Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ogólnie o gumkach Hop-Up


Recommended Posts

Systema wydaje się być za twarda do mocy ponizej 500fps. Jest bardzo twarda. Mad Bull czarna gumka okazała się też za twarda ale przy 520fps. Osobiście zostałem przy guarderze, wyciera się ciut szybciej, ale na dystanserze mad bulla i pestkach dostałem 30 fpsów gratis więc nie zmieniam konfiguracji.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 886
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Misiek, pestki są bardziej chropowate -> trzeba mniejszego nacisku HU, żeby były tak samo podkręcane, co ma rezultat w mniejszym zmniejszeniu prędkości kulki.

Nie będę spekulował o ile zwiekszają fpsy, ale faktem jest, że ziększają.

Link to post
Share on other sites

Systema wydaje się być za twarda do mocy ponizej 500fps. Jest bardzo twarda. Mad Bull czarna gumka okazała się też za twarda ale przy 520fps. Osobiście zostałem przy guarderze, wyciera się ciut szybciej, ale na dystanserze mad bulla i pestkach dostałem 30 fpsów gratis więc nie zmieniam konfiguracji.

 

 

Ja mam Systemę w P90 z 330fps. Działa normalnie. Ale sprawdzę, czy na innej wzrosną fps.

 

MB są do bani, u mnie przy 560fps była żałoba. Dystansera MB używam za to w każdej replice.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio robiłem HU w SiGu552 i w mojej M15 [pierwszy ok 400+ fps i Mka ok 380+] i wystąpiły dośc irytujące problemy. Otóz pozakładałem w nich guarderowskie gumki [kolejno w sigu biały a w Mce czarny silikon] i karabiny strzelały bardzo nieregularnie. Obydwa raz podkręcały kulke a raz tak jak by HU niebyło :evil: . Takie niespodzianki powtarzały się praktycznie co każdy strzał, dobry - zły - dobry - zły itd itd :poddanie: . Po zmianie gumek na stockową 3letnią TM w sigu i stockową nówke CA w Mce wszystko wróciło do normy i karabiny strzelają pięknie :wink: . Po tym ile wyczytałem dobrego o guarderach to teraz lekko moja opinia o ich jakości została nadszarpnięta :???: .

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mi się dobrze reguluje jedną i drugą (Guarder śmiga na 360fps, a Systema na 550, obie na dystanserach Mad-Bulla). Systema faktycznie jest wytrzymalsza (udało mi się ją zdjąć z lufy, założyć ponownie i działa, kiedy Guarder po takim czymś nie nadawał się do niczego. :-F ).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...