Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Normandia 1944" - 25-26 września 2020 r., Karolew k. Łodzi


Recommended Posts

Orajt,

Po zaksięgowaniu wpłat od razu zaznaczam to na liście, także spokojna głowa.

Artur - już Ci odpisałem.

I - po raz kolejny - prośba do zgłaszających się. Przysyłajcie zgłoszenie zgodnie ze wzorem z pierwszego postu. Muszę wiedzieć do jakiego oddziału chcecie przydział i w której części gry weźmiecie udział. To są informacje bezwzględnie potrzebne do zaplanowania rozgrywki, która może w treści może będzie radosnym wygrzewem, ale w formie ma wyglądać na poważne manewry. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 godziny temu, Domin007 napisał:

Komunikat HQ

1. Mamy już ponad 50% niezbędnego kworum.

2. W oddziale amerykańskiej piechoty zostały jeszcze 2-3 miejsca.

3. Gdzie Herbaciarze i Niemcy ja się pytam?

1. [...]

2. wiadomo... : )

3. Brytole jak zwykle flegmatycznie podchodzą do sprawy / Niemcy przespali lądowanie i teraz zbierają siły na Ardeny...

Link to post
Share on other sites

A i jeszcze jedno - niech sobie amerykańska infanterka zorganizuje funkcyjnych, bo poza radiooperatorem nie ma nikogo. Jeżeli ochotnicy się nie znajdą to ja wyznaczę dowódcę (choć po cichu liczę na Vendera), sanitariusza i sapera i nie będzie odwołania od tej decyzji.

Link to post
Share on other sites
47 minut temu, mareq napisał:

Dominik: ja się oczywiście zgłoszę. Oficjalnie pójdzie to po wypłacie, bo ruszyłem z jednym grubym projektem, który na razie pochłania mi wszystkie wolne fundusze i w tej chwili jestem spłukany :) .

Przyjąłem. Nie ma problemu. W tej chwili mamy 26 zgłoszeń i 13 wpłat. Czekam z niecierpliwością na stronę niemiecką, bo tam wakatów mamy multum.

Link to post
Share on other sites
53 minuty temu, ratman1809 napisał:

:( Domin Wstrzeliłeś się w jedyny termin we wrześniu kiedy nie mogę pojechać- Mam egzamin na patent żeglarski 26 września.... przesunięty przez koronawirusa z maja....

Szkoda :(

No co zrobisz jak nic nie zrobisz? Terminu już niestety nie przesunę...

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Domin007 napisał:

No co zrobisz jak nic nie zrobisz? Terminu już niestety nie przesunę...

No wiem Tylko mi strasznie szkoda..... Miałem fajny pomysł na stylizacje na fieldjagerkorps w dodatku ma motorku.... a tu (miejsce gdzie plecy swą szlachetna nazwę tracą) Głupie wirusisko namąciło.

Link to post
Share on other sites

No to znowu się melduję jak poprzednio. zgłoszenie jakoś prześlę niebawem. Jak się nic do września nie wydarzy to będę. Dam znać jeszcze znajomym to może kogoś jeszcze przytargam.
Wstępnie oprócz mnie może jeszcze jeden US i jeden Niemiec.

Link to post
Share on other sites
W dniu 29.05.2020 o 18:51, krkmf napisał:

No to znowu się melduję jak poprzednio. zgłoszenie jakoś prześlę niebawem. Jak się nic do września nie wydarzy to będę. Dam znać jeszcze znajomym to może kogoś jeszcze przytargam.
Wstępnie oprócz mnie może jeszcze jeden US i jeden Niemiec.

Przyjąłem, czekam na zgłoszenie.

Zostały tylko 2 miejsca w 82 DPD, zapisy do amerykańskiej 1 DP (max. 2 osoby) wyłącznie na listę rezerwową. Potrzebujemy więcej Niemców.

Link to post
Share on other sites

Komunikat HQ

Z uwagi na zbyt dużą dysproporcję sił zapisy do oddziałów amerykańskich tylko na listę rezerwową. Proszę o zgłaszanie się do objęcia funkcji:

1) w 1 DP - dowódcy, sanitariusza, sapera

2) w 82 DPD - dowódcy, radiooperatora, sanitariusza

Jeżeli chętni się nie znajdą, ja ich znajdę i nie będzie od tej decyzji odwołania do wyższej instancji.

Dziękuję za uwagę.

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, Mekar napisał:

Jak wygląda liczebność Niemców na dzisiaj? (...)

Zusammen wszystkiego, na dzisiaj jest tylko 8 Niemców. Liczebności poszczególnych oddziałów Wam jednak nie podam - to  tajna informacja.

16 godzin temu, Mekar napisał:

(...) Czy jest opcja (albo czy będzie) opcja zmiany oddziału po zgłoszeniu? U Amerykanów na bank nie, ale czy pomiędzy oddziałami Niemieckimi?

Zasadniczo nie przewiduję takiej opcji. Przydziały zależą od munduru jakim ktoś dysponuje. Jeżeli jednak będą zbyt duże wakaty w którymś z oddziałów to zastrzegam sobie prawo do fuzji bądź zmiany przydziałów - pisałem o tym w pierwszym poście.

Link to post
Share on other sites

W nocy wszystkie oddziały alianckie grają jako spadochroniarze, nawet piechota.

Natomiast za dnia z plaży atakuje tylko piechota. Być może - z powodu małej liczby herbaciarzy - zrobimy tylko jeden oddział brytyjski i za dnia będzie on atakował z morza. Np. Hubert zmienia mundur ze spadaka na piechociarza po to by walczyć na plaży.

Link to post
Share on other sites
  • Domin007 changed the title to "Normandia 1944" - 25-26 września 2020 r., Karolew k. Łodzi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...