Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

Ale pisałeś tutaj metalowa głowica nie robi wrażenia na SAWie, że nawet w zimę można strzelać. Więc za twoją radą wsadziłem metalową głowicę :D (dzieci pamiętajcie ameliniowa głowica deep fire to nie jest metalowa głowica tylko zabójca szkieletów).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ale pisałeś tutaj metalowa głowica nie robi wrażenia na SAWie, że nawet w zimę można strzelać. Więc za twoją radą wsadziłem metalową głowicę :icon_biggrin: (dzieci pamiętajcie ameliniowa głowica deep fire to nie jest metalowa głowica tylko zabójca szkieletów).

 

No widzisz, bo Deep Fire nie robi głowic tłoka z amelinium tylko z kryptonitu i do tego są one kute w Mordorze (nie każdy zna ten fakt:P). Jeśli Superman się poddaje przy kontakcie z kryptonitem to nic dziwnego, że GB M249 też się poddał.

 

A tak na serio to wiele osób miało metalowe głowice w SAWach i jakoś to banglało bez uszczerbku dla GB. Coś jest z tymi częściami od Deep Fire'a, że zabijają szkielety. Zresztą u Ciebie to dziwna opcja, że poszła tylko jedna połówka a druga się utrzymała.

Jeśli mnie pamięć nie myli to chyba Axel miał w swoim SAWie metalowe głowice firmy Modify i GB przeżył tylko głowice się rozpadły. Ale mogę się mylić bo on już wiele części zmielił w swoim SAWie:D

Link to post
Share on other sites

No widzisz, bo Deep Fire nie robi głowic tłoka z amelinium tylko z kryptonitu i do tego są one kute w Mordorze (nie każdy zna ten fakt:P). Jeśli Superman się poddaje przy kontakcie z kryptonitem to nic dziwnego, że GB M249 też się poddał.

 

A tak na serio to wiele osób miało metalowe głowice w SAWach i jakoś to banglało bez uszczerbku dla GB. Coś jest z tymi częściami od Deep Fire'a, że zabijają szkielety. Zresztą u Ciebie to dziwna opcja, że poszła tylko jedna połówka a druga się utrzymała.

Jeśli mnie pamięć nie myli to chyba Axel miał w swoim SAWie metalowe głowice firmy Modify i GB przeżył tylko głowice się rozpadły. Ale mogę się mylić bo on już wiele części zmielił w swoim SAWie:D

 

Cholery Mordor... może i miałem dobre podkładkowanie ale widać chińczyki zrobiły mi gorszy szkielet :D. Po prostu radzę unikać tych metalowych głowic od DF :).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam jeszcze następujący problem, obecnie w kmie posiadam 140 guardera, aluminiowe głowice tłoka i cylindra, aluminiową duszę, porobiłem teflonfixy na komorze i w układzie cylindra, test strzykawki wychodzi ładnie. Niestety chrono pokazuje 435fps- średnio. Jedyne co mogę podejrzewać to dysza, jakiej powinna być długości?

Lub czy ktoś inny ma pomysł co mogłem pominąć?

Link to post
Share on other sites

Jak masz M140 i aluminiowe głowice tłoka od deep fire'a to je wywal od razu bo pożegnasz się ze szkieletem GB. Jeśli to są np. głowice aluminiowe modify'a z gumowymi okładkami to nie powinny rozwalić GB choć gwarancji nie dam.

 

Sprężyna może nie być ok, jak sobie poszukasz na forum to znajdziesz odpowiedni temat, bo sprężyny guardera są ostatnio trefne.

 

Jeśli test strzykawki wychodzi CI pozytywnie to jak możesz mieć za krótką dyszę? Chyba, że robisz test bez komory i lufy. Jak tak, to popełniasz błąd.

 

Sprawdź czy lufa wewnętrzna nie rusza Ci się w komorze HU. U mnie miała ze dwa mm luzu i fpsy skakały po 10-15 w różne strony.

Link to post
Share on other sites

KM jest "oddziałowy" przez większość czasu był bezpański, Głowicę tłoka ma aluminiową ale bodaj JBU, do tego szkielet CA,

Spring jest na 100% ok, mam kilka u siebie i przy 130 fpsow było koło 20 mniej,

 

Test strzykawki robiłem bez komory i lufy. By zrobić go poprawnie należy wsadzać tłok w cylinder wraz z zamontowaną dysza i wsadzoną na niego komorą?

 

Lufa wewnętrzna się raczej nie rusza-napchałem taśmy sylikonowej by była możliwie sztywno.

 

Do wymiany mam/bede miał silnik szukam jakiego jeszcze

 

Jeśli bedę chciał montować bore jakiego szukać? mam u siebie z AK- tu jest za krótka dysza

Jeśli znajdę do m16 starczy? czy coś jeszcze bedzie mi brakować co muszę kupić osobno?

Link to post
Share on other sites

Wiem że to jest śmieszne, ale już parę razy to widziałem...

Czy masz założony na lufie wewnętrznej docisk ( spring + tuleja ) ?

Czy elementy : GB oraz półka na którą wsuwa się komora hu ( element z wyżłobieniem na grzebień komory hu ) są poprawnie wsadzone i dokręcone do łoża?

 

Bore up m16 (najlepiej NIE deepfire ), było mielone już wierokrotnie w tym temacie. MINUS za lenistwo :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...