Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] TV Polonia AMOK


Recommended Posts

Tak, bawię się. Nie wymagam od innych takiego samego podejścia. Ale patrząc na to jak Panowie udają martwych to jednak coś we mnie pęka. Dla mnie to nawet spora przesada. Jedynie podkreślam fakt, ze takie zagranie jest mało PR'owe. :S

Link to post
Share on other sites

Ale sie dyskusja zrobiła na dość głupi temat. Ze niby, filmik nie oddawał prawdziwego ducha asg? Ze koledzy z Amoku, padali po otrzymaniu strzału? No i co z tego, toż to wszystko było rezyserowane. Przeciez, nawet kulek nie uzywali, aby nikogo z technicznych ekipy tv nie trafic. Według mnie, filmik pokazuje ze asg to świetne hobby, lepsze niz walenie jaboli pod blokiem.

Link to post
Share on other sites

Panowie nie moglismy pokazać jak nas trafiaja kulki bo kamera tego nie wychwyci.

Poza tym nie używalismy kulek poza efektami nagranymi gdzieś z boku planu żeby piach się rozbryzgiwał i kulki cieły liście.

 

Uważam że fajnie to zmontowali, pokazali dynamikę i ASG.... czyli coś się kręci wokół tego tematu.

Nie chcemy zrobić z tego a przynajmniej nie było to naszym zamiarem, mega show...poprostu chcemy pokazać ludziom że to jest zabawa jak każda inna, chcemy to promować po to żebym ludzie jak nas spotkaja w lesie to nie krzyczeli na nas i policji nie wzywali, tylko żeby wiedzieli że grupka zapaleńców poświęca czas swojemu hobby..a że militarnemu...no cóż każdy robi to co lubi.

 

Co do trupów.... hehe czesto w czasie akcji kiedy ktoś od nas dostanie czy jak sam dostaję upadam na ziemię, po to żeby nie psuć scenariusza, wyjmuję wtedy kamizelkę nakrywam się nią i leże aż teren się zluzuje..... czasami padam i wołam Medyka.... czyli nie rozumem dlaczego upadanie i udawanie rannego, czy martwego tym bardziej na potrzeby filmu, jest czymś złym.....

 

Mi sie podobało zarówno nagrywanie jak i obiektywnie patrząc sam filmik.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
poprostu chcemy pokazać ludziom że to jest zabawa jak każda inna, chcemy to promować po to żebym ludzie jak nas spotkaja w lesie to nie krzyczeli na nas i policji nie wzywali, tylko żeby wiedzieli że grupka zapaleńców poświęca czas swojemu hobby..

No i bardzo dobrze robicie. Więcej niż samo poinformowanie o tym, że cos takiego jak ASG jest w kwestii tzw. PR zrobić się nie da. Kogoś, kogo ASG nie rajcuje, i tak do niego nie przekonamy, niezależnie od stopnia relizmu zabawy.

Edited by de Villars
Link to post
Share on other sites

Zielony jestem strasznie i nie będę tego ukrywał. Chyba jednak mam już dobre nawyki.

 

Panowie jak można dopuścić do ukazania się materiału o ASG gdzie nie przestrzegacie jednej z najważniejszych reguł tej zabawy. Czyli gdzie jest ochrona OCZU!?

 

Ja rozumiem, że bawiliście się bez kulek i dźwięki są zmontowane ale nie można pokazać AS bez ochrony oczu.

 

Sam filmik dynamiczny, krótki i przede wszystkim mało treściwy. Nie wiem czy to kwestia montażu czy nie ale filmik mówi tylko o tym, że strzelacie się ale na niby.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie materiał słaby, żeby nie powiedzieć denny. Cały przekaz materiału jest taki, że reporter chciał pójść na spacer do lasu, ale jacyś kolesie w mundurach mu przeszkodzili... A, i cos tam wspomniano, że minimi waży 7 kilo i strzela sie groszkami, które czuć...

To ma być materiał o ASG? Litości... I z "naszego" punktu widzenia słabe i z dziennikarskiego... Dziwię się, że w ogóle coś takiego wyemitowali.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie trochę dziwne to padanie, ale jeśli ktoś sie tak bawi, to zabronić mu nie można. Materiał w zasadzie trzeba zaklasyfikować jako migawkę, wzmiankę o AS niż jako coś co ma przybliżyć ludziom naszą zabawę. Wygląda jakby dziennikarz chciał zrobić z AS tą wojnę ze swojej wyobraźni i uznał, że to wystarczy. Nie będę aż tak krytyczny jak niektórzy moi poprzednicy, ale w zachwyt też nie wpadam ;)

Link to post
Share on other sites

To nie był reportaż o airsofcie... Przez całe 3 min probramu nazwę zabawy wymieniono RAZ i to niepoprawnie.

"Airsoft gun", to po polsku "replika airsoftowa"... A czy to jest sport, czy to jest hobby nie ważne, ale ja na pewno nie bawię się w "replikę airsoftową" ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...