co kurde chodzi z tym kodem gry ? Wpisuje serial number (ten z książeczki) to sapie, że jest źle lub jest używany (z myślnikami, spacjami, łącznie i na wspak i tak nie działa). Bez tego nie widzę serwerów oraz własnych statystych - nieczego.

 

Jak mnie to po prostu wkurwia. Wydaje 119zł na coś co nie działa. Już lepiej i bezproblemowo się "wypożycza" z internetu...

Link to post
Share on other sites

Ludzie mam problem. Kupiłem oryginała (wow!) i chciałem sobie pograć na necie jednak są (nowość -.-) problemy. O co kurde chodzi z tym kodem gry ? Wpisuje serial number (ten z książeczki) to sapie, że jest źle lub jest używany (z myślnikami, spacjami, łącznie i na wspak i tak nie działa). Bez tego nie widzę serwerów oraz własnych statystych - nieczego.

 

Jak mnie to po prostu wkurwia. Wydaje 119zł na coś co nie działa. Już lepiej i bezproblemowo się "wypożycza" z internetu...

1. rozumiem że to wersja na PC?

2. rozumiem iż to "używka"?

3. jeśli tak to numer seryjny jest przyporządkowany dla danego użytkownika/konta na Steam`ie - mam tak z WH40K Dawn of War 2

4. proponuje zwrócić się do sprzedawcy o zwrot kasy, gdyż sprzedał Ci wybrakowany towar

5. jeśli to nówka-szuka-foliaCD KEY, pisz do EZ o nowy klucz

 

PS. Znowu spózniony :wink:

Edited by Mori
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...