Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Po strzelance. Pateria wystarcza na jakieś 4 hicapy. Magazynek-niestety na fulla auto ciągnie co drugą kulkę. Porównywałem jakościowo z Kartem i TM. Wykonanie przewyższa Karta o metalową rurę gazową i montaż osłony lufy z przodu, oraz nie posiada z boku napisu-Made in China.

Wobec marui wykonaniowo przegrywa z wykonaniem łoża oaz osłony lufy, ale jakość metalu jest praktycznie ta sama nie licząc trademarków.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeeeezu... Moderator zaraz tutaj przeprowadzi totalne czystki etniczno/społeczne.

To nie jest temat o Karcie!

Teraz do rzeczy. Magazynki od Deep Fire Powinny pasować skoro pasują do Karta, ale gożej już będzie z tymi od G&G bo mają wcięcie na górze maga więc nie ma szans by podeszły.

Po strzelance w dość trudnych warunkach stwierdziłem że łoże okropnie się rysuje.

Link to post
Share on other sites

Kot strzelam tylko 0,25. czytaj uważnie temat :P

 

Gdy kupowałem M14 (na miejscu u Krakmana) powiedział, że magi są już w drodze, ale kontener od tygodnia stoi im na granicy i nie może przejść. Magi mają pasować do Karta i AGM. Ale zapomniałem się zapytać czy to hicapy czy low-capy :wink: :/

 

Aha. Jeśli AGM to kopia marui, to po prześledzeniu tematu karta, magazynki deep fire powinny pasować. Trzeba tylko trochę ten dzyndzel spiłować o jakieś 0,5 - 1 mm

Edited by BisonPL
Link to post
Share on other sites
Jeśli AGM to kopia marui, to po prześledzeniu tematu karta, magazynki deep fire powinny pasować. Trzeba tylko trochę ten dzyndzel spiłować o jakieś 0,5 - 1 mm

 

Pewnie to też wyleci jako "nie o tej replice" ale co tam mam dziś dobry dzień :mrgreen:

 

Magazynki od DeepFire wchodzą do KARTa bez żadnych przeróbek. Poprostu ładujesz kulkami, podpinasz i banglasz. Przynajmniej jest tak u mnie. Więc proponuje założyć że do AGMa też będą pasowały bez żadnych wątpliwości.

Link to post
Share on other sites

Jako, że fotek nigdy za wiele to daję serię odemnie ;)

p4110165zn2.th.jpg p4110166na3.th.jpg

p4110167ac0.th.jpg p4110168cd5.th.jpg

p4110170po0.th.jpg p4110171zo6.th.jpg

p4110172jr2.th.jpg p4110173ge6.th.jpg

 

p4110174bi4.th.jpg p4110175au5.th.jpg

 

p4110176hd2.th.jpg p4110177rf1.th.jpg

 

Jakość plastikowego łoża nie razi w oczy tandetą ;) Nie ma jakiś wystających nadlewek itp. Części metalowe pokryte są dość grubą warstwą farby, która skutecznie maskuje wszelkie niedoskonałości :lol:

Najgorzej wykonany element - szyna montażowa. Reszta jest raczej OK.

 

Chrono pokazywało 330-340FPS na kulkach .20.

Link to post
Share on other sites
0L0, co tam tak skrzętnie na tych dwóch zdjęciach ukryłeś?

Wykładzinę :lol:

Za dużo szczegółów - zdjęcia za dużo ważyło ;)

0L0 mam pytanko a ten wzmocniony GB v.7 od G&P wejdzie do tego ??

Szczerze - nie mam zielonego pojęcia :lol:

Do gearboxa jeszcze się nie dobrałem, bo po prostu nie miałem czasu, ale jak tylko chwilkę znajdę to wybebeszę dziada ;) ...chociaż nie wiem czy wtedy będę w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie :D Prędzej bym sprawdził czy ten gearbox wytrzyma sprężyny rzędu >=M130 ;) ale to po zakupie :ok:

Tak, kupuję to ;) spodobało mi się :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Trzeba będzie nieco zmodyfikować kolbę od środka, bo bateria 9,6 large wchodzi tak, że krawędź baterii pokrywa się z krawędzią stopki kolby... a jeszcze trzeba jakoś upchnąć kable i zamknąć klapkę ;)

Ale nie sądzę, żeby było to trudniejsze do zrobienia niż w MP5 np. :)

Link to post
Share on other sites

A ja mam Panowie pytanie.... Mianowicie czy ktoś już do zwykłej stockowej M14 z AGM wsadził baterię 9,6v ??? Myślę aby włożyć baterię 9,6v 3000mAh Co o tym myślicie ?? Proszę o opinie.

