Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arthur Currie

Użytkownik
  • Content Count

    1,618
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Arthur Currie

  1. Jak najbardziej koniec lipca mi pasuje (najlepiej weekend) bo powinienem wtedy być pomiędzy planowaną wyprawą wypoczynkowa na Krym a planowanymi wykopaliskami archeologicznymi w Krakowie. Moze dojsc do tego praca gdzieś ale weekend powinien być jak najbardziej realny.
  2. Strona jest w jakimś niezrozumiałym dla mnie jezyku więc nic nie rozumiem. A ceny jak słusznie zauwazył Cactoos nie na naszą kieszeń niestety :cry:
  3. właśnie oglądam filmiki ale i tak uwazam ze Legana w Gdańsku nic nie przebije pod względem dawanej adrenaliny podczas LARPa
  4. Proponuje zajżec do ksiazek od P.O. bo tam jest niemalże wszystko o strzelaniu w tym popraene ułożenie ciała itp.
  5. A nie lepiej pujsć do pobliskiego sklepu modelarskiego i kupić jakies modele np. stare Małe modelarze za pare groszy. Wątpie by były w sieci dostepne takie modele a jesli już są dostepne to sa nielegalne gdyz naruszają prawo autorskie.
  6. To działko na Mi 24 to produkt Jakolewa. Co do postów to ostatnio głupsze ma razielos który wydaje sie za punkt honoru przyja przebic mutanta Fboadpra w ilosci postów oraz ich głupocie. Fboadpro nie daj sie twardym bądź.
  7. Laser zeczywiście jest zabroniony konwencjami ale ze wzgledu ze w momencie podpisywanai tej konwencji powodował kalectwo (wypalenie oczu), nie znaczy to oczywiscie ze próby nad bronia laserowa nie maja miejsca, zmieniło się tylko jej zastosowanie do niszczenia pocisków rakietowych wroga.
  8. właśnie uchylcie rąbka tajemnicy dotyczącego tego materialu. Z tego co wiem to był on realizowany juz jakiś czas temu. Czy poza wami sa inni którzy sie bawia w Airsofta??
  9. W Wielkiej Brytani jest nasz przyjaciel Nikos i pisze ze tam to sie strzelają na całkiem niezłych poligonach (odpłatnie ale mają tam grilla i inne atrakcje) relacja z tego jest gdzies na forum pomorskim o ile moderatorzy bądź admini jeszcze tego nie skasowali
  10. Tez by nie sprał kamuflażu.
  11. Przypadki z prochami były opisywane jako experymenty wojska na zołnierzach. Powszechnie wiadomo że piloci alianccy w czasie II wś dostawali amfe by lepiej latali. Przed desantem w normandii najpewniej podano kazdemu srodek uspokajający bądx wódke by się nie wystraszyli za bardzo i mogli zdobyc plaze (gdyby tego nie dostali mogli by wogóle nie wyjśc na plaze ze strachu)
  12. Podobny problem z dopchaniem spreżyny wystepuje w moim Kałasznikowie z cyberguna i trzeba lekko dopchać rączke przeładowania bo inaczej kulka leci troche od wylotu lufy albo wytacza sie niemrawo
  13. AK 47 z CG kulki białe o wagomiarze (jak to ładnie brzmi :) ) 0,2g (bez rozrózniania firm) najlepiej, można załadowac lżejsze ale wydaje mi się z moich obserwacji że hop-up za mocno je podkręca i trafiają wyżej niż powinny
  14. Właśnie najwygodniej jest zważyć w małym sklepiku na osiedlu gdzie robi sie codzienne zakupy takie jak chleb ziemniaki cukier piwo zupka chińska i gazeta codzienna (żeby nie było że coś reklamuje nie podaje marek i nazw produktów).
  15. Partyzanci powinni być w miare zadowoleni jesli by dostali takie coś
  16. Jeśli nadal bedzie w naszym kraju z opłacalnoscią nowych pomysłów jak jest teraz to raczej nigdy choc samemu można by popróbować robić o ile ma się czas checi i zdolności.
  17. Odpowiadam co do ceny takiego Mauzera to wyszło by około 400 zł po 200 za metal i drewno. Polecam rozejżec się po Jarmarku dominikańskim bo można czesci trafic w naprawde niezłym stanie w dobrej cenie.
  18. Z tego co mi wiadomo prawidłowo zdekowana lufa albo jest jakoś zaczopowana albo przewiercona w sposób że jesli broń jest eglemplazem kolekcjonerskim to tego nie widać. Zatem jeśli lufa jest przewiercona powina wejsc lufa kalibru 6 mm. Domyślam sie Kret, że chcesz przerobic na replike strzelajacą kulkami airsoftowymi, zgadza się?
  19. Coś minister Oleksy (nasz przyjaciel opłacany przez KGB) mówił że likwidują ale z bazy BOA stworzą coś nowego. A co do mojej opini jest to skandal i głupota ze strony waznych ludzi na ważnych stołkach w które najwyraźniej potrafią tylko pierdzieć w stołki.
  20. Kolega z roku rekonstrułuje Mausera K 98 z wykopków ale topornie mu idzie dużo czyści itd itd. Co do amunicji szkoleniowej to spróbuj zamiast niej użyć łusek odpowiedniego typu powinno być dobrze choc nie gwarantuje skuteczności.
  21. Jak to nie wymyślono a predator "zlewajacy się z tłem" dzięki kombinezonowi załamującemu promienie światła to co pies???? 8)
  22. Wydawało mi sie że śs są terrorystami wiec po co im wytłumione MP5 ????????????????????????????????????????????????????????????? Z tego co wiem terroryści używają raczej uzi i ak.
  23. Crazy_Ivan takiego kałaszka można dostać na kazdym wiekszym rynku lub sklepie zabawkowym więc jest dostępny w całym kraju jako produkt masowo importowany z kraju środka.
  24. Śpiące foki na plaży po wypiciu płynów niemajacych zbyt wiele wspólnego z wodą 8)
  25. To już chyba było ale uznane zostało za pomysł nie tyle nieciekawy co nierealny.
×
×
  • Create New...