Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kompatybilna z czym? Znaczy nie do końca zrozumiałem o co Ci chodzi :icon_biggrin:

 

Z Trabantem :icon_razz2: Otóż ta lufa jest dziwna gdyż ta druga ścianka 'komory nabojowej' jest nisko ścięta, w Armiaczu nie pasowała. Na filmach i zdjęciach przyuważyłem, że stockowa lufa od Glocka TM'a także się różni.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

To mnie uspokoiłeś :icon_wink: A plastikowy zamek wytrzyma?

 

- stalowa prowadnica + spring 150% Guarder

- przyrządy nocne stalowe Guarder

- precka Promyk

- głowica tłoczka nie pamiętam jakie firmy chyba Silverback czy coś w ten deseń

- lufa zewn. stalowa Guarder

- łożysko kurkowe 9mm.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

A co by miał nie wytrzymać? :D

 

Lufę i prowadnicę sprężyny masz do szlifowania, lenie z Guardera nawet nie przepolerują tych części po zdjęciu z tokarki i są w prążki. No i przy pracy bez przeszlifowania to rzęzi jak zarzynane. Przyrządy guarderka możesz sprzedać bo za taką samą kasę można kupić trytowe kopie Trijicona :D. Fajniejsze niż fosforyzujące guarderki. Łożysko czemu 9mm a nie 8mm?

Link to post
Share on other sites

Prowadnica sprawia dobre wrażenie, sprężyna przesuwa się po niej płynnie. O jakich przyrządach mówisz? Mi osobiście te fosforyzujące odpowiadają. Łożysko 9mm gdyż walczyłem o życie Glocka od Armiacza ale niestety poległem, wiec zostałem z łożyskiem;)

Link to post
Share on other sites

Witam, będę kupował w najbliższym czasie Glocka 17 od TM. I mam do Was Chłopaki parę pytań. Który z metalowych zamków będzie najlepiej pasował? Ten: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3378 ; ten: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3379 ; czy ten (wiem, że niedostępny ale to nie ma znaczenia) http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_133_266&products_id=3671&name=Guarder_-_Zamek_metalowy_do_Marui_Glock_17_-_Czarny

 

Nie ukrywam, że najbardziej pasuje mi ten srebrny, bo najtańszy i najładniejszy, ale wyczytałem (chyba w tym temacie), że jest problem z jego dopasowaniem. Jak to dokładnie jest? Może któryś z bardziej rozeznanych w temacie Użytkowników dokładnie napisać?

Drugie moje pytanie, to która kabura plastikowa/polimerowa/kydexowa będzie najlepsza? Też gdzieś wyczytałem, że Glock Tm nie bardzo lubią się właśnie z tymi kaburami. Miałem kiedyś Glocka 17 KWA i kaburę IMI Defense i po podpiłowaniu pistolet siedział idealnie. Czy tu też mógłbym liczyć na Waszą pomoc?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dobra, teraz to ja coś dorzucę od siebie.

Jakiś czas temu w RedWolf-ie pojawiała się następująca oferta :

https://www.redwolfa...yo_Marui_17.htm

 

Zamek wykonany jest bardzo starannie, z dbałością o szczegóły. Jest w kolorze szarym,

wpadającym lekko w zieleń, acz natężenie tych odcieni zależy od oświetlenia.

Zdecydowanie odcina się od czerni szkieletu. Na zamieszczonych na stronie sklepu zdjęciach

tego nie widać.

 

„Miedziana” lufa pięknie się prezentuje, niestety jest bardzo delikatna. Szybko ulega

różnym zarysowaniom. W wyniku kilku ruchów zamka rysy pojawiły się na końcówce lufy

i na osłonie okna wyrzutnika .( jeżeli coś źle nazwałem, przykro mi) Podejrzewam, że z czasem

w wyniku regularnego używania już tak ładnie nie będzie wyglądać.(obym się mylił)

 

Muszka i szczerbinka „Costa Style” są ,…hymn oryginalne, ale spełniają swoje przeznaczenie.

Osobiście uważam, że „pręcik” w muszce mógłby być większy. Najprawdopodobniej wynika

to z przyzwyczajenia do moich wcześniejszych przyrządów celowniczych.

 

Montaż niestety nie obył się bez pomocy pilnika. Problemy pojawiły się przy montażu zespołu

cylindra. Uważam to za drobny zgrzyt biorąc pod uwagę sama cenę zamka.

 

Po zamontowaniu w/w zamka , Glock TM przestał zatrzymywać się w tylnym położeniu

po wystrzeleniu ostatniej kulki. Całkiem możliwe, że wina leży we wzmocnionej sprężynie Guardera.

