Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

Co by nie mówić mistycyzm w procesie zakładania komory hop up w replice zaczyna się robić sztucznie wszechobecny. Nie jest to żadna filozofia i wydaje mi się nawet, że bez śrubokręta można to zrobić. Widocznie jestem jednym z tych pokemonów co sieją zamęt na forum po to by inni forumowicze, po wysłuchaniu domowego serwisanta, spamowały skrzynkę mejlową jednemu z większych sklepów w Polsce.

 

Moje zdziwienie nie polega o tyle na tym, że komory są jakieś felerne czy coś nie tak z G&P. Jest to dla mnie o tyle dziwne, że w serii z 7mmm, używając mistycznych palców udało mi się założyć tak, że komora sprawiała cuda i uszczelniała się cudnie. A tu co? Płace 2k za nową eMke G&P z full bajer GB 8mm plus 120 za komore i nagle otrzymuje słabo działającego chinola- bo tak bym porównał eMke po założeniu tej komory. Widocznie moje domowe umiejętności podupadły.

 

FORUMOWICZU- nie bierz do serca moich wypowiedzi, i broń boże nie bierz ich pod uwagę przy zakupie sprzętu- są to tylko i wyłącznie moje odczucia, które jak widać wśród ogółu mijają się z prawdą. Wystarczy tylko dać zarobić serwisantom i cieszyć się sprawnie działającą repliką.

 

Ach ten małketinggg...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AnR tylko bez takiej nędznej ironii.

 

Łaskawie sobie daruj te przewrażliwione, nędzne zaczepki.

 

Nie mam zamiaru być tutaj nauczycielem i pisać co jak się robi.

 

Ja tam Ci osobiście nie każe, nie wiem skąd masz takie przeświadczenie, że od Ciebie się tego wymaga.

 

eżeli nie masz problemów z złożeniem KA to się ciesz, pracuj, naprawiaj i tyle - a nie zachowuj się jak urażony dzieciak po usłyszeniu "domowy serwisant"

 

Zbyt dobre masz mniemanie o sobą sądząc, że wziąłem to do siebie, a tym bardziej mam Ci za złe takie określenie.

 

Mistycyzmu przy tym nie ma - wystarczy pomyśleć...

 

Mnie osobiście irytuję to, że rozsiewasz jakieś bzdetne informacje jakoby trzeba było użyć specjalnych narzędzi do zamontowania komory KA w G&P, tworząc tym samym dość nędzny marketing, sugerując zarazem, że jedynie Twój serwis jest wstanie to poprawnie zrobić oraz ujmujesz tutaj Kolegą poprzez stwierdzenie, że jeśli mają odmienne zdanie niż Ty są partaczami. Prosiłbym Cie, abyś był powściągliwy z takimi uwagami w działach technicznych.

Link to post
Share on other sites

Co do reklamy eMek G&P z nowej serii na stronce asgshopu:

 

-łagodnie ubrany w słowa AŻ JEDEN minus z magazynkami, można by się wysilić na szczerość i napisać o słabej, stockowej kompatybilności z komorą KA (to tylko przykład)

 

-czy tylko ja w swojej eMce mam srebrną głowice cylindra? na fotkach rodem z asshopu jest czarna ;o

 

(Temat wg mnie już wyczerpany co do potyczek słownych- grzeczna prośba- skończmy na pw)

Link to post
Share on other sites

AnR jeżeli piszesz ironiczne bzdury o mistycyzmie i używaniu enigmatycznych narzędzi to co? Wybacz, ale siedzieć cicho nie będę bo nie rozmawiasz z gówniarzem...

 

Mnie osobiście irytuję to, że rozsiewasz jakieś bzdetne informacje jakoby trzeba było użyć specjalnych narzędzi do zamontowania komory KA w G&P, tworząc tym samym dość nędzny marketing, sugerując zarazem, że jedynie Twój serwis jest wstanie to poprawnie zrobić oraz ujmujesz tutaj Kolegą poprzez stwierdzenie, że jeśli mają odmienne zdanie niż Ty są partaczami. Prosiłbym Cie, abyś był powściągliwy z takimi uwagami w działach technicznych.

 

Jeżeli uważasz, że we wszystkich G&P nie trzeba nic modyfikować przy użyciu np. dremel-a czy tokarki to widać, że nie masz odczynienia na tyle dużo z tymi replikami, aby cokolwiek o nich mówić.

