Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tłoki i głowice tłoka SHS [oficjalny]


Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem jak z m130, natomiast siedzi w replice z nową sp120 i nie wyraża chęci by zemrzeć.

 

Co do Ultimate, również miałem problemy z częściami tego producenta (krzywy grzybek cichej głowicy tłoka:D)

Znajomy ma płaską pomową głowicę Ultimate w AK przy sp130 również póki co daje radę.

Sam w swoim AK również przy sp130 mam głowicę pomową od G&G. Też spisuje się nieźle, ponad 20tyś nie zrobiło na niej żadnego wrażenia.

Edited by senkuPH
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Nie chcę zakładać nowego tematu, a mam BARDZO ważne pytanie:

 

Gdzie dostać ten najnormalniejszy na świecie niebieski tłok SHS-a z 14-ma (nie 15-ma) metalowymi zębami? Pełny, boję się brać tego pociętego, bo ma latać na SP140 auto.

 

Przekopałem się przez dziesiątki sklepów, ktokolwiek widział ktokolwiek wie?

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Takie głowice z dwoma Oringami były montowane w replikach SRC, min. w moim XM8. Ten pierwszy, cieńszy Oring nie ma za zadanie uszczelniać, ale raczej ślizgać się w cylindrze nie niszcząc jego powierzchni. Czy to działa? Teflonowany cylinder SRC po ok. 30-35k kulek używany z tą głowicą wygląda jak nowy, więc raczej ma to sens.

Link to post
Share on other sites

No dobra, ale najczęściej stosowany do cylindrów mosiądz jest twardszy niż aluminium, nie mówiąc już o tworzywie, więc raczej nie powinien nic zarysować. Nie wiem niestety jak sprawa wygląda z twardością takiej powłoki teflonowej, więc może w tym przypadku ma to sens.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

W teorii nic a w praktyce kiedyś bynajmniej fioletowe miały 1 ząb o połowę spiłowany fabrycznie a niebieskie miały wszystkie równe. Ja kupuje fioletowe cały czas i nie narzekam :)

Mój ostatni niebieski z ehobby, kupiony ok. 2 miechy temu (swoją drogą przez przypadek, bo zamówiłem w ogóle inny :P) miał właśnie jeden ząb spiłowany, więc najwyraźniej już się to zmieniło.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...