Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki, ale dokładnie coś takiego mam dołączone do mosfetu :icon_smile: i szczerze- nic mi to nie mówi. Potrzebowałbym konkretu do gb od minimi.

 

W moim odczuciu gb od saw jest podobny do v2, wiec trzeba by przylutować do kostki stykowej.

Link to post
Share on other sites

Raczej tylko 2 obieg. Czasem pojawiają się części na allegro ale nie pamiętam czy była tam lufa.

 

Tylko właśnie nie wiem gdzie to przylutować, co jak co ale kostka w v2 a m249 się troszkę różni :P a że się na tym nie znam to musiał bym zobaczyć konkret.

Link to post
Share on other sites

To faktycznie sam jestem ciekaw, bo też mam zamiar ten mosfet użyć. Jak coś wykminisz, daj znać :icon_smile:

 

Inne pytanie - na rsov.com i redwolfairsoft.com pojawiły się lufy wew prometheusa. Warto w to inwestować? Dodam tylko, że i tak na co dzień używam kulek g&g/guardera.

 

I przy okazji:

http://www.rsov.com/product.php?langId=1&currencyId=2&manufacturerId=10&prodId=1429&cateId=0

Nie jest to jakaś podróbka? Bo kasa wydaje się być ok :)

Edited by Kacik
Link to post
Share on other sites

Jeśli stać cię na lufę i pestki to warto. Ja sobie promyka w kaemie chwalę :teethh:

 

I to jest konkret odpowiedź. Na lufę z własnej kieszeni żal trochę, ale narzeczona chce zrobić prezent na urodziny :P

I pytanie o rsov. Zamawiałem już tam co nieco, ale z drugiej strony coś na forum była mowa o podróbki promyków. Wiesz może coś o tym?

 

Przy okazji Axel, wiesz coś w temacie tego mosfetu? Bo mi też się temat wkręcił ;)

Link to post
Share on other sites

Niestety w tym temacie jestem zielony. Zamawiam z innych sklepów zagranicznych: tiger111hk, ehobbyasia ,uncompany i airsoftglobal.

 

A w mojej bestii nie ma mosfetu. Znajomym nie udało się znaleźć sensownych argumentów na co mi to w kaemie. :)

Link to post
Share on other sites

Lufy zewnętrzna do MKII można dostać ale trzeba ściągać z zagranicy.

 

Mosfeta można wstawić jak ktoś lubi, ale można go sobie równie dobrze darować. Ważniejsza jest wymiana kabli na grubsze. Kostka stykowa jest łatwa w wymianie więc jak się posypie to 3-4 zł, 10 min nad repliką i załatwione. Potrafię wywalić za jednym naciśnięciem spustu 1200 kulek i jakoś żadna kostka mi się jeszcze nie posypała.

Link to post
Share on other sites

Lufy zewnętrzna do MKII można dostać ale trzeba ściągać z zagranicy.

 

Mosfeta można wstawić jak ktoś lubi, ale można go sobie równie dobrze darować. Ważniejsza jest wymiana kabli na grubsze. Kostka stykowa jest łatwa w wymianie więc jak się posypie to 3-4 zł, 10 min nad repliką i załatwione. Potrafię wywalić za jednym naciśnięciem spustu 1200 kulek i jakoś żadna kostka mi się jeszcze nie posypała.

 

Ten mosfet już mam, wiec szkoda by było żeby się kurzył.

Co do lufy, to link wrzuciłem, z RSOV. Tylko zastawiam się czy oryginał, bo 70$ za 'Prometheus' 6.03 tight barrel for M16 and AUG (509mm) to nie za wiele :icon_smile:

Edited by Kacik
Link to post
Share on other sites

Na ehobbyasia.com są wszystkie elementy luf zewnętrznych. Teraz mają dostępne przedłużki do mkII (czyli część lufy zewnętrznej od węzła gazowego do tłumika płomienia) ale reszty lufy zewnętrznej akurat teraz nie mają dostępnej. Pewnie za jakiś czas będą mieć dostawę i znów będzie wszystko dostępne.

Link to post
Share on other sites

Miałem to samo, wyjmij GB naciśnij spust i włóż GB. Mi pomogło.

 

Dzięki, tak zrobiłem i pomogło :) Byle by to w terenie się nie przydarzyło.

Przy okazji, ostatnio replika zaczęła dawać dosyć nierówne wyniki fps (od +/- 20). Co może być przyczyną?

Link to post
Share on other sites

Nie trzeba wyjmować GB żeby naprawić taki problem. Wystarczy zdjęć mechanizm spustowy z chwytem. Dwa piny, jeden od kolby, drugi trzymający mechanizm z przodu. Nie dość, że mniej roboty to i w polu da się to zrobić.

 

W kwestii rozrzutu fpsów sprawdził bym czy lufa wewnętrzna nie rusza się w komorze. Jeśli ma luz to podczas strzelania może wędrować o kilka mm w przód i tył powodując rozszczelnienie.

Link to post
Share on other sites

To nie głupie, chińska komora, z chińską lufą troszkę luzu ma. W sumie leci do mnie z HK promyk, poczekam do tego czasu, bo komora CA już jest :icon_smile:

 

Przy okazji, czego spodziewać się po takim zestawie?

Lufa Promyk 509

Komora CA

Guma Zielony G&G

Guarder m130

Borek Guarder

Mosfet

 

Części już są skompletowane (poza lufą) i zastawiam się co z tego wyjdzie na LiPo 11,1 :icon_smile:

Edited by Kacik
Link to post
Share on other sites

Wymienia się pakiet dysza + komora + gumka + ( lufa).

Albo ruszasz wszystko albo nie ruszasz nic z tych rzeczy.

 

Komora A&K jest dostosowana do ichniej dyszy i gumek bezkołnierzowych.

Komora CA jest dostosowana do dyszy m16( Frager popraw mnie jak się mylę ) i gumek kołnierzowych w standardzie TM.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...