 

Cały czas tyczy się sprawa tego, że są osoby, które piszą na forum, że komora KA nie pasuje. A jak wiadomo pasuje - tylko trzeba wiedzieć jak ją zamontować lub co zmienić, aby pasowała.

 

Jeżeli Tobie akurat się trafiły modele gdzie takie modyfikacje nie były wymagane to nie pisz głupot o marketingu i nie wciskaj mi tekstów o jakimś mistycyzmie. Świadczy to tylko o Twoim ograniczeniu i nie słuchaniu kogoś kto ma większa styczność z tymi replikami.

 

Co do powściągliwości polecam ją Tobie. Nikogo partaczem nie nazwałem. Czytaj ze zrozumieniem. To, że ktoś czegoś nie potrafi to nie znaczy, że jest partaczem - łaskawie nie wpychaj mi takich słów do ust.

 

Ciekawe jest to, że są Tutaj osoby którym ta komora po włożeniu nie pasuje czy nie działa prawidłowo. Rozumiem, że pisząc o tym, jak to nic nie jest potrzebne do jej montażu delikatnie przedstawiasz ich w dość specyficznym świetle?

Cały czas chodzi o to, aby te osoby przestały pisać ze nie pasuje. Jeżeli nie potrafią, to niech dadzą komuś kto to potrafi.

 

A jeżeli już mowa o markatingu to patrząc na liczbę Twoich postów na tym forum to proponuję zwolnić i zamiast pisać takie bzdury i głupoty to poświęć trochę czasu swojej stronie, bo jak na razie widzę wiele rzeczy jest żywcem zerżnięte z strony serwisowej ASGShop.pl

 

Rozumiem, że Twój marketing tak właśnie działa?

Wiesz co to prawa autorskie?

Link to post
Share on other sites

AnR jeżeli piszesz ironiczne bzdury o mistycyzmie i używaniu enigmatycznych narzędzi to co? Wybacz, ale siedzieć cicho nie będę bo nie rozmawiasz z gówniarzem...

 

Śmiem twierdzić inaczej, dorosły człowiek nie krzyczy jak małe dziecko "mam racje, mam racje, bo tak i koniec".

 

Jeżeli uważasz, że we wszystkich G&P nie trzeba nic modyfikować przy użyciu np. dremel-a czy tokarki to widać, że nie masz odczynienia na tyle dużo z tymi replikami, aby cokolwiek o nich mówić.

 

Tego nie powiedziałem, a nawet nic takiego nie zasugerowałem, zaciekawiło mnie po prostu cóż za to narzędzia używacie do montowania tej komory, skoro już tak głośno o tym mówisz. Po prostu robisz z siebie autorytet w wielu sprawach, co jest uzasadnione, a zarazem cierpisz na po prostu irytująca przypadłość "mam zawsze rację, wy nie, morda w kubeł".

 

Cały czas tyczy się sprawa tego, że są osoby, które piszą na forum, że komora KA nie pasuje. A jak wiadomo pasuje - tylko trzeba wiedzieć jak ją zamontować lub co zmienić, aby pasowała.

 

Ale ja to wiem, mnie nie tłumacz.

 

Jeżeli Tobie akurat się trafiły modele gdzie takie modyfikacje nie były wymagane to nie pisz głupot o marketingu i nie wciskaj mi tekstów o jakimś mistycyzmie. Świadczy to tylko o Twoim ograniczeniu i nie słuchaniu kogoś kto ma większa styczność z tymi replikami.

 

Proszę Cie, schowaj tą słomę co Ci z butów wystaje w trakcie rozmowy ze mną, tego typu personalne zaczepki, oraz obniżanie mojej wiarygodności w oczach innych userów to sztuczki rodem z piaskownicy, skoro tytułujesz się mianem dorosłego człowieka prosiłbym Cie, żebyś w rozmowie ze mną jak taki się zachowywał, operował jedynie konkretnymi argumentami. Twoje zdanie na mój temat, czy też insynuowanie mojego niskiego stanu wiedzy niczemu nie służy.

 

Co do powściągliwości polecam ją Tobie. Nikogo partaczem nie nazwałem. Czytaj ze zrozumieniem. To, że ktoś czegoś nie potrafi to nie znaczy, że jest partaczem - łaskawie nie wpychaj mi takich słów do ust.

 

Wybacz, odnosiłem raczej się do Twoich wszystkich wypowiedzi jakie czytałem, w większości wypadkach odnoszę takie wrażenie, ale masz rację, nie odpowiadasz za moje "wrażenie".

