Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Normandia 1944" - 25-26 września 2020 r., Karolew k. Łodzi


Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak się zastanawiam, jak po miesiącach wszyscy będą wygłodniali imprez to może zrobić grę w dłuższej pormie, np od piątku wieczorem do południa w niedzielę?

Tak wiem, pewnie głupie wymysły kogoś, kto siedzi prawie drugi tydzień i pracuje z domu. Już mnie coś trafia. Nie wiem jak przeżyję kolejne miesiące.W tej chwili głupie wyjście do sklepu jest odprężające jak jakieś wakacje :) .

Link to post
Share on other sites

Ox. & Bucks. Kończymy pogaduchy o wiertłach, obcęgach, epidemii, post-apo, łączach, Netflixie i WoT czy innym off-topie. Ja wiem, że nam ciężko, ale nie widzę powodu by nawet w czasach zarazy odchodzić od tematu.

Temat zamykam - kiedy epidemia dobiegnie końca i będziemy mogli się bezpiecznie spotkać i będą chęci by zorganizować drugie podejście to go otworzę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Domin007 changed the title to (NOWA DATA) Normandia 1944 - 25-26 września 2020 r., Karolew k. Łodzi
  • Domin007 locked this topic
  • Domin007 unlocked this topic
  • Domin007 locked and unlocked this topic
2 godziny temu, Kiero napisał:

W zgłoszeniu - "Hermann Brunner"? A gdzie Hans Kloss się pytam? :D

Tribute to late Emil Karewicz... ;)

Godzinę temu, Kolba_DK napisał:

A ile płatność wynosi? Bo ja się oczywiście na to "piszę"!!!

Kolba, który to już raz się kłania uważne czytanie ze zrozumieniem... ;) Wpisowe musiało zwrócić, bo nie mam gwarancji, że osoba, która chciała wziąć udział w pierwotnym terminie, weźmie udział w terminie wrześniowym. I co wtedy? Taka osoba zażądałaby zwrotu składki, naliczając lichwiarski procent i zniszczyła moje nędzne, cebulowe życie. ;) A ja nie jestem Raskolnikowem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

I...Rrrrruszyły!

Wracamy do tematu "Normandii 1944". W najbliższym czasie będę wysyłał wiadomości z zaproszeniami, ale można też nie czekać i zgłaszać się z własnej, nie przymuszonej woli. :) Przypomnę najważniejsze założenia:

1. Gramy jeżeli zbierze się co najmniej 42 graczy - w miarę zbalansowanych stronach.

2. Zgłoszenie wysyłamy korzystając z templatki z pierwszego postu.

3. Jeżeli w którymś z oddziałów będzie nam zbywać zastrzegam prawo do przenosin do innego oddziału. Co do zasady oddziały powinny liczyć do 10 graczy.

Ponieważ mam nawał pracy to mogą nastąpić opóźnienia w komunikacji, ale spokojnie - każde zgłoszenie będzie odnotowane i potwierdzone. Czasu do końca września jest sporo. 

15885767849486.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Domin007 changed the title to "Normandia 1944" - 25-26 września 2020 r., Karolew k. Łodzi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...