Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie tutaj osób czy ktoś z was montował mancrafta a jeśli tak czy próbowaliście z adapterem na co2 wprowadzenie do kolby i zrobieniem otworu ostatnio spotkałem gościa na strzelance który coś owego miał w mb-01 lecz mi się nie widzi takie coś do mojego mb-08 z powodu łamanej kolby.

 

I tu pytanie ma ktoś może na zamianę łoże ??

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak jesteś zainteresowany to daj znać, bo wysyłka jest jedna 18funtów więc w 2 osoby nawet się opłaca. A co do celności to nie wiem, nigdy w replice karabinu wyborowego/snajperskiego nie chciałbym mieć lufę o jakości takiej jak well daje. No i zabrałeś się za tuning od tyłka strony, najpierw komora i lufa a potem moc. Acha nawet jak dorwiesz kulki zapomnij o ustawieniu konwersji na ponad 600fps bo to nic nie da.

Link to post
Share on other sites

Nawet na 0.4g byłby to słaby wynik.... zakładam, że chodzi o chiński tuning do wella.. szczególnie po powyższych postach. Jakby miał zamontowanąM190 guardera to musiałby mieć resztę wymienioną na najlepsze podzespoły i pewnie nie brałby mancrafta. A kolega nawet komory i lufy nie ma.

Link to post
Share on other sites

samael16 tylko jak popatrzę na l96 a svd to koszty znaczne są a osiągi mizerne do swd lufa prec gumka hp i mancraft

 

Jak kupisz to co potrzeba i dobrze zamontujesz to nie ma prawa być mizernych osiągów, a tak w ogóle to "nie patrz" tylko najlepiej weź do ręki jakieś snajperki tego pokroju i zobacz co Ci odpowiada. Bo czasem możesz się zdziwić ile czasu i roboty zajmie Ci złożenie dobrego SWD w przeciwieństwie do elki.

Link to post
Share on other sites

Oj tam Kazana, Raziel to snajper co chce mieć karabinek wyborowy za 200zł :icon_biggrin:

Nie podchodził bym do snajp jak bym nie miał kasy a co miesiąc sobie te 1000zł chcę wrzucić żeby na wiosnę mieć już coś zrobionego z well-a ja by nie patrząc to jest crap i tyle (W mojej wersji kolba lata niby mały luz ale denerwuję, monopod to porażka pierwszej klasy ja wiem że ty masz super uper i l96 dla nie których to cud miód,

tylko że l96 żeby dobrą mieć to tylko ares ale nie chcę mi się wrzucać 1300zł na bazę, a już kilka osób z SWD i mancraftem widziałem i tylko wymieniali hp i prec lufę i zasięg takiej snajpy bez problemu 90m.

Tak na springu od guardera 190 mam na kulkach 0.40g tylko 550fps nie wiem czemu może coś źle spasowałem zespół spustowy mam wzmocniony domowym sposobem .

Edited by raziel
Link to post
Share on other sites

Przypominam, że fpsy się mierzy na kulkach 0,2, ale w takim przypadku są w porządku.

Już nie przesadzaj mam kilka replik od Aresa, MS338 (kolba ma luzy) i trochę poprawek było, DSR-1 gumowy beznadziejny spust (nie da się poprawić), WA2000 beznadziejny magazynek, każda ma tą samą wadę trzeba się sporo nakręcić aby dobrać się do komory czy też wyczyścić porządnie replikę.

Za bazę już wolę maruzena niż aresa.

Ale każda replika budżetowa karabinu wyborowego/snajperskiego to dziadostwo. Jedynie one na coś się nadają gdy wiesz jak je doprowadzić do odpowiedniego stanu, poużywaj SWD i daj znać jak zaczną wylatywać Ci jego bolączki jak latająca lufa itp bo skoro nie potrafisz poradzić sobie z kolbą, to marnie to widzę poprawianie SWD.

Link to post
Share on other sites

Nie pisałem, że mam super nie wiadomo jak zrobioną replikę. Tylko chodzi o to, że niekiedy przy SWD trzeba trochę posiedzieć żeby to strzelało jak należy, z l96 jest trochę mniejszy problem. Jedynie co mi przeszkadza w mb01 to ohydny plastik ale i do tego można się przyzwyczaić. Najlepiej wybierz to co CI odpowiada ale dokładnie poczytaj tematy, żebyś wiedział w co się pakujesz. I nie chodzi tu o wyrzucanie kasy bo ktoś chce mniej wydać, chyba każdy mając do wyboru zamienniki niektórych części wolałby zaoszczędzić (zespół spustu, prowadnica sprężyny, śruba mocowania rączki). Na tych częściach można trochę oszczędzić, wiadomo, że spust robiony przez kogoś kto zajmuje się takimi rzeczami nie będzie posiadał takiej kultury pracy jak np. LL ale będzie spełniał swoje zadanie.

Nie kupuj pochopnie i z chęcią oszczędzania na wszystkim bo będziesz kupował dwa razy.

Link to post
Share on other sites

I do tego tak podchodzę samo to jak przeczytałem ile kosztują cześć do l-ki to mnie zacięło komora pdi 300zł a z tego co jest napisane na temat SWD nie trzeba dużo wymieniać żeby daleko siać. Myślałem też o M99 od Snow Wolfa ale niestety mało o nim jest napisane w porównaniu do L96 SWD itp

Link to post
Share on other sites

No części kosztują kapkę ale za to nic nie zabierze L96 jego klimatu czterotaktu a SWD i naciąganie bleh.

Kulka z elki i sWd "zabije" tak samo. Koszta konwersji swd na gaz są mniejsze niż l96 ale... komora pdi to tylko 250zł więcej niż ta od swd, w gazówce nie wymieniasz tłoków i innych pierdół więc przy zmianie na gaz l96 jest tylko nieznacznie droższe.

Link to post
Share on other sites

Ok i zrobione. Wyszło 567fps sądzę, że można by więcej ale by się przydał lepszy cylinder pewnie. Ogólnie z wyniku jestem zadowolony bo i tak już powolutku podchodzę pod granicę limitu fps u mnie. Plusem jest to, że serio teraz eleczka jest mega cichutko bo jednak tłok od AA nic ale to nic nie waży. Kolejnym plusem jest, że m150 super się naciąga i nie trzeba w ogóle wkładać w to siły więc niech nikt mi nie mówi przy m150 już łapy bolą.

Link to post
Share on other sites

Z osiągami jeszcze nie wiem i zobaczę może tak za około dwóch tygodni ze względu na zabieg kolana. No z założenia spring ten daje 495fps to i tak wywaliłem ponad normę. Dlatego zboczenie telfonowe masz :icon_biggrin:.

 

Mendi do recki o tuningu można wrzucić składanie Elki na częściach AA.

 

Dobra post pod postem bo już nie można edytować. Ma ktoś patent na zlikwidowanie luzów na widocznym filmiku? W dodatku lufa leciutko kręci mi się lewo prawo mimo śrubki kontrującej. Pomoooocccyyy.

 

http://www.youtube.com/watch?v=O5cHZk8xd1E

 

/ale ja mogę edytować

Mendi

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...