 

Ciekawe jest to, że są Tutaj osoby którym ta komora po włożeniu nie pasuje czy nie działa prawidłowo. Rozumiem, że pisząc o tym, jak to nic nie jest potrzebne do jej montażu delikatnie przedstawiasz ich w dość specyficznym świetle?

 

Sam mi zarzucasz brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, ale sam wykazujesz jej skrajny brak. Nie napisałem nic takie, spytałem jakie to modyfikacje trzeba poczynić skoro już tak autorytarnie się wypowiadasz.

 

A jeżeli już mowa o markatingu to patrząc na liczbę Twoich postów na tym forum to proponuję zwolnić i zamiast pisać takie bzdury i głupoty to poświęć trochę czasu swojej stronie, bo jak na razie widzę wiele rzeczy jest żywcem zerżnięte z strony serwisowej ASGShop.pl

 

Rozumiem, że Twój marketing tak właśnie działa?

Wiesz co to prawa autorskie?

 

Grube oskarżenie. Jako, że jestem cywilizowany prosiłbym Cie, abyś mi na PW dokładnie, które to ja rzeczy zerżnołem ze strony ASGshopu. Strony, tak samo jak treści nie redagowałem. Jeśli takowe podobieństwa się znajdą naturalnie przeproszę Cie, co jest raczej moim obowiązkiem, a sam rozliczę się z facetem co ja robił.

 

Poza tym, proszę Cie, abyś cały czas nie lekceważył swojego rozmówce, nie traktował mnie jak idiotę. "Bzdury i głupoty" są typowym pejoratywnym określeniem. Nie masz jeszcze monopolu na określanie co jest "głupie" albo nie. Sugerowałbym proponowaną mi powściągliwość.

Link to post
Share on other sites

AnR - Co od lekceważenia swojego rozmówcy to pragnę przypomnieć, że Ty wyskoczyłeś z tekstami o mistycyzmie w moim kierunku.

 

Co od ciągłej próby przedstawiania mnie w świetle „ to ja wiem najlepiej” to daruj już sobie.

 

Poczytaj lepiej wypowiedzi innych osób, które nie raz podają wyliczanki na tym forum co jest nie tak z danymi częściami. A potem okazuje się, że jednak jest zupełnie inaczej - wystarczy pomyśleć.

Przykład:

To samo co teraz jest z komorą KA było z cylindrami. Co poniektórzy specjaliści zarzekali się ze cylinder w G&P jest pełny a nawet nie potrafili zajrzeć do środka, aby zobaczyć zeszlifowanie.

 

Tak wiec w tych przypadkach jedynie pozostaje tzw Wiadro zimnej wody - do ostudzenia co poniektórych.

 

I tak samo w tym przypadku postanowiłem ostro zareagować, bo już mam dość słuchania, czy czytania, że komora nie pasuje. I dziwi mnie Twoja rekcja , tym bardziej, że w innym temacie dotyczącym również komory KA w G&P przyznałeś mi rację.

 

Grube oskarżenie. Jako, że jestem cywilizowany prosiłbym Cie, abyś mi na PW dokładnie, które to ja rzeczy zerżnołem ze strony ASGshopu. Strony, tak samo jak treści nie redagowałem. Jeśli takowe podobieństwa się znajdą naturalnie przeproszę Cie, co jest raczej moim obowiązkiem, a sam rozliczę się z facetem co ja robił.

 

No to teraz wypowiem się ironicznie:

 

No tak, przecież nikt nie sprawdza swoich stron przed odpaleniem w sieci...

Link to post
Share on other sites

I tak samo w tym przypadku postanowiłem ostro zareagować, bo już mam dość słuchania, czy czytania, że komora nie pasuje. I dziwi mnie Twoja rekcja , tym bardziej, że w innym temacie dotyczącym również komory KA w G&P przyznałeś mi rację.

 

I cały czas twierdze, że masz rację, ale chodzi mi o sposób w jaki to pokazujesz, bardzo lekceważący i bardzo niefajny.

 

No tak, przecież nikt nie sprawdza swoich stron przed odpaleniem w sieci...

 

Wolałbym jednak, żebyś zamiast marnować energie na "ironiczność" napisał mi na PW cóż ja ukradłem, bo jeśli tak twierdzisz to powstał problem, a ten problem należy rozwiązać.

Link to post
Share on other sites

Flame, Flame for the win! Wohoo!