Zamierzam wymienić ją na oryginalną / pierwotną. Sprawdzę i dam znać.

 

Zdjęcia udostępnię za jakiś czas.

To tyle na razie.

 

c.d.

Niestety oryginalna / pierwotna sprężyna się gdzieś zawieruszyła.

Podsumowując - po w/w zmianie, zamek nie zatrzymuje się w tylnym

położeniu po wystrzeleniu ostatniej kulki.

 

Poniżej zamieszczam linki do dwóch filmików dotyczących problemów z instalacja zamka .

http://www.youtube.com/watch?v=U0J4852KJgo&list=PL8XPJgEO-SL4TAb_ECSAaBfoPtw3PhQqE

http://www.youtube.com/watch?v=TIu1M_S6Q14&list=PL8XPJgEO-SL4TAb_ECSAaBfoPtw3PhQqE

 

Merytorycznie pierwszy nic nie wnosi w temacie rozwiazania problemu.(Tak ja uważam)

Jest jednak pewnym wprowadzeniem.

Odnośnie „part 2”, autor tego filmu dopasował ( oszlifował ) zespołu

cylindra żeby pasował do zamku. Ja zrobiłem odwrotnie - wnętrze zamku dopasowałem

do zespołu cylindra.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Sorry, umknęło mi coś jeszcze na temat GLOCK-a TM i części od Airsoft Surgeon.

 

Po długim wyczekiwaniu dotarł do mnie poniższy szkielet :

 

https://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Accessories_Grips_and_Stocks_GBB_Airsoft_Surgeon_Custom_NEW_SAI_Polymer_Grip_For_Tokyo_Marui_17.htm

 

Tu na szczęście nie było niespodzianek podczas przekładnia ”bebechów.

Wszystko pasowało bez szlifowania.

Pojawił się za to kolejny problem- kabura. Posiadam kydexową kaburę firmy G-code ( model OSH ),

dedykowana do Glock-a model G34.Niestety, Glock TM z zamkiem „Airsoft Surgeon SAI Arms Costa Style”

nie wchodzi do niej. Coś blokuje go, uniemożliwia pełne osadzenie repliki w kaburze.

Na nic się zdaje poluzowanie śruby regulacji. G34 od KSC wchodzi bez problemu.

Może będę musiał lekko popracować" nad powierzchnią wewnętrzną kabury?

Posprawdzam , podziałam i dam znać.

Edited by Art-Bart
Link to post
Share on other sites

Masz rację. Stary, oryginalny szkielet jest w trakcie „domowego stippling-u”.( na tyle na ile mi czas obecnie pozwala).

Ciekaw jednak byłem wykonania tzw. firmowego w/w modyfikacji,zwłaszcza

przez firmę taką jak Airsoft Surgeon.( by móc porównać, wzorować się)

Miał też stanowić swego rodzaju zabezpieczenie jakbym coś

przedobrzył, sknocił lutownicą.

 

Jeśli chodzi o szkielet, czy można było ekonomiczniej? Pewnie, tak.

Teraz mogę to potwierdzić, acz dla mnie nie było to priorytetem podczas realizacji

wizji mojego G34.( przynajmniej tym razem )

Edited by Art-Bart
Link to post
Share on other sites

Ech, kurde, widocznie ciapa jestem. :P

Chciałem przykręcić 2 muszki od marujca i 1 od kjw i wszystkie moge sobie kręcić i kręcić, Śrubek też różnych próbowałem. A jakoś silnie nie kręciłem. No ale nie zauważyłem, żeby to czemuś przeszkadzało.

 

Ech, kurde, widocznie ciapa jestem. :P

Chciałem przykręcić 2 muszki od marujca i 1 od kjw i wszystkie moge sobie kręcić i kręcić, Śrubek też różnych próbowałem. A jakoś silnie nie kręciłem. No ale nie zauważyłem, żeby to czemuś przeszkadzało.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam.

Z powodu wielu pochlebnych opinii na temat w/w pistoletu postanowiłem go zakupić.

Na WGC glock jest tańszy o 26 dolców niż w RedWlof'ie, ale niedostępny. Teraz pytanie: WGC w miarę często sprowadza repliki, czy lepiej kupić pewnie z Redwolfa?

I jeszcze jedno. Miał ktoś do czynienia z tym? http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail3.php?tabpage=3&search=searchItem&rs=Marui%20Gas%20Pistols&item=TM-MAG-G18&search_From= Jakieś opinie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...