Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

No GF ostatnio zaskakuje sprawnością obsługiwania zamówień ;) Mam tylko nadzieję, że dobre nie skończy się po airsoftowym głosowaniu :P

Zamówiony gaz i kulki. Zamówienie rozpocząlem w poniedziałkową noc (przedpłata), a już dzisiaj u mnie ;) Sklep znowu plusuje ;)

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wie ktoś, jak działają nowe sposoby zwrotu na gunfire? Chcąc zwrócić towar mogę wybrać opcję:

 

Sposób zwrotu towarów: Skorzystam z przesyłek sklepu

Przesyłka zwrotna bez dodatkowych kosztów. Max. 60cm x 50cm x 65cm i 30kg.

 

używał już ktoś tego kiedyś? jak to wygląda?

 

tyryrym. zadzwoniła do mnie Pani z BOK (nie brać tego fonetycznie do siebie) i wszystko wyjaśniła. Bardzo ciekawa opcja zwrotu.

Link to post
Share on other sites

Przed świętami robione 1 zamówienie w sklepie, kałach LCT brany za pobraniem - wielki plus dla sklepu! Po pierwsze cena - nie dość, że sama w sobie została bardzo mocno obniżona, to po użyciu kodu spadła jeszcze bardziej. No i wleciały punkty, które już teraz starczą na jeden darmowy magazynek :D. A po drugie - błyskawiczna wysyłka (zamówione było bodajże w nocy 18 grudnia, 19 w piątek zostało wysłane, w poniedziałek paczka wylądowała u mnie).

Edited by Kryptyk
Link to post
Share on other sites

w szoku jestem! :)

14-01 o ok. 20:00 zamówienie

16-01 o ok. 11:00 paczka w paczkomacie

:)

I to w czasie inwentaryzacji. Napisali że może być opóźnienie 3 dni z powodu inwentaryzacji i już myślałem, że będę żebrał o kulki na strzelance, a tu taka niespodzianka :)

Brawo! :)

Link to post
Share on other sites

Po ostatnim moim wpisie zadzwonił do mnie przedstawiciel sklepu przeprosił za zaistniałą sytuację i chciał pomóc ale ja usługę zleciłem już gdzie indziej. Plus na sklepu, bo mało kto tak postępuje.

 

Co do wysyłki to u mnie to trwało trochę długo.

12.01 - zakup na allegro około 12. Wpłata przez payU.

Tego samego dnia około 15 otrzymuję informację o rozpoczęciu realizacji.

Wysyłka 16.01 czyli cały tydzień zajęło przygotowanie przesyłki.

U mnie 19.01.

Myślę, że to przesada. Zwłaszcza, że na allegro przybliżony termin realizacji - do 2 dni.

Link to post
Share on other sites

Po Waszych wpisach można odnieść wrażenie, że GF działa aktualnie jak politycy przed wyborami!!! Robią i obiecują Wszystko!

Ja nie miałem tak lekko!

12.01 - zamówienie i przelew, wg GF czas realizacji zamówienia 2/3 dni w zależności od towaru (kable i kalendarz).

14.01 - zamówienie wstrzymane z powodu braku towaru na magazynie (sic!), sprawdzam na stronie kalendarz ma czas realizacji 7dni.

21.01 - nadal czekam, czas realizacji zamówienia dla kalendarza spada do 2 dni!

22.01 - dzwonię do BOK, okazuje się, że nie mieli kalendarzy tyle na stanie w dniu 12.01!!! Moje zamówienie ma być wysłane i faktycznie wieczorem mam taką informację.

 

To co najważniejsze to kwestia, że kalendarz miał być prezentem (wybrałem GF ze względu na czas realizacji)!!! A tak mogę go już teraz zostawić go dla siebie, bo musiałem kupić inny prezent!!!

 

Był to mój ostatni tam zakup!

Edited by Viader
Link to post
Share on other sites

Zamawiał ktoś sposobem ferbuy?

 

Ja gunfire polecam z czystym sumieniem :).

Już trochę rzeczy tam zamówiłem. Dłuższy czas temu odsyłałem gaziaka na gwarancję, dzwoniąc do bok-u Pan z obsługi powiedział, że wyślą kuriera :). Kurier gls był u mnie na drugi dzień i odebrał paczkę, która poleciała do gunfire. Za to mają u mnie bardzo duży plus.

Edited by Puloman
Link to post
Share on other sites

Ogromny plus. Kupiłem nie taki towar jaki miałem, no i zachciało mi się go odsyłać. Wydrukowałem etykietę darmowego zwrotu i poszedłem na pocztę. Wysłałem paczkę. Po 3 dniach paka u mnie, bo GF nie przyjmuje za pobraniem. O co chodzi? Pani na poczcie nie przeczytała etykiety i wpisała, że paka idzie za pobraniem. Dzwonię do GF, że coś jest nie tak, skoro muszę opłacić koszt wysyłki w dwie strony. Pani mówi mi, że spróbują coś z tym zrobić, tzn. wyślą kuriera i będą walczyć z PP. Właśnie dostałem zwrot pieniążków za wysyłki. Polecam z czystym sumieniem.