Wszystko fajnie, bajerka, pośmiać się można jak się was czyta, ale z całym szacunkiem - to jest temat o M4A1 G&P, a nie o długości Waszych siusiaków.

 

Macie coś do siebie - jest PW, mail, GG, skype, telefon, gołębie pocztowe i tego typu wynalazki.

Link to post
Share on other sites

Tia... Zachciało mi się zamontować konwersję MK12 Mod 0 SPR od GFC do mojej M-ki i się okazało że nakrętka mocującą lufę do body jest pół milimetra za mała. A może gwint na górnym body G&P jest większy od standardu? Tak czy siak poetycko mówiąc: k.... . Nie wie ktoś czy gdzieś można dostać samą taką nakrętkę która będzie pasowała, czy mogę spisać całą konwersję na straty?

 

Edit: Delta ring się to to nazywa... a nie nakrętka ;)

Edited by AYss
Link to post
Share on other sites

Miałem to samo z frontem Boyi, tą kopią KA. Musiałem przetoczyć kawałek mocowania, żeby nakrętka od oryginalnego zacisku (do najzwyklejszego front gripu) weszła i docisnęła od razu nakrętkę od frontu - może mało zrozumiale, ale jakbyś zobaczył to byś zrozumiał :P

 

Trzeba kombinować, a takie problemy występują, choć nie wiem czy to wina G&P czy Boyi (chyba raczej chińczyka ;] ).

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do posiadaczy M4A1 Colt's Firearms G&P o to czy mieli może jaki problem z szybkim rozładowywaniem baterii bądź problemem z okablowaniem...

 

Ponieważ kupiłem w ASG SHOP ten model i od samego początku mnie zawodził.

miałem problemy z:

-Szybkim rozładowaniem się baterii (działanie od 20min)

-ze zmianą trybu ognia (odpadł po 2 treningach)

 

PS. Robiłem dodatkowo Tuning lvl I

Link to post
Share on other sites

Duzy, bateria może Ci bardzo szybko padać dlatego, że na dworze jest zimno, sprawdzałeś na innej batce?

Zmiana trybu ognia to częsta przypadłość w AEGach, u mnie dość ciężko chodzi selektor, ale nie jestem w stanie powiedzieć, czy miał opory od początku, czy po prostu "ten typ tak ma". ;)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do posiadaczy M4A1 Colt's Firearms G&P o to czy mieli może jaki problem z szybkim rozładowywaniem baterii bądź problemem z okablowaniem...

 

Ponieważ kupiłem w ASG SHOP ten model i od samego początku mnie zawodził.

miałem problemy z:

-Szybkim rozładowaniem się baterii (działanie od 20min)

-ze zmianą trybu ognia (odpadł po 2 treningach)

 

PS. Robiłem dodatkowo Tuning lvl I

 

Mam podobny model, ino w wersji RAS i też po L1. Miałem identycznie, dokładnie to samo co i Ty. Podejrzewam, że i replika Ci się zacina. Kilkukrotne przełączenie trybów ognia i co jakiś czas się odblokowuje? Słuchaj, nic nie wymyślisz. Odeślij im replikę. Rozmawiając, z którymś z pracowników (naprawiał akurat moją replikę- Roman?) nie mogli dojść co dokładnie jest. Fakt, że powymieniali parę rzeczy i tutaj chwalę chłopaków z serwisu, bo dostałem nową baterie w miejsce zużytej.

 

P.S.

Czytając dogadywanie się odnośnie komory KA, to mi Panowie ją słabo założyli, bo strzela gorzej niźli na stock'owej :) Ale, zrobili tyle dobrego, że i tak jestem w seven heaven.

Link to post
Share on other sites

Oj Sebi, trochę przesadzasz jak na stocka (zakładam że o takiego pytał kolega). Wsadziłem do swojej LiPo 11.1V 2300mAh 12C i na sprężynie 140 ROF był taki, że mogę sobie tylko wyobrazić co by się w stocku działo. Dopiero po wymianie silnika na HighTorque zaczęło to działać rozsądnie (szybsza reakcja na spust niż na stockowym HighSpeedzie), a rof mierzony na chrono to ciągle 14k/s.

 

A edit... żeby odpowiedzieć na pytanie: Firefox 9.6V 1500mAh i stock na nim pięknie hulał. Batka po dopiero 20-30 cyklach i cały czas ładuje się do 1530mAh plus minus 10.

Edited by AYss
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...