Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Belleville - pytań kilka


Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam, może ktoś już to z forumowiczów przerabiał dlatego pisze w tym temacie. Uszkodziłem mechanicznie Bellki ICW na wewnętrznej stronie buta tuż nad podeszwą. Cios ostrym narzędziem był na tyle silny, że przebiło skórę i środkową warstwę (gore?), natomiast wewnętrzna warstwa została nienaruszona. Czy istnieje jakiś sposób w jaki można te obuwie "załatać"? Rozumiem, że przebite warstwy nie będą już miały takich właściwości jak przedtem , dla mnie liczy się jedynie to, aby but przez ewentualną naprawę nie był jeszcze bardziej zniszczony. Wszelkie rady typu, jak wytłumaczyć szewcowi co ma robić, czy jak to można naprawić w domu, będą dla mnie niezwykle ważne. Liczę na odpowiedź, pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja z kolei mam pytanie, który model lepiej trzyma kostkę? 790 czy 390? Oba mają wysokość 8", ale różnią się wykończeniem góry. Czy 790 się nie "wrzynają" w piszczel przy dłuższym chodzeniu?

I pytanko do bates'ów, czy ktoś ma/miał takie i jak ocenia:

http://www.bates.pl/buty-taktyczne-wojskowe/kolekcja-meska/buty-taktyczne-bates-2450-m-9-pustynia.html

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

W 390 bardzo fajnie się chodzi w mieście, dla mnie kostkę trzymają w miarę, przynajmniej na tyle by jej nie skręcić, ale przetestowałem je Latem w Bieszczadach i to wrzynanie nad piętą się ujawniło i niemiłosiernie obtarło mi obie stopy, przy krótkim użytkowaniu tak się tego nie odczuwa, może też górski teren im nie sprzyja.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...