Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

Człowieku, ile można? Nie, nie da się. Nie, nie będzie tanio. Nie, nie nada się. To jest dział o snajperkach a nie dział "nie stać mnie na snajperkę i bardzo nie mogę się z tym pogodzić". Ile razy trzeba Ci to napisać? Mnie też nie stać ale jak już płaczę z tego powodu to nie na forum tylko w łóżku, przed snem.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, mam do sprzedania replikę broni SR-25 firmowa nazwa to PJ-25, wraz z lunetą (3-9 X50EG) i dwójnogiem. Replika jest w stanie bardzo dobrym, wystrzelała ~1500 kulek. Sprzedaje tą replikę ponieważ nie odnajduję sie w roli strzelca wyborowego. W razie dodatkowych informacji proszę o kontakt gg: 18008275.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ehh... Kto to widział, żebym musiał ludzi z własnego podwórka upominać.

Poradnik - wybór przyrządów celowniczych

Poczytaj też kilka wątków, w których ludzie pytają o różne (czy - jak to najczęściej bywa - te same) lunety i co im doświadczeni gracze polecają, a co odradzają.

Jak nadal nie wiesz, to chyba wiesz chociaż do kogo się zgłosić po poradę ;P

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

adam22 możesz mi podesłać jakieś foto tego pękniętego zaczepu maga ? Dorobić nowe to kupa zabawy, a jak bym widział co pękniete to jakaś wizja przyszłości by mnie może dopadła. Wyslij na emeil stronki którą podał kolega wyżej, ten koleś to ja.

 

Ps.

Nie płace i nikomu nigdy nie proponowałem tego aby tutaj umieszczeć link do mojej strony. Jeśli ktoś ma taką chęć, potrzebę itd to jego wybór. Ja robie to co lubię a przy okazji troszke to opisuję, wszystkiego się nie da bo chyba dzień dnia bym musiał tam artykuł wklejać.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Z parę miesięcy temu pisałem w temacie o VSR, że zabieram się za komorę hu, jednak głównie ze względu , że w VSR to zwyczajnie nie ma sensu temat porzuciłem, jednocześnie stwierdzając, że do warriora ten element to rzecz za którą warto się zabrać.

 

Przedstawiam poniżej zdjęcia tego co powstało:

 

img0056jy.jpg

 

img0055swo.jpg

img0058sk.jpg

 

img0057aa.jpg

 

 

 

 

 

 

Do wszystkiego brakuje mi tylko oringów, ramionek.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli komuś się nie chce lub nie umie poświęcić co najmniej 15 minut na regulacje hopa do karabinku wyborowego/snajperskiego to o czym my tu w ogóle rozmawiamy?

Regulacja w PDI jest o wiele bardziej precyzyjna niż na jednym ramieniu, więc daje lepsze rezultaty. No ale znajdą się tacy jak bart właśnie napisał.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobra, napisze jeszcze raz, bardzo krótko i "łopatologicznie". Komora PDI w konfiguracji z gumką systemy, lufą promyka (jak i PDI), ze sprężynkami, śrubkami, ramionami itp z zestawu, po poprawnym zamontowaniu nie ma wad o których piszesz. Oczywiście, trzeba najpierw zmontować to starannie, powoli i uważnie. I pewnie za pierwszym, drugim czy trzecim razem się to nie uda. Ale być może za czwartym już tak.

 

Wymieniona gumka i lufy są przykładowe, działa w większości innych konfiguracji aczkolwiek zazwyczaj po prostu z gumek biorę systemę/G&G/guardera przezroczystego a z luf KMH/promyka/PDI.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
1. Fotka porównawcza - na górze stockowa komora, poniżej inna, bodajże pdi, zwróćcie uwagę na różnice w budowie, oraz fakt, że do pdi pasują gumki i lufy aeg

 

Czyszczę właśnie sprężynowe i znalazłem poniższą fotkę. Nie pamiętam, czy była, czy nie - wkleję, żeby link nie przepadł.

 

67a23e4fb6bd7efc.jpg

 

 

Mendi - to zdjęcie nie porównuje stockowej komory i PDI! To jest zdjęcie pokazujące komorę stockową ze stockowymi gumką i lufą w zestawieniu nie z PDI, ale również ze stockową komorą - ale z gumkami i lufami od AEG, możliwymi do zamontowania dzięki użyciu odpowiedniej tulejki (to białe "cuś")

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...