Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie i nic. Nie licząc dociążenia w kolbie i atrapie magazynka, nic w niej nie rozkręcałem ;-). Strzela jak strzelała, jak nie będzie śniegu, to się przejdę znowu z miarka i kartką A4 i sobie postrzelam na te 25-40m i zobaczę. Bo tak subiektywnie jak dziś biegałem, nie odbiega jakościowo od nowszych z którymi latali inni, hop dalej na 0 przy kulkach .25g, zasięg godziwy, celność też.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hop-up-a musisz ustawić samemu a nie nas się pytać.

 

Ustawienie hopka to nie wymiana części i się pytasz na jaki i za ile...

 

Regulujesz tak, że by kulka leciała Ci jak najdalej w linii prostej i nie ma być podrywana do góry.

 

Im mocniej ściśniesz gumkę tym kulka bardziej poleci do góry.

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Krzyku 12_coś_tam_dalej, a taki problem poczytać ten temat? Przecież jest napisane, co drugą mniej więcej stronę, lub z 5 razy na stronie, że on nie strzela dobrze z lżejszych niż 0.25g kulek, bo jest taki hop, a nie inny i nie wyregulujesz go na lżejsze kulki, bo one latają gdzie chcą.

 

Kurde czytajcie co jest napisane, ten temat nie ma 300 stron i tego nie pisze się tylko tak bo się w domu nudzi... (choć czasem jak czytam to mam takie wrażenie ;-) ).

Link to post
Share on other sites

Właśnie dostałem Shorta :)) Podoba mi się bardzo . Strzela mocno . kulka wbija się w płytę gipsową . Tylko troszkę znosi kulkę ;/ jak strzelam w cel odległy o np. 30 m to przeważnie trafie , ale jak mam w coś trafić dalej to zależy tylko jak kulka poleci ;/ w bok ja znosi przeważnie ;(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...