Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Po wystrzeleniu 4 tyś kulek z klocka WE jak narazie najgorszą rzeczą jest dla mnie lufa zewnętrzna, to jest kompletna porażka. Ledwo dostałem replike po wymianeie lufy i już po pierwszym strzelaniu pojawiły się pęknięcia, wystrzelałem już na niej 1 tyś kulek i tylko czekam aż pierdykinie i kupuje od TM. Jestem ciekaw jak sprawują sie glocki 4 gen od WE? Może są lepsze materiałowo, jak ktoś ma mógł by sie wypowiedzieć. :icon_razz:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jak z tymi Glockami WE? Bo planuję właśnie zakup, zależałoby mi na Glocku 17. Rozważam między WE i KJW. Glocka KJW już miałem i nie było z nim żadnych problemów. Miałem też 1911 WE i był problem z magazynkami. Bardziej jestem za KJW ale to jednak nie jest `siedemnastka`.

Co wybrać?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, wszystkich zainteresowanych kupnem tego glocka.

Zdecydowanie polecam, mam go od 3 tyg. spisuje się świetnie. Dosyć mocny blow-back, części dobrze spasowane, tylko zamek przy mocniejszym machnięciu klekocze na prawy bok.

Zasięg, na siłę do 30 m, raczej z 20, ale celny jak na pistolet. Z 15 m, wszystkie kulki w magazynku mieszczą się w obrębie kartki A4.

Z wyglądu: ładnie polakierowany zamek, nie ściera się, wygodny chwyt, można założyć dodatkowe nakładki, ale według mnie, chwyt robi się zbyt duży, oznaczenia po lewej stronie zamka G17 Tactical i 9x19 wytłoczone nie pomalowane-ładnie wykonane. Natomiast po drugiej stronie gorzej: Jakieś krzaczki przy chwycie, na wyrzutniku numer seryjny i znów krzaczki. Na spodzie korpusu tabliczka w kolorze srebrnym, jak w oryginale.

Lufa zewnętrzna mimo wystrzelenia ok. 1500 kulek w całości, żadnych pęknięć. Nawet przy szybkim strzelaniu temp. ok. 5-10*C syfonu nie było. (Mam z nim tylko jeden problem. Przy rozkładaniu zablokował się spust, kurek wewnętrzny został w tylnym położeniu, Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem, proszę o wiadomość.) Ogólnie dałbym mu 4/5

Link to post
Share on other sites

No, 3 tygodnie to naprawdę rewelacyjny wynik...

To nie są "jakieś krzaczki", a konkretnie (a raczej inspiracja, bo orzełka to zbytnio nie przypomina) orzełek i NPv http://glocktalk.com...d.php?t=1316291 . Wpisz sobie glock npv w wyszukiwarkę grafiki.

Co do kurka napisz do mnie PW jeśli chcesz, opisując dokładniej co jest nie tak.

Fakt, mój błąd, dziękuję, chętnie skorzystam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jestem leworęczny i szczerze mówiąc, to mi bardziej odpowiada zwalnianie maga przy użyciu środkowego palca, niż kciuka. Gen4 nie miałem w rękach, za to 17 Gen3, Px4, M9 i 1911 tak. Co więcej, w Px4 nawet sobie przełożyłem zwalniacz na prawą stronę - nie podpasowało mi i wróciłem do stanu wyściowego. Acz mam małe ręce, może to dlatego.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jak u Was z Glockami 4 Gen? Jak w stocku wygląda zasięg i celność? Rozumiem, że gumki HU i lufy wewn. są kompatybilne z systemem TM'a?

 

Moje pierwsze wrażenia z macania Glocka to ładna szara farba na zamku, choć nie wydaje sie za bardzo wytrzymała. Co do flaków to głowica tłoczka uszczelniona pasuje bez problemów, prowadnica springa od Guardera jest o kilka mm dłuższa niż stockowa przez co raczej nie będzie śmigać. Stalowa lufa zewn. Guardera także ma inną budowę co uniemożliwia jej prawidłowe działanie. Co prawda wystrzeliłem z niej tylko kilka kulek ale mogę stwierdzić że na propanie ładnie kopie a zasięg oscyluje w granicach 30m. Po zamontowaniu gumki A+ i precki dalsza część sprawozdania;)

 

Wreszcie nadeszła paka z gumką. Zamontowałem ją wraz z precką promyka i zasięg wzrósł do ok. 55 m. Spróbuję dorwać kulkensy 0.30 (takie zalecają chinole) bo póki co testuję klamkę na 0.28 G&G. Więcej info z testów w niedalekiej przyszłości;)

 

P.S: Gdzie można kupić oryginalne magi od WE do tego Glocka?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja uważam że warto, ale jednak jak lubisz strzelać w zime to 1911 na Co2 najlepiej kjw, a i jeszcze jeden plus 1911 nie klekoczący zamek, bo w glocku to ma paremilimetrów luzu. Ale oprócz tych luzów na zamku i czasami problemów z green gazem jest ok. Przepraszam za styl pisania jak bym miał 10 lat ale nie umiem tego ładniej skrócić.

Edited by Zięba
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Repliki mają już koło pół roku, nawet ponad. Jak się sprawują? Warto toto kupić?

 

 

U mnie wszystko jest jak najbardziej okej, żadnych problemów nie miałem i nie mam. A nawet (to dla wielkich przeciwników WE, którzy wiedzę swą czerpią z mitów i legend i tak naprawdę nie wiedzą nic) farba na zamku jest w stanie nienaruszonym, nie brakuje nawet jej minimalnej części choć klamkę używam dość intensywnie. Jedyną rzeczą, którą należy wykonać po zakupie jest wyczyszczenie klamki i jej delikatne nasmarowanie. Można także potraktować śrubę trzymającą mechanizm tłoka jakimś klejem do gwintów, zamiast tego można użyć lakieru do paznokci gdyż w moim Glocku potrafiła się odkręcać i wtedy klamka pierdziała zamiast strzelać.

Jesli chodzi o osiągi to w stocku było standardowe ok. 25m zasięgu efektywnego, ja wymieniając kilka rzeczy osiągnąłem ok. 55-60m zasięgu a celność klamki prezentuje się tak, że z 35 metrów 8/10 strzałów trafiało w brzozę o średnicy ok. 25cm. Magazynek porządnie nabity gazem wystarcza na wystrzelenie około 2,5 magazynka kulek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...