Link to post
Share on other sites

Po Waszych wpisach można odnieść wrażenie, że GF działa aktualnie jak politycy przed wyborami!!! Robią i obiecują Wszystko!

Ja nie miałem tak lekko!

12.01 - zamówienie i przelew, wg GF czas realizacji zamówienia 2/3 dni w zależności od towaru (kable i kalendarz).

14.01 - zamówienie wstrzymane z powodu braku towaru na magazynie (sic!), sprawdzam na stronie kalendarz ma czas realizacji 7dni.

21.01 - nadal czekam, czas realizacji zamówienia dla kalendarza spada do 2 dni!

22.01 - dzwonię do BOK, okazuje się, że nie mieli kalendarzy tyle na stanie w dniu 12.01!!! Moje zamówienie ma być wysłane i faktycznie wieczorem mam taką informację.

 

To co najważniejsze to kwestia, że kalendarz miał być prezentem (wybrałem GF ze względu na czas realizacji)!!! A tak mogę go już teraz zostawić go dla siebie, bo musiałem kupić inny prezent!!!

 

Był to mój ostatni tam zakup!

 

Sklep się ze mną skontaktował, wyjaśniliśmy sobie wszystko szybko i bez zbędnych nerwów. W ramach przeprosin dostałem kilka giftów. Miłe zaskoczenie szczególnie, że zamówienie nie było jakieś mega wielkie.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem póki co nie zadowolony z terminu dostawy.

Po 6 dniach, na stronce, w statusie zamówienia nadal jest napisane "Pakowane"

A przy każdym z zamawianych prze ze mnie produkcie była informacja że WYSYŁKA w ciągu 24h.

(link do ScreenShota)

https://lh3.googleusercontent.com/-i7veIdXoeeY/VNjfaxXqibI/AAAAAAAAANw/3nQoADX5cFI/w426-h363/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png

 

Co prawda kontakt mailowy jest dobry, a sklep przepraszał za niedogodności ale to nie usprawiedliwia go za tak długi czas oczekiwania na przesyłkę.

Link to post
Share on other sites

W niedzielę (8.02) zamówiłem kamizelkę i hop up. Przesyłka dziś koło 11-12 była u mnie w domu. Ja ucieszony że tak szybko doszło, lecz co to? Nie spakowali gumki. :icon_mad: Ale oczywiście na potwierdzeniu sprzedaży jest odznaczone... A z telefonem muszę poczekać do jutra bo po 15 oczywiście dzwonić nie można. (wcześniej byłem w szkole)

Link to post
Share on other sites

Niestety, nie zamówię już nic w GFC. Zamówiłem replikę plus mundur, po 7 dniach ( przedpłata konto w mBank) przyszła paczka. Mundur jakości fatalnej niedoszyte rzepy które można oderwać palcem. Replika m4 specny miała połamaną kolbę, po włożeniu batki coś gruchnęło w gb i już nie strzela. Czekam teraz ( 10 dzien) na uznanie reklamacji.

Link to post
Share on other sites

Pomimo mojego ostatniego posta

 

Ja jestem póki co nie zadowolony z terminu dostawy.

Po 6 dniach, na stronce, w statusie zamówienia nadal jest napisane "Pakowane"

A przy każdym z zamawianych prze ze mnie produkcie była informacja że WYSYŁKA w ciągu 24h.

(link do ScreenShota)

https://lh3.googleus...ez tytułu.png

 

Co prawda kontakt mailowy jest dobry, a sklep przepraszał za niedogodności ale to nie usprawiedliwia go za tak długi czas oczekiwania na przesyłkę.

Jestem bardzo mile zaskoczony obsługą sklepu.

Dzisiaj zadzwonił do mnie ich przedstawiciel i serdecznie przeprosił za tak długi czas oczekiwania na przesyłkę.

A w rekompensacie otrzymałem darmowe wysyłki do trzech następnych zamówień.

Link to post
Share on other sites

Już ich tak nie broń :D, masz tu wykres, zobacz jaki kurs dolara był choćby pod koniec października i jak "bardzo" urósł do teraz :P http://www.money.pl/pieniadze/kurs/usd,787.html

 

Taka praktyka to kpina z kienta ale... widocznie działa i ktoś się na to nabiera i kupuje. Więc cel osiągnięty a nie zapominajmy, że celem działania każdego sklepu jest zarabianie pieniędzy a nie uszczęśliwianie graczy :D.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...