 

Jak mój przedmówca, bądź kup w rozmiarze 4/5C (inaczej 4/5 Large). Wtedy jest rozmiaru 8,4 na ogniwach C (a nawet trochę mniejsza). W Asgshopie takie mają.

Edited by N.A.T.FLAq*Mastah*GF
Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, u mnie wchodzi batka Saft 9.6V 3000 na ogniwach Cs. W otwór kolby wchodzi bez problemu, dostaje do klapki zamykającej. Ja problem rozwiązałem tak: zmieniłem styki z large na małe, odkręcam całą klape kolby, wkładam batke (bezpiecznik tradycyjnie w odpowiednia komore) a styki i kable daje wzdłuż batki, bo kolba jest na tyle szeroka, a dzięki takiemu ułożeniu batka na boki nie lata.

 

Jedyną wadą akiego rozwiązania jest to, że do ładowania batki trzeba klape kolby odkręcać. Ale batki 300mAh nie ładuje się na każdą strzelanke... :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Jak myślicie: czy to FTK pasowałoby do m14 AGM'a ?

 

EDIT:

To już troche nieaktualne... Zauważyłem zdanie na końcu opisu, że pasuje tylko i wyłącznie do TM'a :wink:

 

 

tyle że ten AGM to ponoć... kopia TMa...

 

 

Pytałem wczoraj u Krakmana jak jest z kompatybilnością części. Usłyszałem mniej więcej taką odpowiedź:

Sprzedający: "Wszystko co tu mamy powinno pasować czy to części CA czy inne..."

Ja: "Popychacz, tłok, zębatki i tym podobne sprawy? Z jakiego gb. powinny pasować?"

Sprzedający:"Nie pamiętam dokładnie, palec jest chyba od v.2, ale jakby był potrzebny jakiś tuning to nie będzie problemu"

 

Wnioskuję z pierwszego zdania, że powinny pasować części najbardziej popularne, od gb v.2 lub v.3, ale prawdę mówiąc to spodziewałem się trochę bardziej wyczerpującej odpowiedzi :???:

 

I w związku z tą wypowiedzią wnioskuję, że ten zestaw raczej pasował nie będzie...

Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

Kostka stykowa. Miałem dokładnie to samo w mp5. Prawdopodobnie spadła sprężynka i kostka odcina dopływ prądu do silnika nie wtedy kiedy puścisz spust a wtedy kiedy jej się zachce (czyt. kiedy sama odskoczy pod wpływem drgań gb)

Link to post
Share on other sites

Mój AGM ma muszke przechylona w lewo o jakieś 0,5 cm. Czy tylko ja mam takiego pecha, czy to jest standard?

Nie wiem też, czy u was zjadował sie w zestawie taki jakby kluczyk skrzydełkowy ( podobny do takich co sie stare zegary nakrecało :lol: ) Po kij on??

Edited by Cn Rudy
Link to post
Share on other sites

Hehe lol :)

Ja też mam muszkę przesuniętą troszkę ale w prawo, ale ustawieniami celownika koryguje ten błąd.

Hmm nie wiem, ale może jestem ślepy ale nie znalazłem w m14 agm żadnego otworu do któego pasuje ów kluczyk, za to idealnie pasuje do tej dziury w magazynku (po lewej stronie) i służy do .... PODKRĘCANIA SPRĘŻYNY ... :D :D :D

Jak się to wsadzi na bok to magazynek wygląda jak jakaś zabawka do nakręcania :D :D :D

Link to post
Share on other sites

Garoo, co do "burst'a" to też coś takiego miałem. Winne są 4 śrubki mocujące element selektora po lewej stronie GB. Wystarczy je dokręcić ;-)

 

Jedyne co mnie zaskoczyło na ostatniej strzelance to to, że czasem nie następował zapłon po ściągnięciu języka spustowego. Zupełnie tak jakby coś mu blokowało styki. Rozebrałem Ją... :lol: i nic nie znalazłem. Wszystkie miejsca, które w takich momentach nawalają (cały obwód od aku do silnika) są zdrowe a przynajmniej na takie wyglądają...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...