Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kulki PESTKI - wady/zalety/propozycje


Recommended Posts

Wystrzeliłem wczoraj ponad 250 Pestek na stock AK74 CM.

Strzelają w porządku, jednak są kruche. Po strzale w kamień, mur, beton, metal itd. widać że co dziesiąta kulka rozpada się na kawałki. W lufie nic takiego się nie działo. Miejmy nadzieje, że trafiłem tylko na złe opakowanie... :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przetestowałem jakieś 2000 sztuk w m15 CA stock. Nie odnotowałem żadnych niepożądanych zachowań amunicji. Choć trudno żeby się zacinały w stockowej lufie ;)

Jeśli jednak chodzi o strzelanie w tego typu broni - nie odbiegają znacząco jakością od innych firm (GF, blaster, Xtreme).

Link to post
Share on other sites

Taki OT... Moglibyscie kurierem UPS za 17zł zrobic przesyłke... koniec OT

 

Caly team mial po 4k Pestek, i nikomu sie nie zaciela w zadnej lufie, ani w precyzyjnych ani w stockowych.

TM (6,12), Cyma (6,08) czy precki 6,03.

 

Jak dla mnie sa idealne.

A skupienie sie NICZYM nie rozni od eXtremow, Exceli czy innych.

Link to post
Share on other sites

Pestki przyszy ladnie zapakowane, jak bedzie okazja to przetestuje. Prosze Capri o troche wiecej skrupulatnosci, bo zamiast dwoch paczek 0,3, przyszla jedna 0,3 i jedna 0,33. Mam nadzieje, ze te drugie nie beda spadac za lufa ;-) I ze te 8zl "gratis" jest z winy mojego narzekania na droga przesylke. :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Replika m24, precka 6.03.

 

Kulki: pestki 0,35 g

 

Opis: zacinają się w magu i to namiętnie, tłok (przy przeładowaniu) potrafił rozpołowić kulki na dwie części.

 

Aktualnie używam Straight 0,36 - żadnych problemów.

 

Do tej repliki akurat tej wersji Pestek nie polecam.

 

Czekam na gładkie :)

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Strzelam i strzelam tymi pestkami i qrde normalnie kulki, nic magicznego. Dobra cena, lot dobry, zasięgo normalny... czego tu jeszcze wymagać.

Miałem przypadek roztrzaskania się kulki jak mi broń wystrzeliła w pokoju. Coś z 2m w ścianę (tynk).

No ale czym tu się przejmować, nie widzę podstaw aby miała się roztrzaskać w lufie.

Dziś domówiłem 24tyś :) styknie na jakiś czas.

 

Pomarudzę na te przesyłki, Capri chyba najdroższy jesteś :) zmuszasz nas do dużych zakupów :P

Fajnie by było jakby się poczta uwineła do piątku :/ ech...

 

 

Może jeszcze napisze z czego strzelam i czym:

TM G36C - wymieniony HU na G&P (290FPS), używam tylko .25'ek

Edited by mant3z
Link to post
Share on other sites
Nikt nie sprawdził w końcu z tymi siatkowymi goglami?
A co tu sprawdzać? Skoro pękają na przeszkodach to wszystko jasne.

 

Może Capri mogłoby zadbać o bezpieczeństwo klientów i sprawdzić jak sprawa wygląda?
Wszystkie kulki mogą pęknąć na przeszkodzie. Było już tu wspominanych kilka przypadków zapruszenia/uszkodzenia oka przez pękniętą kulkę i nadal podtrzymuję swoje zdanie, że tylko idioci nie dbający o swój wzrok chodzą w goglach siatkowych.
Link to post
Share on other sites

Testowałem Pestki 0.2g na nowiutkim, jeszcze nie dotartym AK Krinkov JG.

Na początku wystrzeliłem do końca kilkaset Exceli, a potem wsypałem do maga Pestki. Ich porowatośc jest tak duża, że musiałem cofnąc HU o kilka milimetrów, zanim zaczęły leciec normalnie, a nie w niebo.

Zjawisko to zaciekawiło mie na tyle, że wcisnąłem kilka tych kulek do maga od CA870 ze springiem M140. Wcześniej używałem kulek 0.3g Xtreme i nieregulowany HU słabo na nie działał (zasięg stockowego AEG'a). Po wystrzeleniu pierwszej Pestki zauważyłem przesadne podkręcenie. Kulka kończyła lot gdzieś po 20 metrze waląc ostro w grunt.

 

Moja ocena: Świetne kulki, ale tylko jeśli masz regulowany Hop-Up. Bo ich porowatośc jest tak duża, że są przesadnie podkręcane.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

wystrzelałem dzis moje pierwsze 1000 sztuk 0,28 pestek.

Podkrecalność przez hu: 8/10

Celnosc, tor lotu itp: 8/10

 

bardzo ładnie lataja ale... bardzo mi się zacinaja w mid-capach (MAG oraz G&P). Zacinaja sie tak ze jak chce rozłdować maga do pusta to nie moge i trzeba puknąc. Podejrzewam że odrobina silikonu by pomogła ale nie miałem go przy sobie a miałem XP 0,28 do których wrociłem.

 

Czekam na wersje polerowane.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...