Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hehe, ale parodia :-) Włożyłem stockową gumkę Marui iii śmiga :D Stockowa to jest niesamowity syf, jak rozbierałem okazało się że ma dziurę przy wypustce podkręcającą kulki. Dziwne jest to, że gumka Sysytemy nie pasowała do komory, pojawiały się dubletty, puste strzały i duży spadek FPS.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z zupełnie innej beczki, jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem RIS'owej pokrywy, to niech się nie zastanawia, jest wspaniale wykonana. Jedyny mankament to brak przegrody przy skrzydełkach zatrzasku, kiedy otwiera się lub zamyka pokrywę, to wpadają one za bardzo do środka.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja mam taki pokrowiec, MKII wystaje z niego ledwo na parę cm ale dzięki 'kapturowi'/'rękawowi' (ostatnie zdjęcie) da się go w pełni schować.

Aczkolwiek o jakości samego pokrowca tu się wypowiadać nie będę (ogólnie- słabo)

 

Niestety też mam problem ze zbyt wielką wolą walki karabinu który nie chce przestać strzelać (2-3 strony wcześniej ktoś miał taki problem), ale z taką pierdołą nie chce mi się odsyłać na gwarancję, gearbox nie lata więc podejrzewam że to będzie coś z elektryką przy spuście? :roll:

 

Takie teraz pytanka odemnie:

 

Do tych którzy używają innych magazynków od 'stockowego': jakich uzywacie?

Mnie mag od eMki JG coś dziwnie działa bo 2 na 3 kulki są wypluwane 3cia leci raczej normalnie (nie mówiąc że bez taśmy ten mag wylatywał :P) [komora CA]

 

Czy wie ktoś czy magazynek 100rd od STARa będzie pasował do PJtki? Napisane jest że tylko do replik STARa ale wygląda na nadający się, 1500kulek to i tak baaardzo dużo a prawie 2x mniejszy mag byłby dla mnie świetną sprawą

 

Kto używa pasów amunicyjnych w swojej replice? :mrgreen:

 

 

PS Mnie też często po strzelankach łapy chca odpaśc :P

Edited by radzio2k
Link to post
Share on other sites

Do tych którzy używają innych magazynków od 'stockowego': jakich uzywacie?

 

PS Mnie też często po strzelankach łapy chca odpaśc :P

 

Używam maga CA małego na 1200 bb - sprawnie się operuje repliką - zupełnie inaczej leży - oczywiście dla siewcy kompozytu się nie nadaję bo ma małą pojemność :mrgreen: ja polecam.

 

Też mi odpadają - Elken waży swoje - a wersja Para mimo że mała to swoją wagę ma.

 

Zdjęcie 1 http://www.psbasg.net/galeria/displayimage...um=76&pos=6

Zdjęcie 2 http://www.psbasg.net/galeria/displayimage...um=76&pos=7

Edited by Corey
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Kilkanaście stron wcześniej obiecywałem dać fotkę mojej maciory.

 

p.s

Braciszek zgubił dwójnog :-F

 

http://images46.fotosik.pl/17/67b15de3907f6434med.jpg

 

Edit

Przez ponad dwa miechy świnka nie chrumka, ponieważ nie mogę ustawić odpowiednio blaszki spustu. Wystarczy, że bateria podłączona, a maciora chrumka bez przerwy. Help.

Edited by MS Commando
Link to post
Share on other sites

Rozbierz, wyjmij GB (jeśli jeszcze tego nie robiłeś to dziwna sprawa) i sprawdź czy blaszka od przełącznika jest dobrze zagięta. Powinna wyglądać tak:

sty249.jpg

 

Ja natomiast wykryłem u siebie defekt montażu, który mógł spowodować nieprawidłową pracę silnika i w efekcie jego spalenie. Chodzi o... NIE DOKRĘCENIE PRZEZ TAJWANGANOFCÓW SILNIKA i ścieranie się zębatki silnikowej. W GB przy silniku mam dużo opiłków wymieszanych ze smarem zaraz przy tej zębatce... W karabinie nic zmieniane nie było oprócz okablowania - nie mogło to być więc powodem takiego obrotu sprawy.

 

Kupiłem ten silnik Guardera. Dzisiaj go zamontowałem, luśnia czeka jeszcze na nowe kabelki. Zobaczymy jak to wszystko razem bangla ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...