Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arthur Currie

Użytkownik
  • Content Count

    1,618
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Arthur Currie

  1. O co ci znowu chodzi co do tych nieletnich :?:Co widać na strzelaniach i na forum :evil::?:Sorka że odchodze od tematu, ale nie daje mi to spokoju :evil: .Wydaje mi się że to nie jest źle jeżeli ktoś zaczyna zabawę od małego.Przynajmniej więcej się nauczy :) .Chyba że zacznie od takiego taniego sprzętu(udającego dobrą klasę,czyli elektryka), to prędzej się zniechęci.Sam zaczyczynałem baaaaardzo wcześnie. Miło że sie obudziłęś po kilku tygodniach. Jeden z drugim lata dumnie jak paw z takim tanim szajs elektrykiem środkiem ulicy robiąc "parade miłości" jak skomentował to jeden z forumowiczów
  2. znana ta strona jest wiec niczego nowego nieodkryłeś
  3. witamina B panowie i panie. Komary nienawidzą jej zapachu a wiec łyknąć sobie ze dwie tabletki i po sprawie.
  4. grishnak niezaczynaj burdelu takiego jaki robil patrol. a 100 miejsc to taki był kaprys organizatora
  5. Ruger nigdy nie był sprzedawany pod nazwą Luger, bo to drugie odnosiło się do Parabellum (amunicji oraz broni), którego konstruktorem był Georg Luger. Firma Ruger, a konkretnie Sturm, Ruger and Co. Inc. powstała w 1949, z Parabellum nie miała nic wspólnego, a zasłynęła ze swojego sztandarowego produktu, czyli pistoletu .22LR Mk I. Otóż wiem że Ruger nigdy niebył sprzedawany jako Luger. Była to przenośnia wobec sprzedarzy w naszym kraju jakiś czas temu airsoftowego rugera pod nazwą luger. Sam jakiś czas temu zainteresowany owym "lugerem" przeszukałem zasoby internetu i fachową prase w kraju
  6. wata i puch z kurtki zimowej też są dobrym materiałęm na podpałke.
  7. to po doliczeniu cła i transportu jakieś max. 350$ a wiec wciąz atrakcyjna cena i chyba wiem na co odkłądać pieniądze (a tyle replik jest ktore bym chciał mieć)
  8. wejdziemy kanałami wentylacyjnymi jak ksenomorfy
  9. ??? a czemuz to? Przesuneło linie frontu o kilkaset kilometrów na zachód w rejon lepszych dróg niż błota poleskie (dla czołgów kołowych). Dało bezpośrednią granice z niemcami a pokonanie Niemiec a nie Polski było kluczem do zdobycia europy (państwo ze sprawną gospodarka umożliwiającą długą obronę). sowieci liczyli że zachód sie wykrwawi w wojnie pozycyjnej a oni jako wyzwoliciele zawioza rewolucje wolnośc równosć i guładi na zachód europy. Polecam "Lodołamacz" Suworowa. Tam jest wszystko wyjaśnione.
  10. Pakt ribentropmołotow był największym błędem. A dotego wypowiedzenie wojny usa (a japonie można było poprosic o atak na syberie tam tez sa złoża ropy).
  11. Bombardowac to bombardowali, natomiast co do blokady do niby czym mieli ja blokowac? Kutrami rybackimi? Niemy na Morzu Srodziemnym nie mieli floty, Wlochom rozkazac nie mogli a ci akurat nie bardzo mieli ochote na starcie z Royal Navy. Zarzucenie decyzji zdobycia Malty nie bylo dobrym posunieciem Adolfa H. Lotnictwo niemieckie w pewnym momencie załamało dostawy na wyspę a niekonsekwencja (uznanie jej za wyeliminowaną jako zagrozenie) pozwoliło na złapanie oddechu przez anglików.
  12. wystarczyło by systematycznie blokować i bombardować wyspe aby niestanowiła problemu.
  13. W Trójmieście na strzelaniach historycznych grasują pojazdy mechaniczne (widać na niektorych galeriach motocykle i "transportery opancerzone") i jak dotej pory poza ewentualnym oberwaniem gałęzią po twarzy nikomu sie nic niestało
  14. Poszukać w pobliskiej bibliotece w katalogu rzeczowym??
  15. Sowieci mieli zapasowe centra dowodzenia na kaukazie a zdobycie moskwy samej w sobie było by tylko symbolem. Co z tego ze mamy stolice skoro głowni bonzowie dalej dowodzą??
  16. a ja uwazam że pakt robentrop mołotow był błedem
  17. i to mnie smuci że gros nowych to nieletni co potem na forum i strzelaniach widać. Internet jest jednak siedliskeim zła
  18. Broń śrutowa robiła w armii kariere od początku broni palnej z niewielkimi okresami porzucania na rzecz broni kulowej. Garłacze w epoce nowożytnej jako broń używana na okrętach (niewymagająca celowania z charakterystycznym wylotem lufy "rozszerzajacym się" rozsiewajac sporą chmurę śrutu rażącą na dystansie do 50m {tak samo działąły uwczesne granaty ręczne}) w mniejszym stopniu na ladzie. Broń myśliwska używana w walkach partyzanckich, często nie były to muszkiety czy karabiny a strzelny śrutowe. XIX wiek broni śrutowej używano do zastosowań wojskowych w zasadzie tylko w USA. Po wprowadzeniu
  19. napoczątek zamiast airsoftu zrobił bym jako paintball (bardziej znany u nas w kraju) a airsoft jako dodatek. Walki paintballowe na arenach sa całkiem widowiskowe i miałbyś szanse na sponsorów i urządzenie wraz z ligą paintbalowa jakichs zawodów (taki wtrąt po czasie i kolejnych postach).
  20. spreżyna nie ma takiej siły nawet po dodaniu podkładek niepowinien tłok rozwalić cylindra (no chyba ze cylinder jest uszkodzony albo umyślnie popsuty)
  21. Była i to najpierw miła a potem niemiła. Potym Beo przyznał mi racje ze w okolicy Trójmiasta jest wyjątkowa koncentracja *&^%$#@!!@# $%^&* <cenzura>
  22. tak samo PZMot zrzesza wszystkich kierowców pojazdów mechanicznych. Polski Związek Motorowodny zrzesza wszystkich posiadaczy łódek z silnikami a demokracja powoduje ze pijany poseł może dalej jeździć autem a byle idiota może zostać... zresztą nieważne. Airsoft to nie sport co powtarzam za Foką i sie z nim w 100% zgadzam. To rozrywka a WMASG to strona konsolidująca całe polskie srodowisko a nie jakaś organizacja. Owszem na forum można podzielić sie poglądami choć ostatnim czasem stwierdzam ze to jednak już nie to forum co 2 lata temu.
  23. a potem sie dziwi ze go na forum i czacie jadą. Pozatym to o broni palnej podforum a nie o CSie (najbardziej przegiętej grze wszechczasów)
×
×
  • Create New...