Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miwo Military


Recommended Posts

Witam

 

Malbym mala prosbe do osob posiadajacych modulowego chinczyka.

 

Gdyby byli tak mili i zamiescili kilka fotek tego oporzadzenia na sobie, a jesli modulowy chinczyk bylby zalozony na PT-3 to juz w ogole byloby cudownie.

 

Z gory dzieki za pomoc

 

PS

Jedyne fotki tego ukladu sa juz w tym temacie bodajze, ale pokazuja niewiele :(.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 817
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa jakies szanse wynegocjowania z MIWO uszycia czegos w MarPacie badz w Coyote Brown?

 

Jak załatwisz materiał (a z tym będziesz miał duży problem, szczególnie jeśli chodzi o Corudrę w MARPAT'cie) i swoje odczekasz to może Ci uszyją. Ale z takim sprawami to kieruj się BEZPOŚREDNIO do firmy.

Link to post
Share on other sites

Catch - jak tam kabury? Znana jest już przewidywana cena? No i co dla mnie najważniejsze - czy będą robione w wersji dla leworęcznych? Mowa o tej czarnej którą prezentował ktoś na forum PJS, ta zbliżona wyglądem do Iwo-hest

Link to post
Share on other sites

A co z nowymi mundurami z najgrubszeg ripstopu, w polskim kamuflażu i w innych wymiarach niż najmniejszy i największy? Mam już odłożone pieniądze i nie ma towaru :( A miałem nadzieję, że do Dałowa już bedę miał.. :( Catch liczymy na Was :D

 

Pozdrawiam

Aikikai

Edited by aikikai
Link to post
Share on other sites

Mam uda normalnej wielkości i 180 cm wzrostu. Sciągnąłem na maksa wszystkie paski w średnim panelu udowym z praszki... teraz mam go na kolanie a boczny pasek wogóle nie trzyma. Ten panel to na słonia chyba. Miał ktoś podobny problem?

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj doszedł do mnie mundur z Lublińca, oczywiście pixelek tak znienawidzony i wyszydzany :) Jednak, ja oczekiwałem czegoś innego, no i mam :F Moim zdaniem, majstersztyk szycia i kroju, kamuflaż też mnei się podoba, nie mam nic do niego :)

Doszła jeszcze KSP-12, szycie solidne jak przystało na miwo,

nie wiele moge o niej powiedzieć, to sam panel w sumie.

Ktoś wspominał coś O LKT-1 SZturman, odkupiłem owego od kolegi, siatka zerwałą się w jednym miejscu, to chyba jedyny jej mankament, ogólnie świetna jest.

Link to post
Share on other sites

żeby nie robić bałaganu i nie zakładać nowego tematu napiszę tu. Mam zamiar kupić tą kamizelkę http://www.miwo-military.com/index.php?go=01_10 LKT Szturman-1 i moje pytanie brzmi po pierwsze co myślicie o tej kamizelce? po drugie czy jeśli zamówiłbym ją w kamuflażu DPM czy dobrze by to wyglądało i czy w ogóle ma to sens (mam już mundur DPM i pokrowiec na hełm w DPM) z góry dzięki za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Miałem, ogólnie wrażenia ok, tyle, że brakowało mi "modułowości". Co do DPM to z tego co pamiętam gdzieś były zdjęcia... jak ci się chce poszukaj, choć nie gwarantuje, że były to fotki szturmana (możliwe, że jakieś innej LKT z gamy MIWO)

Link to post
Share on other sites

Wie ktoś, czy MIWO wykonuje takie ładownice w wersji na 3 magi do M16/4? Wysłałem już maila w tej sprawie, ale od czwartku nie dostałem odpowiedzi.

 

Może być taka???

Oczywiście nie jest to to samo lecz zawsze coś.

 

PS: Koonik nie kłóć się z Nim bo jak On później pokaże się w "pozowanych fotkach" jak będzie brzydko wyglądał? :wink:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...