Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie zrobiłem paten z gumy z pasmanterii i nie chciało się trzymać ale to raczej z powodu, że ja mam dwójnóg harrisa zamontowany na łoże. Przez to guma niezbyt czyma ale patent blackshamana jest mistrzowski i wszystko Cię czyma :D.

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites

Dorwałem nowe łoże do "Dzidy" i wszystko sobie zmontowałem wpinam magazynek i postrzale tyłek magazynka odskakuje mi do dołu. Oczywiście magazynek nie wypina się ani nic i kulki dalej podaje. Kiedyś coś takiego miałem w poprzednim łożu ale samo zniknęło. Miał ktoś podobną przypadłość?

Link to post
Share on other sites

Może jakieś dofinansowanie dla Mendi'ego za usługę sprzątania tematu? :icon_biggrin:

 

Właśnie wpłaciłem Mendiemu ekwiwalent za debeściackie moderowanie tematu.

 

:icon_biggrin: SERIO, niech ma coś z tego.

 

Teraz czekamy na Ciebie LAST! :>

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Uwagi do części AA (ponieważ wciąż o cylindrze mało).

 

1000 kulek na springu dającym 777fps. ... głowica cylindra BEZ amortyzatora a głowica tłoka czerwony laylax (twarda guma). Dziś rozkręcałem i zero śladów zużycia. Solidny sprzęt warty kasy a co najważniejsze tańszy o 130zł od laylaxa (odpada kupno głowicy, która jest w zestawie). Naprawdę fajne cacko.

 

Prowadnica czeska... no tutaj dam minus - rozkręca się biedaczka i łożysko gubiło kulki... O ile sprężyna jest w karabinie to nie jest to problemem bo dociska łożysko.. to jednak bałbym momentu w którym prowadnica rozkręci się w karabinie. Powinna być stabilniej mocowana.. gwint ma z 3cm. Trzeba zakleić ją klejem i bangla, nic się nie rozkręci. Problemem jest to, że bez jej rozkręcenia nie wymienimy łożyska ale.. lepsze to niż ew. rozkręcenie się w środku...

 

Ogólnie wywaliłem lunetę z karabinu. Polecam się przestawić:). Miła odmiana a na te 80-100m to nie problem trafić w sylwetkę. Nawet na prowizorycznych przyrządach celowniczych przeszczepionych z rodziny AK.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...