Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

A ja już 2 tygodnie czekam na jakikolwiek sygnał, że mój zwrot został choćby dotknięty paluchem przez pracownika. Tydzień temu napisałem maila, żeby zamiast wymieniać oddali mi kasę, dostałem tylko odpowiedź:

Przekazano informację do działu technicznego.

Zwrot pieniędzy zostanie wykonany najszybciej jak to tylko możliwe.

No, jednak to chyba nie jest możliwie najszybciej, skoro czekam już tydzień. Przedmiot zwracany to spodnie, więc dużo nie trzeba, żeby sprawdzić czy są w porządku. Tłumaczenie się zmianą siedziby jest dla mnie już nie do przyjęcia. Jeśli nie dają rady, to powinni zatrudnić pracowników (sam chciałem wysłać CV na stanowisko, ale wymagania i list motywacyjny mnie rozśmieszyły)

 

Sklepu nie polecam, póki się nic nie poprawi!

Edited by RedViper
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisałam na forum i nagle otrzymałam email zwrotny. Moja przesyłka czeka na skompletowanie (huh? to czemu na stronie jest napisane, że jest gotowa do wysyłki?). Muszą w replice wymienić gumkę, jak prosiłam. Nie wiem jak długo można ją wymieniać...

Link to post
Share on other sites

Ludzie skończcie marudzić, bo robi się to powoli nudne.

Mi też wiszą 2 przesyłki u nich(9,7 dni), ale nie jest to powód żeby niepotrzebnie spamować.

Mieli przeprowadzkę, potem promocję. Trzeba się liczyć z opóźnieniami. Zalecam kontakt telefoniczny,nie mailowy.

 

Nie robią przekrętów, więc skończcie z postami typu zapłaciłem 4 ,a 7 jeszcze nie wysłali.

 

Link to post
Share on other sites

U mnie problem polega na złym przydziale punktu oraz plus dla reklamacji :).

Wszystko było ładnie :). Wysłałem klamkę na gwarancję i i odzyskałem wszystkie pieniądze przy okazji odjęli punkty tak jak powinno być. Punktów odjęto 17,4. (pistolet kosztował 174 zł) Miałem je na minusie i z tym się zgadzam. Przy kolejnych zamówieniach na łączną kwotę 238 zł jakimś cudem dalej mam na minusie. Napisałem w tej sprawie do gunfire i oni problemu nie widzą :D.

Napisali tak : "Punktu zostały dodane do Pana konta i system wyrównał ich ilość gdyż po zwrocie towaru miał Pan na koncie minus w ilości punktów." Matematyka jest u nich w takim razie na wysokim pozomie, ponieważ na koncie mam (uwaga) -0,85 punktów :D. Właśnie tak, według gunfire 23,8-17,4 to 0 :D. (jedno z zamówień było za pobraniem i możliwe, że to im sprawiło problem..)

Link to post
Share on other sites

Panowie, Nitro ma racje - to już się robi nudne i tylko zaśmieca temat.

W innej sytuacji byłbym za tym by każdy przypadek opóźnienia opisywać, ale jak widać w GF dłuższy czas oczekiwania na przesyłkę jest już normą. Napiszcie gdy paczka dojdzie, GF złamie własny regulamin (czyli paczka nie dojdzie w ciągu miesiąca) lub wystąpia inne problemy (ze zwrotem kasy, ze zwrotem towaru, uszkodzonym towarem itp.)

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie moderatorzy za szmer.

Wszyscy którzy marudzą, mogą zawsze zrezygnować z zamówienia. W innym sklepie czekałem trzydzieści dni na wysyłkę towaru. Dlatego zawsze biorę za pobraniem. Sprzedawcy wtedy zależy na wysyłce towaru. I na tym dyskusję co do terminu realizacji powinniśmy wszyscy zakończyć bo zaśmieca wątek.

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie moderatorzy za szmer.

 

He ? :icon_neutral:

Co do tematu na zwrot pieniążków czekałem okrągły miesiąc. Reklamację złożyłem między innymi, gdyż nie wymieniono wtyku na Tconnect mimo potwierdzenia przyjęcia zlecenia przez serwis. Sama wysyłka baterii też swoje trwała. Mówić, to jedno, a robić to już całkowicie co innego. Ja osobiście wole czyny niż czcze gadanie.

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie moderatorzy za szmer.

Wszyscy którzy marudzą, mogą zawsze zrezygnować z zamówienia. W innym sklepie czekałem trzydzieści dni na wysyłkę towaru. Dlatego zawsze biorę za pobraniem. Sprzedawcy wtedy zależy na wysyłce towaru. I na tym dyskusję co do terminu realizacji powinniśmy wszyscy zakończyć bo zaśmieca wątek.

