Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ART-FOX.pl


Recommended Posts

Osobiście zamordowałbym projektanta tej strony- trzeba się strasznie naklikać ,żeby ten marny asortyment pooglądać...Śmierdzi kryptoreklamą...Jeśli to nie jest nieudolna próba reklamy sklepu ,to polecam Ci kolego sprawdzony i bardzo dobry sklep armyworld.pl

Edited by Garnek
Link to post
Share on other sites

Zamawiałem. Dostajesz to, za co płacisz,

Art Fox jest sprzedawcą z doświadczeniem - zaczynał parę lat temu na Allegro i był jednym z lepszych źródeł brytyjskiego umundurowania i wyposażenia.

 

Możesz spokojnie od niego brać - oczekuj sprawnej obsługi na sensownym poziomie. Taki dobry standard, bez problemów, ale i bez jakichś nadzwyczajnych rewelacji.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Polecam - zamówiłem komplet DPM Lightweight w stanie lepszym.

 

Wysyłka: błyskawiczna, wielki plus za możliwość wysyłki Paczkomatem InPost (genialne rozwiązanie)

Towar: Mundur w ogóle niesprany, jedynie bluza jednego guzika niema ale wystarczy przeszyć zapasowy

 

Same pozytywne wrażenia ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Kolejne zakupy i po raz kolejny jestem zadowolony.

 

Towar pierwsza klasa ino trochę magazynem wojskowym wali ale pranie załatwi sprawę.

 

Towar zamówiłem i zapłaciłem wczoraj po południu (tj. 04-09-2014; czwartek), przesyłka standardowo by Poczta Polska. Dzisiaj (tj. 05-09-2014 godz. 17.30) kurier PP dostarcza mi przesyłkę :)

 

Polecam sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kolejne zakupy i ponownie jestem zadowolony.

Warto napisać na GG, tak jak ja bo okazało się, że towar jednak jest (na stronie pisze niedostępny).

B. Dobry kontakt, szybka wysyłka i towar na następny dzień u mnie (swoją drogą PP działa nad wyraz szybko) :D

 

Tak więc POLECAM :)

Link to post
Share on other sites

I ja mogę polecić sklep. Skontaktowałem się ze sklepem w sprawie SLINGA do L85 i okazało się, że jeszcze jedną sztukę mają na stanie. Dogadane jak ma być, przesłałem dowód wpłaty aby mieć potwierdzenie, że owy pas jest tylko mój i jakie zdziwienie, że po 2 godzinkach sklep mi już wysłał pas paczkomatem. Wielki plus i nie omieszkam tam jeszcze coś zakupić.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Robiłem już trochę zakupów na art-fox i naprawdę polecam.

 

Towar jest zawsze dobry i zgodny z opisem, ceny też zachęcają do zakupów, a kontakt ze sprzedwcą najlepszy z jakim się spotkałem.

 

Na każde pytanie dostaje się szybką i wyczerpującą odpowiedź, ostatnio nawet zdążyłem w ciągu dnia złożyć zamówienie, zapłacić, następnie zmodyfikować je, dopłacić i dostać wszystko, co zamówiłem zaraz na drugi dzień.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Kupiłem mundur MTP w danym rozmiarze, okazało się, że nie było go na stanie. Ale sprzedawca zadzwonił, poinformował, zaproponował i doradził. Mimo problemów przesyłka nie opóźniła się, doszła na drugi dzień. Mundur, mimo, że w stanie "lepszy" wygląda jak nowy (i nie śmierdział magazynem! :) ) Bluza okazała się za mała, ale z wymianą także nie było problemów. W poniedziałek wysłałem a w czwartek odebrałem większy rozmiar (Tutaj mogę potwierdzić - Poczta Polska wzięła się do roboty). Bardzo dobry kontakt i towar oraz zainteresowanie klientem. Polecam ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...