Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kazana ale gość podał Ci dokładną odpowiedź co jest nie tak, nie wie ile ma fps, plus w układzie mancrafta przy 550fpsach kulki to minimum 0,4, dodatkowo przez takie osoby jak on reputacja snajperów z mancraftem cierpi bo tak naprawdę nie wiadomo ile on ma fpsów, czy 500, czy 700fps ustawione na reduktorze i właśnie z takimi nieodpowiedzialnymi osobami nie chce się spotykać na strzelankach.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie jestem nieodpowiedzialna osoba ,wiec nie mierz wszystkich swoja miara samael!!! Po drugie napewno nie mam 700 fps , mialem chinski zestaw 550 fps wiec wiem jak daleko lecialy wtedy kulki i teraz napewno dalej nie lataja dlatego nie pierd.. ze mam 700 fps!! Dzieki wszystkim za odp pozdro

Link to post
Share on other sites

A teraz grzecznie mi wyjaśnij czym się różni 550fps na chińskim zestawie a 550fps na mancrafcie i dlaczego kulki to min 0,4 w takim układzie przy założeniu, że faktycznie masz 550fps.

 

Masz skoki fps a zapomniałem nie masz jak sprawdzić. Słowo klucz wydaje mi się i być może o tym nie wiesz ale jeśli kulka będzie lekka to nawet przy 700fps daleko nie poleci.

Link to post
Share on other sites

@Thaiboxer

Zanim cokolwiek jeszcze napiszesz, zamiast się kłócić, przejdź się do kogoś z chronem i przestrzelaj replikę. 550fps na springu i 550fps na mankrafcie to nie to samo, było to opisywane wiele razy, np. w temacie o samej konwersji http://forum.wmasg.p...ersja-mancraft/

Nie ma co porównywać na oko jak kulka leci, trzeba zmierzyć, bo hopek różne cuda potrafi zrobić.

 

Z mojego doświadczenia, wynika że optymalnie dla snajpera jest mieć ok. 500 fps na wylocie na danej wadze kulki, czyli dla mojej repliki odpowiednio 580fps (na 0,20g) dla 0,40g i 610fps (na 0,20g) dla 0,43g. Niestety nie idzie tego odnieść do innego egzemplarza, bo pomimo tego samego ciśnienia, wiele zależy od konfiguracji samej repliki, wersji konwersji i rega. Dlatego każdą kompletną replikę z gazem przestrzeliwuję na chrono i robię tabelkę na regu - 3 rubryki dla kulek 0,20g, 0,40g i 0,43g. Kreska na pokrętle i można regulować w polu. Dodatkowo montuję również ogranicznik, by powyżej 700fps ktoś przypadkiem nie wykręcił. Jest w mojej okolicy 5 wioseł z taką podziałką i nikt z właścicielami nie boi się strzelać.

Link to post
Share on other sites

Witam, mam problem z hopem na komorze AP, kulka skręca w lewo albo w prawo. Wypróbowałem dystansery od różnych gumek w tym dwa typu H, ustawiałem idealnie gumkę (żeby nie była przekręcona). Cały czas jest ten sam problem, kombinuje już chyba z miesiąc. Może ktoś miał już taki problem? Gumka systemy, może próbować z inną gumką? Poza tym komora jest bardzo szczelna...

Proszę o pomoc...

Link to post
Share on other sites

A jak lufa ? Bo na moim np. promyk to szit. Nie polecam promyków po prostu taki badziew... 320zł a kulka jak u Ciebie mi latała. Raz lewo raz prawo góra dół ^^. Dysntanserów dobierałem tyle, że mam zapas do śmierci. Winą okazała się lufa promyka. Ma za mały otwór na poduszkę gumki lub może i inne mankamnety, ale wiem, że na lufie z cymy od m4 leci prosto i hopka wyregulowałem w 30 minut a na promyku 2 tygodnie i nic. Szerokość wejścia na poduszkę/wypustkę gumki jest większy i wszystko gra. Gumka Systemy ma fajne nacięcia po promyku. Promyk leży na boku i tyle go widziałem w replice. Nacięcie delikatnie dremlem lub pilnikiem da zamierzany efekt, ale wolę na razie zostawić to w spokoju, bo może komuś podpasuje taka a ciętej nikt nie kupi. Płacąc 320zł oczekuje sprawnej lufy, a nie g***a.

