Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://zapodaj.net/e...7b79c8.png.html :icon_razz: Patrz Gloomer.

 

Muszka jutro bo jeszcze nie do końca gotowa. Tzn. dobra do użytkowania ale nie wygląda jeszcze tak jakbym chciał.

 

Ogólnie niedługo zacznę to piłować coby tak nie odstawało... albo nadbuduję resztę. Ale obniżam ją powoli coby potem nie było. Początkowo siedziała na lufie zewnętrznej (końcówce) i tam było idealnie. Ale... :P jakoś tak dziwnie wyglądało.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

NOTE: Due to design of noise-reduction piston head, this piston is NOT COMPATIBLE with flat based cylinder head.

 

Więc odpada trochę głowic, dodatkowo:

- Recommended for UP TO a PDI APS 220 spring ( Approx. 2J muzzle energy ) 2J to ok 470fps na 0.2g. i to jest informacja jaka najbardziej martwi.

 

Nie lepiej przeczytać opis?

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Samael - zamiast czeskiego już lepiej brać PPS. Wytrzymałość porównywalna a jakość polerki w obydwu do kitu i trzeba samemu zrobić. PPS wypada trochę taniej... a nie widzę sensu by dopłacać za czeski.

 

LL lub AA... a inne cylindry dla półsnajperów ew. dla ograniczeń 600fps to od biedy dadzą radę.

 

Tłok LL/ AA również wg ograniczeń fps. LL do silnych tuningów powyżej 600fps a w okolicach 600fps tłok AA będzie spełniał swoją rolę.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Rain - nowy tzn. jakiś model czy teflonowy?

 

U mnie nadal bardzo ładny.. i w środku i z wierzchu.. chociaż na części zewnętrznej już trochę śladów bo ostatnio dostało się trochę piachu;/. Części AA przynajmniej te co widziałem są ładnie wykonane.. tłok nawet lepiej od LL ale niestety nie pasują standardowe springi i powyżej 650fps nie uzyskasz...

 

Ostatnio widziałem model ze zwężaną głowicą cylindra do L96 ale nie oglądałem bliżej..

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Witam.

 

To mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość.

 

Chciałbym podzielić się z Wami moją elką (mb-08):

 

- komora czeska (test strzykawki przeszła wzorowo, czyżby fart?),

 

- gumka to czarna systema, dystanser to podpiłowany H

 

- lufa promyk 590, 6.03,

 

- zespół cylindra czeski (wedługo mnie trafił mi się niezły model, gdyż obyło się bez polerki),

 

- sprężyna to czeskie M170,

 

- zespół spustu to stokowy znal (wbrew opini innych użytkowników nie najgorszy, 3ma się dobrze, poza wymienionym na samoróbkę metalowym pinem spustowym) wystrzelone ponad 2500 kulasów i nadal śmiga,

 

- co do sprawności całego układu nie mam żadnych zastrzeżeń,wszystko chodzi płynnie i naciąga się (po ubiciu sprężyny) całkiem okej,

 

 

Co do wad, to u mnie nie wy3mał amortyzator głowicy tłoka wykonany z za miękkiej jak na moje oko gumy (oczywiście już wymieniony na zrobiony przeze mnie), i wspomniany wcześniej pin spustu.

 

Co do mocy, to nie mam nikogo w pobliżu z chrono, więc się nie wypowiem.

 

Testy w lesie wskazały, że z odległości 70m (mierzonę miarą) 6/10 strzałów wpada w "cel" którym był kołpak 13" (stzelałem z devili

 

0.40g, choć mam wrażenie, że powinienem używać 0.43).

Test nie był moim zdaniem miarodajny, gdyż stabilizatorami lufy była jakaś stara gąbka, na dodatek mój tłumik z plastikowej rury nie 3mał końcówki lufy wogóle, co mogło powodować "zerwane" strzały.

 

Narazie to tyle.

Pozdrawiam posiadaczy elek :icon_razz:

Link to post
Share on other sites

Posypał się pin spustowy, znalowy po około 1tys, ten w wycięciem na środku pod metalowy "drut" (mówię o przebiegu na czeskiej M170), Ja jestem drugim jej właścicielem, wcześniej siedział w niej chiński zestaw niby na 550fps i wtedy na takim wystrzeliłem całą butlę blasterów 0.30g (3tys.).

Sam się dziwię bo słyszłem nienajlepsze opinie o tym triggerze, co jest logiczne przy takich springach. Póki co działa, więc narazie się nie martwie na zapas =)

 

PS. Język spustowy wcale nie jest twardy (jak dla mnie rzecz jasna), przez założeniem czeskiego zestawu rozebrałem cały i wygładziłem krawędzie, więc chodzi gładko.

Zapewne każdy do wie ja przy swoim springu strzał oddaje szybkim naciśnięciem spustu od razu do końca, nie pozwalam mu się "smyknąć". Ot tyle, nie zapeszając oczywiście :P

Edited by xgrzechux
Link to post
Share on other sites

Czeska komora może i być szczelna... tu nie chodzi o to.

 

Czeskie cylindry, PPS nie są jakieś mega niewypolerowane ale dla ludzi, którzy chcą wyciągnąć jak największy zasięg są za słabe.

Porównując do LL czy AA, PDI to są dużo gorsze.

 

Powiem tak, jest dobrze.. ale zależy dla kogo. Jak się złapie części LL i ASpro to widać różnicę i to sporą na korzyść LL.

 

Owocnego strzelania;).

 

No ale Czeskie wygrywają ceną... i są standardowe w odróżnieniu od tanich chińskich podróbek.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...