Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki kazik... nie chciało mi się szukać na forach :P zbyt leniwy jestem :D

 

Ogółem kupiłem sobie ostatnio RPK 74 CM0.51 i jaki mundur by do niego pasował :D?? np. z tej stronki www.redzone.com.pl

Edited by Ad4m
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

przy RPK 74 w sumie prawie każde oporządzenie się nada na pewno najwygodniejsza była by jakaś konfiguracja smiersha...

 

Co do munduru ostatnio zanabyłem sobie sztorma we flektarze i powiem, że bardzo fajoska rzecz... i rozkład kieszenie i materiał i funkcjonalność , bez zarzutu, kolorystyka za to nieco jaśniejsza w porównaniu z ripstop'em splav'a w tym samym kammo

Edited by Samozlo
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Tyle, że mundur clear sky miał też sporo wstawek skórzanych, kolorów neutralnych (skóry, drewna, błota - i co tam bądź) sam zaś niebieski był dosyć jasny, jak niebo plus conieco białego. Kiedyś widziałem jakiś kamuflaż morski, który by się na to nadał. No ale to nie temat do rozważań nad strojem stalkera.

http://www.kamouflage.net/global.php <--- Stronka warta odwiedzenia, tam coś na pewno znajdziesz.

 

@EDIT

http://www.kamouflage.net/camouflage/00080.php <-- Bodajże ten kamuflaż mi po głowie chodził. Jakiś urban nieco zniebieszczony, głównie spodnie, kamizelka i combat shirt.

Edited by Fedajkin
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Trochę może głupie pytanie. Jakie są rosyjskie mundury, niebieskie? Potrzebuję do stylizacji na Czyste Niebo ze STALKER'a.

Niebieski mundur do stylu Clear Sky to najlepiej kupić jakiegoś Goroda albo Urban Reed. Nastaw sie na koszty.

 

Myślę że przez 1,5 roku zakupił już wymarzony mundur.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Panowie, takie pytanie:

 

Ktoś się orientuje, czyjej produkcji jest ten maskałat? Bo o ile na mnie na Frontowcu jeszcze się rozmiar znajdzie, o tyle na kolegę 190cm już nie bardzo. A jestem pewien, że na takich dużych też szyją.

 

Byłbym też wdzięczny za wrażenia użytkowników - interesuje mnie miedzy innymi trwałość, przwiewność i możliwość spakowania (zakładam ,zę byłby użytkowany w roli klasycznego maschalatu, czyli na mundur).

Link to post
Share on other sites

Zakładam, że pod spodem będe miał brytfyjskiego DPMa Lightweight, ewentualnie z UBACS'em lub koszulką termo/Coolmax issue. Więc lekki i przewiewny dresik na lato brzmi kusząco. Zwłaszcza, że bluza i tka często bedzie nosozna rozpięta, a mini-chest pod nią (patent przećwiczony na brytyjskich ciuchach, genialnie upraszcza przebieranie się).

Na zimę planuję Kliaksę.

 

Inny kolega ma normalnego Partizana / Medusę (chyba - w każdym razie z jednej strony SS-Lato, z drugiej SS-Jesień, ). Maskuje to genialnie, ale raz, że kolega mocno się w tym poci (ja - z racji tendencji do przegrzewania się - pewnie czuł bym się jak świnia w saunie :icon_wink:), dwa, że trzech stów z lekkim haczykiem za to nie dam: opór mam.

Stąd pomysł popraiwenia sobie maskowania przez kupno maschalatów - do roli narzutek maskujacych na zasadniczy strój.

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Medusa i Partizan to nie to samo. Jak poci sie jak świnia to zapewne Medusa. I ma prawo. Medusa była pomyślana na jesień i początki zimy, kiedy jeszcze śniegu nie ma dużo, a wiec na pore zimną. Partizan sam w sobie jest przewiewny dość i nie robi problemów wiosną/latem.

 

Jeśli chcesz tani dresik w camo, i masz świadomość że przy zachaczeniu o krzaki, mocniejszej wywrotce MOŻE się podrzeć, i prawdopodobnie to zrobi- KZM jest dla Ciebie. Jeśli chcesz dobry kamuflaż i solidne wykonanie, jednak lepiej dozbierać do Partizana ( nie Medusy!). Osobiście KZM jest dla mnie nieco droższym duchowym następcą KZS- tanie ( jak na ASG ruskie), klimatyczne, i nietrwałe.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...