Osobiście nigdy już nie kupię promyka :) i tak samo nie polecam.

 

Edit:

 

Żeby nie było zrobiłem też test na lufie z ak i też śmigało. Na lufie promyka brakuje jak, by 1/3 szerokości.

Edited by Brzuski
Link to post
Share on other sites

@Brzuski

Ile promyków w replikach miałeś, że takie mocne tezy formułujesz?

 

Ostatnio składałem klientowi replikę na promyku, też oryginał ale krawędzie przy okienku miał bardzo ostre. Widać taka seria. Przetarłem to delikatnie papierkiem wodnym i kulka ładnie śmigała.

Link to post
Share on other sites

Ile fps, długość lufy i rodzaj, ilość powietrza z cylindra no i jakie kulki?

 

Fps nie mierzyłem bo nie miałem możliwości ale jest to chiński zestaw, na którym niby miało by być 550 Fps, lufa 509 mm Madbull Ultimate 6,01mm, cylinder stock (po zatkaniu palcem lufy ładnie spręża i tłok uderza dopiero po zabraniu palca). Kulki jakie próbowałem: 0,30 G&G, 0,36 Madbull szare i 0,40 Guarder szare. Z lufami kombinowałem i na Madbullu 6,03 500mm i lufie od G36 363mm (taką miałem) dokładnie ten sam problem...

Link to post
Share on other sites

Takie tezy formułuję gdyż płacę za produkt 320zł pomijając to że niby produkt z górnej półki a trzeba w nim grzebać. Nic dziwnego gdyby to był tłok jakiś shs lub coś podobnego albo kosztowało 100zł. Osobiście poszerzyć otwór mogę w każdej chwili bo dla mnie to pestka lecz go sprzedam w nienaruszonym stanie po prostu. Odechciewa się produktów gdy nie spełniają oczekiwań i to nie za małe pieniądze oraz w podstawowej funkcji. Promyków osobiście nie miałem bo uważałem za zbędność w szturmówkach ale wkładałem nie jednego klientom i kulki latały bez problemu a tutaj pierwszy egzemplarz i już niesmak pozostaje. Nie mówię że działać nie będzie ale drugi raz nie kupię chyba że mi się odwidzi :D . Focha mam a tą lufę bo straciłem dużo czasu na nią lecz mogłem najpierw zobaczyć lufę a potem myśleć co zrobić ale kto by się spodziewał takich jaj po tak wyśmienitym produkcie ;) . Osobiście wiem w czym leży problem ale ktoś kto nie ma doświadczenia będzie miał problem.

Link to post
Share on other sites

Brzuski - napisałeś do sklepu w sprawie lufy?

 

Co do promyka to masz chyba pierwszy egzemplarz na który ktoś psioczy;). Mam prometheusa od ładnych kilku lat a lufa cały czas "czysta jak tyłeczek elfiej panny". Jeśli brać pod uwagę jakość dzisiejszych kulek 0.4g to mówi to samo za siebie. Równocześnie mam lufę systemy, która nadaje się do... no mniejsza do czego ale wygląda jak zabytek do muzeum.

 

Co do TDC - kurcze, świetne to :). Od wynalezienia koła i SWD to najlepszy wynalazek.

Link to post
Share on other sites

Nie pisałem bo i tak mi nie wymienią bo lufa używana i ma odciśnięcia od imbusów z komory PDI takiego produktu nikt mi nie przyjmie.

Do tego przebieg około 100 kulek więc dupa zbita. Płakać nie płaczę nad tym tylko ciut zawiedziony człowiek jest. Lufa kupiona od kolegi z konta więc on by musiał reklamować jak coś. Ja osobiście mam dość tego sklepu :) kupiłem 3 produkty u nich i jeden nie doszedł do dziś, drugi doszedł z opóźnieniem, trzeci lufa co prawda doszła na drugi dzionek ale jakaś lewa jest.

 

Cóż koniec off topa :D bo dadzą mi bana zaraz chłopaki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...