Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jeśli ktoś ma samozaparcie, narzędzia i pieniądze na odpowiedni sprzęt, a przy okazji potrafi frezować, to dłubanie w klocku jest lepsze. Jeśli nie, to pozostaje improwizacja gumówką, a wtedy łatwo jest uszkodzić oś od sprężyny trzymającej kolbę w pozycji złożonej.

 

Ja wybrałem cięcie gearboxa, bo przecież i tak przy budowie Beryla wierci się dziury w gearboxie, by przymocować selektor. Poza tym nowy szkielet to około 50zł, a nowy zawias kolby to ponad 120zł. Nie mówiąc już o całej nowej kolbie :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Powiedzcie mi jak wyglądała by sprawa z podstawą szczerbinki?

znalazłem taki poradnik LINK i ze zdjęć zamieszczonych w pkt.2 widzę, że mam inny sposób mocowania lufy. Z poradnika wynika że trzeba coś wyciąć, jako że u mnie wygląda to trochę inaczej nie potrafię sobie tego wyobrazić co miałbym z tym zrobić xP

 

Tu macie zdjęcie tego jak to wygląda u mnie:

podstawaszczerbinki001.th.jpg

 

Czyżby wychodziło na to że problem wycinania czegokolwiek mam z głowy, czy po prostu nie dam rady tego zamocować?

Edited by SlayerASG
Link to post
Share on other sites

Z wątku rozumiem, że tłumik od Beryla jest ciężko dostępny, pomyślałem więc, że może zainteresuje ten link do aukcji: http://allegro.pl/item969626838_tlumik_ognia_beryl.html na którą się właśnie natknąłem.

 

Nie jest to autoreklama, nie ja go sprzedaję, nawet nie wiem, czy naprawdę jest od beryla. Jeśli złamałem jakoś regulamin, proszę o kasację postu.

Link to post
Share on other sites

Śliczny !! jako baze użyłeś jakiej repliki ? motylek zmiany trybu ognia to atrapa czy dziala?

 

Dziękuje :) Do bazy zostało użyte body od Boyi RK-06. W środku gearbox z nowej generacji cymek ;) Niestety selektor ognia "motylek" jest tylko atrapą.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

A czy przypadkiem oryginalna szyna montażowa nie jest niższa? (Mocowanie do szczerbinki i do kolby wygląda na oryginalne. Tylko sama szyna mnie zastanawia.) Na wszystkich fotkach Beryli, które widziałem można było dostrzec szynę przebiegająca tuż nad komorą, lub krótka doczepioną na podstawę szczerbinki. :-P

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki za wyjaśnienie ziober ;)

A tak przy okazji to ta szyna jest już na wyposażeniu WP czy dopiero wchodzi, bo tak jak wspomniałem w poprzednim poście nigdzie jeszcze takiej doczepionej do Beryla nie widziałem :P

 

Jest już od dawna używana przez WP :-P

Link to post
Share on other sites

polecam wszystkim magazynki beta project magpull'a

Mają krzywiznę magazynków do beryla ( wszak sa kopia magów 5,56 :-) )

 

Jakość wykonania 10/10 i choc sa dosc drogie to moim zdaniem dal berylo maniaków idealne rozwiązanie :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...