Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M249 (PJ249) [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja noszę mojego PARA na zawieszeniu i nie ma problemów, no ale w końcu nie mam baterii w kolbie. :P

 

Pytanie: czy ktoś już próbował używać różnych dziwnych baterii w wersji para, chodzi mi co się zmieści do front gripa. Ja ostatnio wcisnąłem 10.8V na mini ogniwach Intelecta 1400. Okazało się że bateria ułożona pod kątem wchodzi do kanału zaraz nad mocowaniem do montażu na obrotnicach.

Link to post
Share on other sites

A do mnie doszła już wersja Iraq. Komora Hop Siup nie posiada żadnych ubytków, które stwierdziliście u siebie (czyżby zostało to porawione ?), gumkę wymieniono mi odrazu na silikonowego guardera. Jak podkręca nie wiem bo jak wracam z pracy to jest już ciemno i nie ma jak tego sprawdzić. Minus za latający w gnieździe magazynek ale oczywiście już to naprawiłem i teraz jest jak należy. Ogólnie KM zrobił na mnie spore wrażenie.

Link to post
Share on other sites

Komora Hop Siup jak jużwspomniałem wcześniej w wersji Iraq nie posiada "błędu odlewu", który występował u np. Majkela. Czyżbym trafił na jedną z niewielu normalnych komór ? Wątpię. Myślę, że to zostało poprawione. Kręcąc się w temacie Hop Up'u mam wrażenie, że po wymianie gumki na Guardera jakoś mniej kulek wypluwam przez lufę (chociaż pustych strzałów raczej niewiele zliczyłem). :poddanie:

Edited by miloslupsk
Link to post
Share on other sites

Moja PARA, zakupiona w październiku, też nie ma błędów na komorze hop up.

moim zdaniem nic tu nie zostało poprawione, najwyżej zwracają uwagę na komory i po prostu tych felernych nie wysyłają.

 

Byłem się pytać u Krakmana czy nie mógłbym dokupić, zmienić lufę na tą od wersji para, albo choć tylko tłumik płomienia na ten od wersji MK II, aby zmieścić w długa lufę wewnętrzną. odpowiedzieli mi że nie mają zbędnych luf jak na razie.może po "nowym roku".

Link to post
Share on other sites

A moja ma ten uszczerbek, ale i tak to nie zmienia faktu że śmiga ładnie.

Co do innych gumek HU - kupiłem sobie razem z lufą precyzyjną systemy gumkę systemy silikonową tą czarną lecz nie działało to zbyt ładnie i zostałem przy stokowej + nowy dystanser = śmiga jak ta lala.

Link to post
Share on other sites

Chyba się ostro zastanowię czy nie wrócę do stockowej gumki. Coś mi nie pasuje w tej silikonowej. Wracając jednak do opisu wersji Iraq - jest po pierwszej strzelance :) Szczerze mówiąc jako były posiadacz wersji MKII z CA myślałem, że teraz mając "chinola" będę więcej siedział i głowił się dlaczego nie strzela itd. A tymczasem tylko sypałem kulki, zmieniałem baterię i do przodu :lol: Dwójnóg wytrzymał, magazynek podawał, przedni chwyt nie wyjechał a pokrywa zamka się nie otwierała nawet w ostrym biegu. Jednym słowem mówiąc test zdany na wielki +. Jedna rzecz mnie tylko irytuje. Mianowicie te bolce od otwierania i zamykania pokrywy. Ta konstrukcja z drucikiem to poracha. Jak tylko otworzę to w ręku zostają mi: sprężynka, drucik i te dwa bolce(czyt. przyciski)

Link to post
Share on other sites

Dziwne problemy macie, mi jeszcze nic się samo nie otwarło/wyskoczyło, a te bolce pokrywy u mnie trzeba konkretnie wcisnąć żeby się otwarła ;) Jedyna awaria u mnie to była "zacinka" maga, kulka w środku rozpierniczyła się na pół i zahamowała prace całego boxa, po 30min rozbiórce na polu walki zaczął działać i do dziś nie mam żadnych problemów :)

Link to post
Share on other sites

A takie pytanie z innej beczki. Czy próbował ktoś lub opracował sposobami "homemade" kabelek z małym "dżekiem" pod magazynek ? Nie jestem zbyt wielkim znawcą elektroniki i chciałbym zapytać czy mały przycisk mikrostykowy i kabel z tymże "dżekiem" będzie bezproblemowo chodził ? Pytam gdyż chyba każdy zauważył, że na trybie sound ilość wypluwanych kulek różni się znacznie niż na trybie auto.

Link to post
Share on other sites

No właśnie w temperaturze pokojowej sieka, że aż miło. Jak byłem na strzelance ze 3 tygodnie temu było 7 stopni na plusie i minimi spisywał się znakomicie. Teraz przyszły mrozy i sprawdziłem jak sobie z tym poradzi m249. Niestety prędkość wylotowa spadła znacznie ( nawet na silikonowej gumce ).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...