Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konfiguracje Oporządzenia: Część III


Recommended Posts

Szczęśliwy użytkowniku kamizelki OLV. Twoja kamizelka przystosowana jest raczej do mocowania takiej torby:

MP5_1_015.jpg

 

Jeśli tak jak napisałeś potrzebujesz torby zrzutowej, a nie stricte na maskę to proponuję zakup czegoś co powiesisz sobie na pasku od spodni, np. czegoś w tym rodzaju:

http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,508/Torba-na-odzysk

http://miwo-military.pl/?p=8.564.TORBA-NA-ODZYSK.D-07.MIWO-MILITARY

http://www.copshop.pl/index.php?dispatch=products.view&product_id=54

ta ostatnia jest chyba produkcji IWO-HEST z Gliwic, a jeśli tak to na pewno występuje również w poliestrze w kamuflażu wz.93 Pantera.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Proszę państwa, jest problem. Problem jest dość dużego kalibru, a mianowicie przesiadłem się na system HPA, tak więc w moim ekwipunku pojawiła się butla z powietrzem. O ile sama butla dość wdzięcznie pasuje do chińskiego plecaczka typu MAP który dynda mi na drabinkach beltkitu, to już waga tejże butli daje się we znaki. Przednia część pasoszelek podjeżdża mi nad pępek. Straciły kompletnie stabilność w pionie! Czy jakiś pomysł jak sobie poradzić z tym problemem? W razie czego wymiana szpeju na chestrigg/pc wchodzi w grę.

Link to post
Share on other sites

W plate carrierze taki problem nie powinien występować. Zdarzyło mi się napełnić camela trzema litrami wody, z przodu mając tylko trzy plastikowe mid-capy. Nie miałem tego problemu

 

Chest rig ma sens chyba tylko wtedy, gdy butlę będziesz nosić w osobnym plecaku

Link to post
Share on other sites

Pas od lewej ręki:

1x2 M4

1x2 M4

1x2 M4

2 fastmagi M4

potem mam nad samą dupą torbę na zrzut

z prawej na maksa mam małe pionowe cargo (jakiś chińczyk) szeroki na 3 palsy.

Do tego na drabince na plecach chiński map z butlą, kompletem imbusów do regulacji tippka i odrobiną (maks 1000) kulek.

Pas mam faktycznie nieco luźny, ale nie mogę go już mocniej ścisnąć (chyba mi się zgubiło cennego kałduna taktycznego coś)

Link to post
Share on other sites

Sam sobie odpowiedziałeś - za luźny pas.

Pozbądź się go i kup rękaw, to problem zniknie (no chyba, że stracisz 20 kilo :icon_mrgreen:).

 

PS. Nie wiem co nosisz w tym cargo, ale jeśli coś bardzo lekkiego, to może warto rozważyć przesunięcie na prawą stronę jednej ładownicy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...