Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wywaiiłem. Kultura pracy się poprawiła.

Lecz niestety dalej nie jest w 100% dobrze,

Replika na pełnym nabiciu magiem wystrzeliwuje 10-14 kulek. Bardzo rzadko uda się wystrzelać więcej.

 

Temperatura pokojowa, strzały oddawane w odstępach 2 sekundy między sobą. Zasilanie propan oraz green gas.

Link to post
Share on other sites

No już przecież raz podsyłałem :(

 

Glock 17 Tokyo Marui

Wymienione:

Metalowy zamek Shooter Design

Wzmocniona sprężyna powrotna

Metalowy zwalniacz magazynka

Zestaw Cylindra i głowica tłoka SilverBack

 

 

W ogóle to dziwi mnie jedna sprawa - kiedyś przy nabijaniu magazynków wyraźnie słyszałem jak gas sie napełnia i trwało to kilka sekund. Teraz słychac to tylko sekunde i dalej cisza (warunki w pokoju więc dokładnie wszystko słychać)

Link to post
Share on other sites

Ogólnie chodziło mi o to, że zamek SD jest dziwnie zrobiony, przez co BBU jest przesunięty bliżej okna wylotowego, ale pochrzaniło mi się, to nijak nie wpływa na położenie BBU względem magazynka - tak czy inaczej zamek i BBU opierają się na komorze HU, a nie lufie zewnętrznej.

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

A boście się uparli, żeby w tej brzydkiej z założenia klamce, za to dobrze działającej jak to TM, rzeźbić jak w jakieś 1911 czy Hi-Capie - to teraz macie; "piękne" jak.. nie wiem co, a w dodatku nie działa.. ;)

 

@dex: jak można popsuć dolne zawory w magu TM?

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Metal zamek i pare kosmetycznych zmian to jeszcze nie żadne rzeźbienie ani custom, składałem takie zestawy i zero problemów stąd zdziwienie.

 

Bardzo łatwo np przez kilkukrotne niepoprawne ładowanie albo nieumiejętne "naprawy". Częstym objawem zepsucia dolnego zaworu nie jest wcale popuszczanie gazu ale raczej nie wpuszczanie go do środka.

Link to post
Share on other sites

Troche klamek używam, w tym regularnie M4 KJW/TK i do tej pory nie miałem takiego przypadku z zaworami i wydaje mi się, że raczje poprawnie je ładuje (odwrócony magazynek, butla zawsze w linii prostej z zaworem, aby nie naciskać jej pod skosem)

 

Lufa mi nic nie klekocze.

 

Postaram sie w weekend zrobic w filmik na ktorym pokaze jak klamka dziala.

 

 

BTW. Na plastikowym zamku objawy były te same. Jedyna różnica była taka że plastikowy zamek TM był z większym impetem miotany

Link to post
Share on other sites

Po wyczerpaniu pomysłów z problemami "w klamce" szukał bym ich teraz w magazynku. Jeśli masz mozliwość- znajdź na sto procent sprawnego glocka (nawet ARMY) i sprawdź swoje magazynki na innej klamce oraz klemke na innym magazynku.

 

Polecam tez próbę krzyżową. Jak będziesz miał pod ręką całkowicie sprawnego glocka w systemie TM to załóż swój zamek na tamten szkielet i tamten zamek na swój szkielet i sprawdź jak kuka. Pozwoli to też zlokalizować usterkę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dzięki Ari za odpowiedz. Obecnie jestem na etapie przerabiania swojego Glock-a od TM.

Badam, sprawdzam na co dodatkowo warto by zwrócić uwagę. Życzę powodzenia.

 

Dobrze "dexterkrak", w razie problemów ze swoim ( odpukać) będę wiedzieć kogo mam molestować. :-D

Edited by Art-Bart
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...