Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miwo Military


Recommended Posts

  • Replies 817
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spodnie 218zł

Bluza 225zł

W sumie 443zł

8O 8O 8O :wink: :wink: :wink:

Jeśli MIWO Lublinie będzie miec żeczywiście za 280zł, to ma klientów w ekipie Blackwater Częstochowa. A właśnie, można liczyc na jakiś rabacik przy większym zamówieniu? 8-)

Edited by kali
Link to post
Share on other sites

Nie mogę komentować poczynań MIWO Praszka.

 

Potwierdzam oficjalnie w imieniu Lublińca: Cena kompletu to obecnie 280-290 pln, jeśli uda się załatwić dodatki (guziki, taśmy) z tańszego źródła to obniży się o 20 pln. Obecne modele nie są jeszcze ostatecznymi i prawdopodobnie będzie jeszcze trochę zmian (długość bluzy, kąty wszycia kieszeni i ich zapięcia) wynikających uwag użytkowników. Do wyboru będą prawdopodobnie 3-4 modele kroju bluzy, z różnymi konfiguracjami kieszeni, kołnierza, velcro. W przyszłym tygodniu na stronie www.miwomilitary.pl powinny być nowe zdjęcia dokładnie pokazujące to umundurowanie. Pierwsza partia produkcyjna ma rozmiarówkę opisaną jednoliterowo, dalsze będą miały rozmiarówkę wg. standardu USA czyli dwuliterową. Obecny rozmiar L odpowiada dosyć dokładnie amerykańskiemu L/R (Large-Regular).

 

Dalsze szczegóły podam wkrótce.

Edited by Catch22
Link to post
Share on other sites

To chyba na zamówieniu 5-6 kompletów mundurów z Lublińca nie mam co liczyc na rabacik... A może będzie program rabatowy? (że, np. jeśli koszt wszystkich zamówień wynosi ponad 1000, to mam 5%)

Edited by kali
Link to post
Share on other sites

a gdzie szukać miwo lubliniec??

ma jakąś stronę internetową czy coś??

 

kali można dołączyć się do tego waszego zamówienia ??

 

Zdania zaczyna sie wielka litera, nazwy wlasne i miejscowosci tak samo, poza tym w jezyku polskim uzywa sie jednego znaku zapytania //sz.

Link to post
Share on other sites

a gdzie szukać miwo lubliniec??

ma jakąś stronę internetową czy coś??

 

Czytaj dokładnie ostatnie strony a będziesz wszystko wiedział....

 

Z ciekawości wysłałem maila do pani Marzenki, ale niestety nie potrafiła wytłumaczyć mi skąd taka cena :P

Link to post
Share on other sites

Mundur nawet fajny. Doużo lepszy niż rip-stop Wp, ale cena.. 430 zl to za dużo i napewno go nie kupie bo mnie na to nie stać. Bardzo mnie to zaskoczyło bo już od września na nie czekałem i planowałem duże zamówienie i teraz prawie cała kase musiałbym wywalić na sam mundur.

 

Szkoda bo mundurek fajny..

 

Jak ktoś bedzie miał dokłądne informacje dotyczace ceny munduru w Miwo Lubliniec to czekam z niecierpliwościa na sygnał :)

Link to post
Share on other sites

Obecnie wszytstkie mundury są z tkaniny US21, czyli mieszanki bawełna/polyester odpowiednio (83%/17%) o gramaturze 180. Docelowo chcemy mieć ripstop o kratce standardu amerykańskiego, składzie 50/50 bawełna/polyester (właściwości identyczne z NYCO tyle że mniej chłonie wodę) o gramaturach 200-220 (mundury letnie) i 250 (smock letni). Tyle że większe partie tej tkaniny w określonym nadruku to odrębne zamówienie i nie pojawi się ono zanim nie zostaną sprzedane mundury pierwszej serii. Do smocków w wersji zimowej przewidujemy materiał identyczny jak w nowych brytyjskich smockach serii 2005. Ale o tem potem.

Edited by Catch22
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...