Arthur Currie
Użytkownik-
Content Count
1,618 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Arthur Currie
-
no co jak zgwałcic po śmierci to chyba tylko analnie i to jeszcze w sposób pasywny przez gwałciciela
-
woźny dał mi przyklad to ja dalej: "prosze zgwałćcie mnie po śmierci"
-
hmmmm kosztować powinien około 200PLNów (choć wyniesiony z jednostki można dostać za 70). A chyba szybciej będzie nabyc mundur w najbliższym demobilu (podobna cena). Możesz skakać z radosci.
-
Jak rozwiazac problem wejscia do budynku ?
Arthur Currie replied to dzikki's topic in Taktyka - teren zurbanizowany
Panda tak sie przyglądam tej rozmowie i widze ze powielasz swoje posty co chwila by coś tam udowodnić (co to nawet nie wiem). Prosze skończ bo niedobrze sie robi -
Woźny ty mój kochany masz racje coraz więcej gównazerii (są wyjątki chlubne jak widac w realu jak i na forum jednak jest to ułamek wobec innych młodych) jest u nas w środowisku. Jednak jest na to rada pewna. Starsi jako że są już zgrani od jakiegoś czasu sami będą sie umawaić we własnym zakresie (jak to ktos mądrze napisal żyjemy w erze telefonów komórkowych) na strzelania ograniczajac sie do umawiania na zloty poprzez wmasg i forum wmasg-owe które pozostawione zostanie najmłodszym maniakom a starsi od czasudo czasu coś tam od siebie dodadzą. Choć przedstawiona wizja jest niestety utopijna mam
-
[ARCH] Rosyjskie samoloty w USA [zdjecia]
Arthur Currie replied to Moses's topic in Militaria szeroko pojęte
amerykanie testowali jednego MiG'a 15 który wyladował w Koreii pd po wojnie międzi poludnierm i pólnocą. nosił oznaczenia amerykańskie a rejestracje literową (początek numeru nie pamiętam) TC- -
Gdybys mogl miec bron, jaki kaliber bys wybral?
Arthur Currie replied to Zgedi's topic in Broń palna
prawo w USA zezwala od października tego roku na posiadanie wojskowych wersji karabinków (z wygodną pistoletową rączką, możliwością zamontowania składanego bagnetu itp.) tak wiec ustawa Brady'ego jest fikcją (legalne posiadanie bronii wojskowej wraz z "firomwymi magazynkami") choć oczywiscie posiadanie broni automatycznej regulują osobne prawa kazdego ze stanów dlatego w jednym kupisz jakiś poteżny rewolwer ale w kilku innych nie (prawo federalnie reguluje tylko ogólniki prawo stanowe jest szczegółowe - właśnie jakby ktoś do tej pory twierdził że wojna secesyjna była wojną o wyzwolenie murzynó -
śmierć modemom czas najwyższy przezucić sie na stałe łącze (bo tańsze) a wracając do tematu wymiana spreżyny na mocniejsza spowoduje zmniejszenie zywotności gun'a włóż najpierw jakąś słabszą sprężyne zamiast tej 300%
-
w niedziele mielismy "SOKiste" na strzelaniu tylko zapomnieliśmy sie zapytać skąd miał bluze SOKu (może ktoś inny sie zapytał)
-
podobny do siga 552 ale brzydszy
-
sokiści coś takiego noszą (polski mundur w szaro czarnym kolorze) i w wojsku tego raczej nie mają (sorty na zamówienie SOK)
-
niestety nigdzie nie można dostac G3A3 z STTI u nas w kraju
-
no cóz mówili że jak ich troje miało by grać w niemczech to RFN oddało by nam tereny po NRD razem z Berlinem a w rosji to by za ural sie cofneli byle by nie wsyłac do nich ich troje
-
o ile sie nie myke na wywóz jak i wwóz (legalnie posiadanej) broni do kraju trzeba mieć odpowiednie pozwolenie bodajze z MSWiA wiec takie pozwolenie powinno rozwiązać problem.
-
Niestety to co Wit przytoczył w swoim poście jest prawdą. Rodzice ze względu na zabieganie i brak czasu nie potrafią wpoić dzieciom zasad wartości po czym mają pretensje do szkoły ze nie poradziła sobie z dzieckiem jako to w szkole dziecko spedza spora czesć swojego czasu. Tego nie da sie niestety uniknąć jeśli cały czas będziemy zapominać o tym że zycie to nie tylko przyjemnosci ale i obowiazki.
-
a czy WMASG nie jest pewnego rodzaju E-ZINEM który dotyczy takze życia polskiego srodowiska?
-
Toż Krwawe Berety są najstraszniejszą formacją na trójmiejskich polach walk na kulki. wszyscy pragną walczyc po Ich stronie a nie po stronie przeciwnej bo są marne szanse na wygraną, choc jest udowodnione że da sie ich zastrzelić na kulki oczywiście. Pozatym wszyscy w teamie są bardzo sympatyczni.
-
A potrzymać sobie takie cudo w rękach to prawdziwa przyjemność (mam dowód w postaci zdjęcia) która niestety kosztuje. Zresztą na wydziale historii jest profesor specjalista od Japońskiej feudalnej sztuki wojennej mający cały orginalny komplet trzech "mieczy" których cena kilkukrotnie przekracza cene elektryków (gdyby nie to sam bym sprawił sobie komplet na półeczke).
-
Najnowsze trendy w designie replik ASG
Arthur Currie replied to Julas's topic in Pistolety, rewolwery i pistolety maszynowe
widać że nie masz najmniejszego pojęcia o Gwiezdnych Wojnach. ogólnie guny mi sie cholernie niepodobają i tyle -
na słowackiego na terenie dawnej jednostki wojskowej był (teraz nie wiem czy jest choć jak sie zrobiło zakupy trzeba było je odebrać na Oruni w magazynie na Trakcie św Wojciecha koło Zrembu ale magazynu juz nie ma)
-
BoT ja sie właśnie wybieram do paragrafu wiec jak wezme sobie wizytówke to zapodam numer na forum dla wszystkich.
-
a po chuja mówisz to nam w wątku o tęczowej szóstce??
-
Podejżewam ze amerykanie nie muszą kupować AK do szkolenia gdyż używają egzemplarzy zdobycznych np z wietnamu awganistanu iraku bosni somalii czy innego kraju w którym interweniowali w przeciągu 35 ostatnich lat. A ze szkoleniem marines na AK może byc prawda bo jak sie kończy amunicje łapie sie broń porzuconą i wartało by wiedzieć jak z niej strzelać
-
Poczekamy zobaczymy co też panowie z Tokio wypuszczą (może wartało by stworzyc jakieś lobby które by poprzez naciski na holywood wpuszczą na ekran jakiegoś kasowego filmu beryla lub glauberyta tak by przeciętny syn nipponu został oczarowany bronia znad Wisły by chciał taką mieć a przynajmniej replike). Miejmy nadzieje ze to będzie coś ciekawego takze dla nas bo przesycenie rynku zabawkami wzorowanych na coltach i heklerach robi sie troche niesmaczne (w końcu ile mozna ogladac kolejne wersje tego samego tak samo z jedzeniem tortu na okrągło). A narazie możemy śledzić najnowsze super produkcje
-
G 36C (Umarex) czy warto to kupić (+ kilka uwag o Simonowie)
Arthur Currie replied to HermanL's topic in Repliki sprężynowe
a cvo zmieniłeś w tym simonowie (w trójmieście jest jeden zmodyfikowany i wali nieziemsko) z bebechów i jak bo chciałbym sobie takiego sprawić stuningować i używac jako snajperki z celownikiem.