Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza broń ASG


Recommended Posts

Witam!

 

Nie mam wiele gotówki jednak chciałbym zakupić sobie coś do zabawy w ASG.

Na chwile obecną mam 250zł.

Zdaje sobię sprawę, iż na dobrą replike trzeba wydać kilka razy tyle, jednak nie mam na tyle pieniędzy.

 

Co moge kupić w takiej cenie? Rozglądać się za jakimiś tanimi elektrykami pokroju Cymy 0.22? Czy lepiej zdecydować się na pistolet typu CM 121?

Widziałem też jakieś tanie karabiny snajperskie pokroju mb03 well.

 

Co o tym sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Z tych trzech , to najlepsze będzie cm.121 , a jeszcze lepsze cm028 (używane może byc ) .

cm022 to ZABAWKA . Karabiny "snajperskie" pokroju mb03 - Na początku nie opłaca się byc snajperem bo Ci się to znudzi - a później będziesz musiał wydac grubą kasę żeby to była SNAJPERKA .

Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuje wam za tak szybkie odpowiedzi!

 

Pomyślałem teraz że może jednak dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się w owego cm121 bądź cm 0.30, a w późniejszym czsie dokupienia sobie jakiegoś jakiegoś lepszego karabinu szturmowego / snajperskiego.

 

Mam jednak takie pytanie.. Jaki mniej więcej zasięg mogą mieć cm121, cm 0.30 ?

 

Mogli byście powiedzieć mi także, jakie są wady tej że "snajperki" ?

Link to post
Share on other sites

@miCziQ

Zasięg będzie ok 20-25 metrów.

A te "snajperki" to po prostu niewiele lepsze są od shotgunów (akurat za tą cenę).

Nie warto brać "snajpy" bo zazwyczaj to się kończy tak, że omija cię 90% akcji i wracasz do domu "bez fraga".

Ja od siebie natomiast poleciłbym coś z serii RK (ja mam 02, na prawdę świetna replika). Zastanów się czy warto Ci teraz wydawać pieniądze na pistolet, czy może poczekać z miesiąc (święta idą, więc pewnie coś wpadnie) i zamówić coś porządnego, co Ci starczy na kilka lat (o ile będziesz dbał o replikę).

Link to post
Share on other sites

W takim razie jeszcze jedno szybkie pytanko -

Jaki będzie zasięg tej snajperki? Bo jeśli chodzi o to że ominą mnie fragi etc. to nie przeszkadza mi to. Ostatnio znajomy zabrał mnie na taką "strzelankę" i pożyczył mi swoją replike "Dragounova" (Przepraszam jeśli źle napisałem)

Link to post
Share on other sites

To ja chyba na jakieś lepsze CM.028 trafiałem, bo w moich egzemplarzach to skuteczny nie schodził poniżej 40, a całkowity zamykał się w przedziale 45-50 ;).

 

Odnośnie pytania - nowe CM.028 niewiele przekracza budżet autora, a z pewnością dać mu powinno znacznie więcej frajdy niż AEPy czy sprężynowe "snajperki" z najniższej półki:

https://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028-172.html

https://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028_a_tactical-792.html

 

Naprawdę warto do tego dołożyć.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, jak stwierdza dex, ja na swojego głocka od TM nie narzekam. Mam znak drogowy ustawiony od mojego okna na odległość 37m i nie ma problemu że by w niego trafić z krótkiej. Oczywiście szturmiak nadal ma przewagę ognia ciągłego, zasięg jednak porównywalny. Również skłaniałbym się do przewertowania ofert z komisu lub allegro i być może uda trafić się coś ciekawego- ale dobrze w tym przypadku mieć oblatanego w temacie ziomala, co zrobi przegląd zerowy i ogarnie replikę, gdyż różnymi sposobami ludzie repliki naprawiają.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: lenistwo i niechęć do samodzielnej pracyJeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...