Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pakiety LiPo


Recommended Posts

A ja powiem, że 7.4V 1100mah batka na G&P m4 z tuningiem lvl 1 ma rof jak kosiara a dodatkowo trzyma naprawdę długo, cała strzelanka bez ograniczania się i zeszła do 7V, czyli jeszcze spokojnie mógłbym ciągnąć trochę.

A możesz napisać dokładniej jaka to batka: jaki producent i ile C?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wczoraj doszedł do mnie Li-polek, 11,1v 1250mAh - na allegro za 69zł kupiłem jakiś Rhino/Zippy. Podpiąłem do mojego SL9 (cały stock oprócz głowicy cylindra i sprężyna m110) - odpalam na singlu - reakcja na spust sweeeeeet :D strzał oddany momentalnie. Przy auto istna kosiara, można robić napisy. A najlepsze że całość mieści mi się we frontgripie :D

Edited by Darg
Link to post
Share on other sites

Wydajność lipo zależny od pojemności, wiec biorąc pod uwagę rozmiary , najbardziej opłacalne są 1800-2200 mah...

U mnie jest ten problem ze 7,4v 2200 25c wyszły właściwie ze sklepów(fullymax, desire, ray...) :( i du%a blada- trzeba będzie prawdopodobnie poczekać ok 2 tyg. Gdybym nie mail już ładowarki+ zasilacza to chyba kupił bym 1400 mah 9,6v strike system za 49zł w broń.pl i dał sobie spokój na jakiś czas z lipo

Edited by 99TOMCAT
Link to post
Share on other sites

U mnie jest ten problem ze 7,4v 2200 25c wyszły właściwie ze sklepów(fullymax, desire, ray...) :( i du%a blada- trzeba będzie prawdopodobnie poczekać ok 2 tyg. Gdybym nie mail już ładowarki+ zasilacza to chyba kupił bym 1400 mah 9,6v strike system za 49zł w broń.pl i dał sobie spokój na jakiś czas z lipo

No i?

Link to post
Share on other sites

No i?

 

Napisałem to lekko sfrustrowany dostępnością lipoli 7,4v.

Oczekiwanie 2-3 tygodnie na dostawy da się przeżyć, ale po małej demonstracji li-po w mojej replice 3 tygodnie na 8,4v jest jednak mało budująca perspektywą.

 

Dla ludzi szukających 11.1v nie ma tego problemu.

Link to post
Share on other sites

Napisałem to lekko sfrustrowany dostępnością lipoli 7,4v.

Oczekiwanie 2-3 tygodnie na dostawy da się przeżyć, ale po małej demonstracji li-po w mojej replice 3 tygodnie na 8,4v jest jednak mało budująca perspektywą.

 

Dla ludzi szukających 11.1v nie ma tego problemu.

 

Mam taką (i jest dostępna):

Pakiet napędowy FullyMax Li-Pol 7.4V 2200mAh 35C(60C) eXtremeTop o bardzo dużej wydajności prądowej.

http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?products_id=4984

 

Dodam, że parametry podane przez producenta są bardzo dobre i póki co się to potwierdza :)

 

Poza tym w wydajności Li-Po bierzemy pod uwagę parametr C . Im wyższy tym lepiej. Póki co w sklepach ASG sprzedają tylko 15C co jest w porównaniu ze zwykłą baterią NiMh tylko odrobinkę lepiej.

Link to post
Share on other sites

Dostałem odpowiedz z perfect hobby że nie mają 25c i właśnie taką mi proponują. Nie wiem tylko czy warto dopłacać- juź 25c jest chyba z dużą górką i silnik w giecie tego nie wykorzysta(coś koło 50 a).

Dzieki za info że fullymax dają radę ;-)

 

 

@ _Wolo mój post oprócz walorów terapeutycznych miał na celu pokazanie niskiej dostępności li-po 7.4v o większych pojemnościach

Edited by 99TOMCAT
Link to post
Share on other sites

Witam. Przymierzam się do nowego aku w swojej replice. Zastanawiam się właśnie nad lipolkami. W augu mam niewiele miejsca ale z tego co patrzyłem na wymiary lipolek to u mnie powinna się zmieścić o max pojemności 2200 mAh. Teraz pytanie do użytkowników. W gearboxie mam sp150, zębatki triple troque, podwójne łożyskowanie (prowadnica i bore-up) i napędza to wszystko silnik magnum. Czy taka konfiguracja pójdzie na lipolce 7,4V 2200mAh czy muszę inwestnąć w 11,1V? Ze swojej strony nie chcę zbędnie katować magnuma wysokim napięciem a wysokiego przesadnie rofu mi nie potrzeba. Czy ktoś miał styczność na takiej sprężynie z lipolkami?

Ze autopsji wiem że pakiet GP 8,4V 2000mAh (Nimh) jakoś u mnie wytrzymywał a do względnie prawidłowej pracy od biedy mogłem się posiłkować przy letnich temperaturach pakietem 8,4V 1300mAh (NiMh) także GP.

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites

Warto zajrzeć do tematów o replikach snajperskich, rzeczywiście, niektórzy użytkownicy stosowali 9,6/ 10,8 do sprężyn rzędu SP170 i twierdzili, że reakcja jest zbyt szybka i przymierzają się do baterii 8,4.

Jeszcze zależy, czy chcesz strzelać na auto czy singlu. Może, tak jak sugerujesz, 7,4 z wyższą wydajnością i dużą pojemnością byłaby najlepszym rozwiązaniem?

Link to post
Share on other sites

7 osób przez 6 lat? to 1,1(6) osoby rocznie... łał - normalnie zabójcza statystyka... medialna sensacja z internetowego brukowca interi. W telefonie mam Li-onyod ładnych 5 lat lub więcej i nadal żyję...

Edited by Darg
Link to post
Share on other sites

batka 7.4 będzie ok, a do chwytu przedniego na bank się nie zmieści, nawet dużo mniejsze tam nie wchodzą, łatwiej kupić inną i wstawić do prowadnicy kolby. Albo czekać, aż zrobią lipola w kształcie "U" który otaczał będzie lufę i zmieści się do chwytu RIS.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...