Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobraaaaaa mam już dosyć tego mojego "sztucera". Nie mogą sobie ciągle poradzić rozrzutem w tej giwierze (lewo,praw). No stodołę może bym tym trafił :/. Poszukuje serwisanta, który weźmie moją elke pod śrubokręt i zrobi z tym porządek.

Link to post
Share on other sites

No a jaki masz dystanser ? Z tego co wiem i sam robiłem u siebie czy dwa dni temu u kuzyna te dystansery typu H są ok ale wystarczy lekki odchyl i dupa. Ja na stocku np wziąłem dałem pod ten H kawałek innej gumki wyciętej dzięki czemu zniwelowało to jakoś i kulka leci prosto w końcu a u siebie w tej komorze PPS dałem pełny dystanser aby się nie odkształcał.

Link to post
Share on other sites

Ja zrobiłem patent taki sam jak z regulacją hopka od góry w VSR (przewiercanie, gwintowanie dodatkowa śruba regulująca. Jest na pewno w temacie od VSRki).

 

Wyciągasz z komory o-ring który dociska ramiona. Wykręcasz jak najwięcej się da śrubki od regulacji hopa (2 małe imbusy) i w to miejsce za nimi (tam będzie chyba z 0.5*0.5cm) wkładasz tą małą wesołą sprężynkę stożkiem do dołu (ma dociskać ramiona do góry).

 

Następnie wiercisz otwór w lufie zew. i gwintujesz tak aby śruba która tam wejdzie dociskała końcówkę ramion od regulacji. Następnie dobrze na ten gwint przykleić od góry nakrętkę, żeby nie narażać się na problemy z gwintem w gówno licie.

 

Najlepiej dać śrubę o szerokości "rowka", w którym chowają się ramiona od hopka. Śruba m6 spisuje się idealnie. Wbrew pozorom dociska obie dźwignie równomiernie.

 

Nie trzeba się męczyć z imbusami i potwornym ustawianiem, wystarczy przekręcić śrubę. Poza tym w przeciwieństwie do stockowej regulacji tutaj mamy większy zakres nacisku dystansera na gumkę hu.

 

Mam nadzieję, że komuś się przyda. Jeżeli będzie taka potrzeba wstawię zdjęcia.

Edited by Kazana
Link to post
Share on other sites

Praktycznie wszystkie czynności wykonuje się tak jak w vsr. Jedynie w komorze PDI wewnątrz wariora trzeba przełożyć sprężynkę i wywalić o ring który dociska ramiona. Zdjęcia wrzucę na dniach jak uda mi się jakiś ludzki aparat znaleźć, a jak nie to czymś mniej ludzkim "zrobiem" i "wrzucem".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...