Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scar-H [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Batki wszystkie rozładowane i tak jak pisałem wcześniej, pokrętła komory hu się nie zazębiają - widać chińczyk nie dostał zbyt dużo ryżu. Nie chce mi się tego teraz rozbierać. Jak znajdę chwilkę czasu to się wezmę za poskładanie HU od nowa. Przestrzelam na stocku i ze zmienioną gumką. Przy okazji zobaczymy czy Guarder przezroczysty nie będzie kapryśny.

Link to post
Share on other sites

Batki wszystkie rozładowane i tak jak pisałem wcześniej, pokrętła komory hu się nie zazębiają - widać chińczyk nie dostał zbyt dużo ryżu. Nie chce mi się tego teraz rozbierać. Jak znajdę chwilkę czasu to się wezmę za poskładanie HU od nowa. Przestrzelam na stocku i ze zmienioną gumką. Przy okazji zobaczymy czy Guarder przezroczysty nie będzie kapryśny.

Przeźroczysty Guarder to nie najlepszy pomysł do repliki 400+,lepszym rozwiązaniem była by Systema albo zielona G&G.

Link to post
Share on other sites

Dlatego komorę poskładam sam. Potem Scar poleci do człowieka, który się zna na robocie, prawdopodobnie do AnR lub kogoś innego. Sam się wole nie babrać w to. Ogólnie przegląd zerowy to mit.

 

 

Edit:

Rybcia, ja wiem, że próbujesz zabłysnąć, ale ja bazuję na własnym doświadczeniu. I jak do tej pory Systema działała dobrze mi tylko w jednej replice ( co najlepsze na lufie Systemy :teeth: ) . Guarder przezroczysty hulał w pozostałych aż miło. I wolę wpakować Guardera. Jesli (o dziwo) nie będzie mi działać to wpakuję G&G.

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites

Na razie nic nie ruszałem w związku z pękniętym mocowaniem kolby. Kupiłem nówkę i chcę dostać replikę nienaruszoną. Ciekawe co Gunfire odpisze.

 

Edit: Mail od Gunfire:

Witam,

 

Zgodnie z regulaminem mają Państwo obowiązek sprawdzenia stanu zawartości zamówienia w obecności kuriera. Jeśli coś jest z zamówieniem nie tak spisuje Pan wtedy protokół uszkodzenia. Jeśli nie dokonali tego Państwa przy odbiorze paczki mogą jeszcze wezwać kuriera w ciągu 7 dni od daty odebrania przesyłki i takowy protokół spisać.

Po przesłaniu nam spisanego dokumentu podejmujemy dalsze kroki w celu wyjaśnienia sprawy z przewoźnikiem a Pan otrzymuje nowy, nie uszkodzony towar.

 

Chyba oni żyją we własnym świecie. Pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie. Wygrali nagrodę najlepszego sklepu w EU i się w dupach poprzewracało.

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites

Sprawdzanie paczki jest dziwnym procesem. Jak masz zauważyć że masz pękniętą kolbę czy co. W szczególności takie uszkodzenie jak ty masz. Już widzę kuriera czekającego 1 godzinę jak sobie replikę pomacasz i przeglądniesz... . U mnie ledwo co wezmę paczkę kurier ucieka tak szybko że nawet drzwi dobrze nie domknę on już na dole odjeżdża autem.

 

Co do repliki. Strzelałeś coś bo raczej kolba nie ma znaczenia na strzelanie jako tako albo mały test.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o raporty uszkodzenia, to wypisuje się je w tedy, gdy paczka jest widocznie uszkodzona (porwana, pognieciona, widać, że była zamoczona). Jeśli nie widać uszkodzeń zewnętrznych paczki, to kurier nic nie zrobi. Takie uszkodzenie mogłoby powstać jakby replika była wrzucona luzem do pudła (za co odpowiada sklep) lub jest to wada fabryczna, za co również odpowiada sklep, ponieważ nie sprawdził co wysyła.

Link to post
Share on other sites

Wiem, że jeszcze trochę wcześnie na jakieś konkretne wnioski, ale myślicie, że lepiej zainteresować się tym scarem, czy M4 ris również od boyi? Szykuję się do zakupu, ale mam problem z decyzją. Miałem już g36c, SWD i sporo do czynienia ze wieloma replikami AK więc myślę nad czym nieco odmiennym :)

Link to post
Share on other sites

Na razie czekam na maila od GF. W opiniach sklepu wrzuciłem treść maila jakiego dostałem od pewnej Pani. Napisałem dość ostrego maila z konkretnymi punktami ich regulaminu i nagle zamiast Pani zaczął pisać do mnie Pan z całkowicie innym podejściem. Tak więc czekam na odpowiedź z ich strony.

 

Nie strzelałem jeszcze na wypadek jakby sklep uparł się na wymianę repliki. Żadnych innych magów nie mam pod ręką, ale zważając na fakt, że jest to kopia VFC to tylko te magi pasują (będę próbować dopasować też PMAG 20LR, ale to później).

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites

OK. To teraz parę słów ode mnie. Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem tego cuda ;)

Zakupiłem ją u Krakmanów.

Pierwsza kwestia czyli magazynki. Po rozmowie z Panem Kubą dowiedziałem się że po zmianie lokalizacji sklepu dojdzie do nich dostawa magazynków Mid i Low Cap pasujących do SC-02 cena nie jest jeszcze znana ;)

Wygląd zewnętrzny repliki? Jak najbardziej na plus. Nic nie trzeszczy,nie świeci się(zakupiłem wersję Tan) ani nie telepie. Brak oryginalnych oznaczeń tylko jakiś ciąg cyfr i liter. Replika dostała na wstępie gumkę hop up Guardera co zaowocowało wynikiem średnim 405fps. Na stockowej gumce pomiar wykazywał 395 ;)

Jak znajdę czas wrzucę zdjęcia bo dziś studniówka i nie da rady ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Replika przyszła wczoraj. Dziś w chwili wolnego czasu rozebrałem ją i przestrzelałem przy okazji. Kable to dno i 3 metry mułu. Chwyt pistoletowy jest w kolorze zbliżonym do FG, można to zauważyć, gdyż zdjęcia zaczynające się od komory HU to już z repliki otrzymanej wczoraj. Jak widać ogólne zdjęcia, za GB się jeszcze nie biorę. Fajny patent ze śrubkami i pinami, nie pogubimy ich. Co do strzelania, celności na kartce A4 nie sprawdzałem, ale zasięg w stocku w temp. pokojowej to circa 45m (w takiej odległości mam ogrodzenie od okna na parterze). Wszystkie strzały mieściły się w torsie dorosłego człowieka o ile wiatr nie zawiał. Czyli jak najbardziej pozytywnie.

 

Edit. Bym zapomniał o zdjęciach. Nowy egzemplarz zaczyna się od komory hu, do niej jest uszkodzony. Polecam porównać chwyty pistoletowe. No i pudło z szarego ewoluowało do takiego z nadrukiem jak na instrukcji ( prawie jak Pokemon :teeth: ).

 

https://picasaweb.google.com/114208991328025824889/SCARHBoyi

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...