Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, dziękuje za odpowiedź i czekam na dostępność SHS-a.

Zamist czekać na dostępność możesz sam pociągnąć z HK-w moim przypadku tłok siedział w skrzynce pocztowej po tygodniu... Tłok brałem S T Ą D , opłata PayPal'em, jakieś 11 dolków za sam tłok i 4,5 zielka za przesyłkę... Przy tak znikomej wartości nawet celni o myto nie prosili.... A to tylko jeden przykład tylko...

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A mnie się ten tłok z SHS-a rozleciał (może i GB był źle złożony). Genralnie na m130 (juz ubitej) i li po 7,4 V 30 C. Sama listwa (metalowe zeby tłoka) bez szwanku za to mocowanie w/w listwy rozsypało się w drobny maczek. Ja jakos straciłem zaufanie do tego tłoka, choć wiekszość chwali zatem mógł mi się trafić bubel. pzd Łukasz

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam, w swojej karierze przeszedłem już dwa tłoki z tworzywa sztucznego z czego ten drugi niezbyt długo wytrzymał (chociaż miał metalowe wszystkie żeby) to teraz postanowiłem że wole zaopatrzyć się w tłok ze stopu metali, w związku z czym moje pytanie co sądzicie o tym tłoku:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=57_60&products_id=625

Jeśli macie jakieś inne propozycja to chętnie przejże.

Moja specyfikacja to sprężyna M120 Guardera, GB, cały GB składa się ze stopu metali. GB v3.

Proszę o porady.

Z góry dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Ja nie narzekam na JBU ALU.

Szkielet JG v.3 ok 60ooo - 80ooo bb's

Tłok na springu M120 od przebiegu ok. 20ooo , teraz M130 - jakies 1ooo bb's i to wszystko na przyzwoitym ROFie

 

A jedyne co się stało z tym tłokiem to lekko starta farba w miejscu, w którym wchodzi sprężyna.

 

EDIT: Taki malutki.

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

Pierwszy tłok jaki miałem był oryginalnym tłokiem od początku w GB, był to tłok całkowicie z tworzywa(oprócz ostatniego zęba) skończył się ponieważ zamontowałem wtedy do GB sprężynę M120 zamiast oryginalnej więc żeby się w nim wytarły, następny tłok jaki kupiłem to ten: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_128_140&products_id=6317&name=Big_Dragon_-_Tlok_POM_-_Full_Metal_Teeth

miał on bardzo niewielki przebieg ponieważ niedawno robiłem te całe zmiany w GB, podczas strzelania nagle się skończył, jak otworzyłem GB to urwało się to co na rysunku

bdtlokfmt.jpg

 

dlatego myślałem że wybierając teraz tłok aluminiowy będzie on pewniejszy i wytrzymalszy, bo jak wiadomo nie chcemy zbędnie ciągle wydawać kasy na naprawy naszych replik :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

No własnie nie wiem czy dobrze spodkładkowałem, bo rozbierałem GB niedawnoc (przed peknieciem tłoka) do całkowitego umycia i ponownego złożenia i przesmarowania, ale co prawda jak zlozylem czesciowo GB miedzy innymi tłok z cylindrem i dwie żebatki, to krecac nimi zęby tłoka ładnie się schodziły z zębami zębatki.

Link to post
Share on other sites

Kolego, jeśli na sprężynce od długopisu (bo IMO M120 to taka właśnie większa sprężynka od długopisu) zajechałeś 2 tłoki w tym jeden z metalową szczęką to znaczy że TY coś źle robisz i tutaj szukaj powodu a nie szukasz coraz mocniejszych tłoków. Bo i pełen metalowy zajedziesz, już był tu jeden (albo i więcej) magik na forum co dosłownie ZAORAŁ tłok JBU który rzekomo niezniszczalny jest. Więc kup lepiej porządny tłok z tworzywa z 1/3/7 metalowych zębów i daj to do złożenia komuś kto się na prawdę zna, gwarantuję Ci że wtedy wszystko będzie chodziło jak należy i będzie to przez długi czas ostatni tłok jaki kupisz. Bo zakładanie w pełni metalowego tłoka do sprężyny M120 ma taki sam sens jak turbo, chromowane felgi i spojlera do traktora który ma pole orać.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...