Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Brytyjski DPM...


Recommended Posts

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zmienia bo oni zawsze byli dość praktyczni...

 

Byli (są) też niechętni do płacenia za (nawet lepszy) sprzęt własnej kieszeni, dosyć konserwatywni w pomysłach i nielubiący wyrywania się przed szereg. Dopiero teraz tak naprawdę pomalutku zmienia się mentalność - i przede wszystkim logistyce MoD zaczęło się jakby bardziej chcieć...

Link to post
Share on other sites

Chyba mi ktoś posta wywalił i w sumie nie wiem za co. Szukałem tematu o woodlandzie gdzie mógłbym chyba spytać o ten kapelusz, ale go nie widziałem nigdzie w takiej formie jak ten o DPMie czy BW. Zatem ponawiam moje pytanie.

 

Czy miał ktoś styczność z tym kapeluszem? Chodzi mi o to czy firma jest godna uwagi i czy będzie pasował do brytyjskiego DPMa.

 

http://allegro.pl/item321504444_kapelusz_u..._rozmiar_m.html

 

P.S. Jeśli łamię w jakiś niezrozumiały sposób regulamin to proszę mnie o tym poinformować a nie wywalać posta.

Link to post
Share on other sites

Temat nie o tym, więc może dlatego poleciało.

 

"Produkt renomowanej niemieckiej firmy Mil-Tec" - święta prawda... ;) 95% użytkowników tego forum zna renomę tej firmy, która mówi: "trzymaj się od tego badziewia z daleka".

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Temat nie o tym, więc może dlatego poleciało.

 

"Produkt renomowanej niemieckiej firmy Mil-Tec" - święta prawda... ;) 95% użytkowników tego forum zna renomę tej firmy, która mówi: "trzymaj się od tego badziewia z daleka".

 

No może i nie o tym ale szukam kapelusza do DPMa i znaleźć nie mogę, więc sądzę że tutaj fachowcy pomogą.

 

Co do opinii o tej firmie to właśnie o takie słowa mi chodziło. Teraz z łaski swojej polećcie jakikolwiek kapelusz bo jak na razie wszystko szajs co podałem :poddanie:

 

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Edit:

 

A może coś z tego do DPMa się nada??

 

http://rangershop.pl/product-pol-115263261...inatu-oliv.html

 

http://rangershop.pl/product-pol-2292-Kape...sk-US-oliv.html

Edited by juni_or
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A z ciekawostek, MoD wyspecyfikowała amerykańską firmę Daniel Defense jako dostawcę 4 szynowych łóż do SA80A2, standardowym chwytem przednim będzie Gripod, a panele ochronne na szyny ma dostarczać TangoDown. Jeżeli dobrze zrozumiałem to jakieś 70 (sic!) tysięcy zestawów. Nowym standardowym celownikiem ma być Trijicon ACOG zapewne skompletowany z mikrokolimatorem.

Link to post
Share on other sites

Przy odrobinie szczęścia dorwiesz u nas (w ramach demobilu brytyjskiego) chest Arktis 1725 o właściwie identycznym układzie. Koleżanka dopadła chyba za jakieś 50zł.

Wygląda nieźle, trochę zużyty ale solidny. Co do praktyczności - nie wypowiadam się, bo raz, że nie ja w nim biegam, dwa, że "poważnie" używany jeszcze nie był.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam .

 

Tak, ofertę dało się zauważyć. Ceny również. :wink:

Cieszę się, że oferta się coraz bardziej zwiększa, jednak wciąz nasuwa mi się takie pytanie:

po co dawać 84.90pln za podróbę, gdy za identyczna ładownice ISSUE w stanie GRADE1 można dać 35pln?

 

Albo po co dawać 84.90pln na Veście , skoro taka sama ładownica na Ebayu (z przesyłką do Pl) kosztuje około 60pln?

Żebym nie był gołosłowny:

 

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-TWIN-AMMO-POUCH-...1QQcmdZViewItem

 

Tak trzymać :-F

 

Pozdrawiam.

Duncan McLain

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...