Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scar-H [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cóż, nadlewek m tyle co każda chińska replika. Skorupa jest estetycznie wykonana i nie mam do niej zastrzeżeń. Bebechy nie są żałośniejsze od tych co serwuje nam VFC więc o to się nie martwię. Zasięg jest jak na stocka powyżej oczekiwań, 45m płaskiego toru lotu i każdy strzał mieści się w korpus człowieka. Jak za taka kasę nie mam co narzekać. No i 1000zł w kieszeni.

 

Oczywiście zapomniałem, że dla Rybeńki jedyna słuszna komora to musi być z metalu. Przypominam jedynie, ze w plastiku rzeźbi się łatwiej i dokładniej. Jak znajdę czas (i odwagę) to otworzę GB i zrobię mu przegląd. Na razie chodzi jak traktor.

Link to post
Share on other sites

Niestety wrodzone lenistwo i przywiązanie do ciepła umożliwiło mi tylko taki test, przynajmniej gumka była w temp. pokojowej. Jednakże jak na chińskiego stocka zasięg i skupienie jest na wysokim poziomie, nawet bardzo wysokim. Replika chodzi jak radziecki traktor, będę musiał ją spodkładkować, ale nadal nie mam odwagi otwierać GB (dokładniej ten selektor mnie odstrasza).

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites

Choroba mnie dorwała i padło mi na mózg. Efekt - rozbebeszyłem SCARa. Co mnie najbardziej zdziwiło to to, ze były podkładki :F Dysza ma długość około 38,2mm lub 38,3mm. Niestety suwmiarki nie miałem pod ręką i dokładniejszy pomiar nie był możliwy. Selektor to jest magia. Niech żyje kwiecistość naszego języka, przynajmniej ulżyłem sobie składając replikę do kupy. Tak jak wcześniej powiedziałem, kable trzeba od razu wywalić, cholernie sztywne i łamliwe. Za jakieś 10 do 15 minut wrzucę link do galerii.

Link to post
Share on other sites

Jak strzelałem to było ok. W przyszłym tygodniu wysyłam do do Poldka na przegląd i wymianę okablowania. Te druty co chinole zaserwowali łamią się w rękach. Na allegro widziałem usługę wykonywania dysz. Wymóg to tylko przesłanie dokładnych wymiarów lub dyszy stockowej jako model więc problemu nie powinno być.

Link to post
Share on other sites

Bo uznałem że po co testować coś co słabo wygląga.

 

Książki też oceniasz po tym jak okładka wygląda ?

 

 

 

 

Tak bardziej na temat to w jaki sposób montuje się w nim baterię ? :zastanawia:

Jak w praktyce sprawdza się ten kolor jeśli chodzi o widoczność repliki w lesie? Bo zastanawiam się nad czarną ale ten TAN wydaje się ładniejszy...

Link to post
Share on other sites

Edit: Wujku AnR, oświeć mnie jaki to jest patent.

 

40 minut? Przykro mi, jestes... specjalny. ;D

 

https://lh6.googleusercontent.com/-ZvIoDWgZcnI/TzU7kNaopOI/AAAAAAAABWI/D5BTThA4-TA/s912/P1020765.JPG

 

Widzisz tą foteczkę? Zobacz, że na skrzydle selektora oraz na płytce są dwa nacięcia. Na kółku, które umieszczasz też są nacięcia. Musisz ustawić tak, aby wszystko ładnie się zgadzało. Proste? Proste...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cze.

Przeglądając filmy KhanSeba na yt trafiłem na ten filmik.

Kto mi powie co to za tłumik?

Wiem że jest taki do Scara L http://www.taiwangun.com/czesci-i-akcesoria/tlumiki-dzwieku/zestaw-tlumika-dzwieku-oraz-tlumika-plomienia-typu-scar-sound-suppressor-original-type-14mm-black-p-j.html

Ale ten zakłada na tłumik płomienia od wersji H. Zna ktoś jego nazwę?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...