Dziś jakiś taki wysyp postów "prosklepowych" napisanych przez świeże konta. Tu drugi i wiem, że był jeszcze jeden o jakimś "nowym" (na forum) sklepie (chyba surwiwalowym), ale nie mogę znaleźć.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego moja opinia poleciała? Czy to, że nikt nie sprawdza replik przed wysyłką i wysyła w stanie agonalnym (mag jest odrapany z jednej strony do gołego plastiku) to zbyt ostra krytyka, by tu wisiała?

 

Dlatego, że już Cię upominałem by pisać ładnie i składnie. Więc nie szukaj teorii spiskowych, tylko pisz starannie tak jak teraz. Szmer

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

A u mnie plusik. Zamawiałem pierdołki za niecałe 50 zł, zapłaciłem 10 dni po zamówieniu, w międzyczasie część zamawiana towaru, znikła ze stanów. Pomyślałem - znowu zadzwoni miły Pan/ Pani i poinformuje, że mają tylko 50% zamówienia i trzeba będzie rezygnować ze wszystkiego (nie zrobię przecież 50% tuningu repliki...). O dziwo, system trzyma rezerwację i towar doszedł w 100%. (w sumie tak powinno być, ale dotychczas tak nie bywało). Czyli pracują nad poprawą jakości obsługi klienta. Plusik :icon_smile:.

 

P.S. dziadekmarek - nie ściemniaj, nie dostaniesz nic nic od Chinczyka, szybciej niż 15 -18 dni... Troszkę pierdół ściągam ze świata. 15 dni to Chinczyk na Taiwanie, Chinczyk kontynentalny, to 21- do 30 dni... Fakt - że Koreńczyk, potrafi w 9 dni, a hobbyking z EU, nawet w 6....

Edited by ravkill
Link to post
Share on other sites

Widać, że GF się odkorkował - zakończmy zatem trend jakim jest podawanie terminu realizacji, bo zaraz będziemy mieli dziesięć stron z samymi datami. Starajcie się rozwinąć wypowiedzi o dane typu - jak długo czekaliście na zmianę statusu zamówienia, zaksięgowanie wpłaty, nadania do kuriera i czy byliście informowani o opóźnieniach itp itd.

Link to post
Share on other sites

A propos rozładowania, paczka zamówiona 8 sierpnia, ósmego też opłacona, przesyłka gotowa 14- dzisiaj doszła. Generalnie wszystko w porządku poza jedną sprawą; trafiła mi się chyba sztuka wystawowa bo farba na selektorze jest zjechana i body wygląda na nienajnowsze, tzn zabrudzone i lekko poprzecierane. Nie wiem czy sprzedawca powinien o tym informować- mi się taka wersja trafiła. poza tym paczka miała zawierać paczkę kulek- i zawierała ją. wszystko bezpiecznie zapakowane. Nielicząc mankamentu o którym wspomniałem- jest ok. Już się na nich nie gniewam :D

Link to post
Share on other sites

Podobnie jak koledzy wyżej, zamówienie 11, dzisiaj otrzymałam. Otrzymałam też zniżkę.

Replika przy okazji zmiany gumki, była sprawdzana. Sama też sprawdziłam. Wszystko trybi.

Jedno małe ale... Pomylili jedną cyfrę w moim numerze telefonu. Nie wiem jak to było możliwe. Sprawdzałam w koncie, jest prawidłowy. Hymm.. Dziwne dziwy :D

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Ogólnie mam o sklepie dobrą opinię, mimo opóźnień w wysyłce (średnio 2-3 dni na zmianę statusu zamówienia na "gotowe" + ok 7 dni na "wysłane"). Na e-maile chwilowo BOK odpisuje, starając się rozwiązać problem z wysyłką więc nie ma się do czego przyczepić :) Jeśli ktoś ma wyjątkowo dużo wolnego czasu, który może poświęcić na oczekiwanie, nie powinno być problemów (w moich statystykach średnio 11 dni przy kupowaniu pencotta, replika dalej nie dotarła, ale minął dopiero tydzień).

 

Podsumowując:

7.5/10

Link to post
Share on other sites

11.08 Zamówienie i wpłacenie

13.08 GF zaksięgował wpłatę i rozpoczął realizację zamówienia

26.08 zmiana statusu na "wysłane"

27.08 paczka doszła

Wszystko się zgadza, dostałem kod rabatowy na 50 zł (sprzedam, pisać PW) do końca września- fajnie, 4 dni na wykorzystanie -.-

6/10

 

Aj pomyliłem się, myślałem, że DO września. Już edytuję.

 

No nie mogę edytować tego na górze: proszę admina o edycję- wycięcie wszystkiego po 50 zł i dodanie na końcu 7,5/10. Z góry dziękuję.

 

Proszę bardzo - Szmer.

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...