Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co ty gadasz? Można wyjąć HU bez wyjmowania GB. Trzeba wybić pin głowny, zdjąć front, odkręcić komorę od "gondolki", strzelić z GB aby dysza była w tylnim położeni, wyjąć klocek w kształcie L i wyjmujemy komorę.

 

Taaadammm! A nie GB nie wiadomo po co wyjmować :P. Dlatego lubię kawasze bo szybko do komory można się dostać :).

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Co ty gadasz? Można wyjąć HU bez wyjmowania GB. Trzeba wybić pin głowny, zdjąć front, odkręcić komorę od "gondolki", strzelić z GB aby dysza była w tylnim położeni, wyjąć klocek w kształcie L i wyjmujemy komorę.

 

Taaadammm! A nie GB nie wiadomo po co wyjmować :icon_razz:. Dlatego lubię kawasze bo szybko do komory można się dostać :icon_smile:.

W M4 jeszcze szybciej :)
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Najnowsze dane:

Jakiś sylikon- dzieje się co opisałem.

guarder przeźroczysty-problem jest tylko na magach pj.

dystanser, z-bez niema różnicy.

Więc jest nieźle, ale co z tymi magami, kiedyś nie miałem z nimi problemu.

Z tym dystanserem, to miałeś zmienić na twardszy albo bardziej miękki i sprawdzić czy nie ma poprawy, nie zaś go wyjmować.

Link to post
Share on other sites

gb wyczyszczony przesmarowany i działa lepiej.

teraz jeszcze takie pytanie: Jaką baterię polecacie do tego aku - LiPo 7,4 czy NiMh 8,4/9,6?

Oraz jaka pojemność; i jak to będzie wyglądało z kwestią bezpieczeństwa jeżeli batka będzie leżała na gearboxie?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Z tego co czytałem to te drobiazgi to: tylni i chyba przedni zatrzask kolby (tylni zapewne od razu zamówię stalowy z TG), lufa i przyrządy celownicze oraz płytka zamka. O to się nie martwię. Swoją cymkę cioram i jeszcze nic nie odpadło więc tutaj też nie będzie problemów :]

Tylko ten korpus-kolba Mnie martwi.

Link to post
Share on other sites

Ale czy ktoś sprawdzal dokładnie co jest zalowe a co stalowe? Może gównolit z domieszką wiórów i dlatego przyciaga? :D Czy mogę ktoś opisać swoje przeżycia z SW? Opłaca się? Bo wydaje mi się,że to jedyna 'stalowa' replika Suki a zależy mi na suce chyba,że są innych firm stalowe?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...