Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

Promyk 6,03 jest stalowy i może od biedy służyć do samoobrony. Wewnątrz porządnie wypolerowany, ciężko go zarysować i zniszczyć.

KMhead są z jakiegoś stopu, nie mam jak sprawdzić czy je magnes ciągnie, ale nie materiał jest słabą stroną lufek. Słabością jest telfon, którym są pokryte wewnątrz. Miałem w łapkach ze 3 egzemplarze, gdzie ten teflon sypał się jak chałupy w Etiopii, dzięki czemu z odległości 30m w stodołę ciężko było trafić...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przy już entym składaniu mojej vsr ciągle spotykam się z dwoma problemami.

 

Pierwszym z nich jest fakt, że na gumce hu za każdym razem zauważam metaliczny, błyszczący się pyłek. Stawiam na obcieranie dyszy o ścianki komory lub ścieranie się elementu trzymającego kulki przed wpadnięciem do środka repliki - wymieniłem go na aluminiowy. Wszystkie wymienione elementy (komora, dusza, element trzymający kulki) wypolerowałem i zobaczę czy problem będzie się powtarzał. Dodam, że w puste miejsce przed komorą HU w lufie zew. włożyłem dodatkową wkładkę stabilizującą z PVC, aby cylinder miał jak najmniejszy luz. Czy ktoś też miał taki problem i ew. jak go rozwiązał ? :zastanawia:

 

Drugim zjawiskiem jest wybrzuszanie się gumki hu (zielony kmh) od dolnej strony komory mimo zastosowania sposobu Dexa z metalowym pierścieniem na gumce hu. Po lewej, prawej i górnej stronie komory kształt gumki na całym obwodzie jest równy - okrągły, tylko w wymienionym miejscu robi się wybrzuszenie - jajo. Czy tak powinno być lub jak to ewentualnie wyeliminować ? :zastanawia:

 

Tutaj wrzuciłem fotki komory i gumki HU: https://plus.google.com/u/0/photos/115581179669779135960/albums/5975452038310630897

 

Pozdrawiam

Kocur ;)

Link to post
Share on other sites

Osad na gumce przynajmniej u mnie był ze smaru.

Zielony kmhead się wybrzusza, nie poradzisz, chyba, że zrobisz pełny kołnierz, np z puszki który jakoś ogarniesz i polerniesz.

 

Co do czystek, to radzę zalinkować tematy noobiego, i to będzie ponad wszystkie mondrości guru...

 

Co do nowości dostałem cynka, żeby zamiast żyłki używać nici dentystcznej - bezpieczniej, będę sprawdzał. Druga nowość:

http://airsoftpro.cz/eshop/product_info.php?products_id=2928&osCsid=n9eo9j7fg005of67aaj1mmfrf6

 

Już do mnie leci napisze jak tam wrażenia itp ale najwcześniej za miesiąc :)

Link to post
Share on other sites

Nie zrobisz tego na tyle precyzyjnie, żeby było dobrze :) Będę testował na niebieskim kmheadzie.

 

Miałem zielonego ale denerwowało mnie to wybrzuszenie, w niebieskim tez jest ale mniejsze troszkę, ogólnie mam mało czasu nawet nie miałem czasu oblecieć komory pdi ani wysłać wichajstrów do bart_a...

Link to post
Share on other sites

Szczelność w obu wypadkach miałem idealną, co do podkręcania się nie wypowiem bo na zielonym kmhedzie nie wszystko było dograne w karabinie i kulki też były jakieś lewe, więc jakakolwiek ocena byłaby niewymierna. Gdybym robił snajperkę tak 500-600fps to zielona by była dobra, uważam że optymalnie dla tej gumy to jakieś 550fps, ale to moje subiektywne zdanie nie poparte dokładnymi testami.

Link to post
Share on other sites

No i git, żadna sierota nie powie że dużo do czytania. Odsyłać do pierwszej strony.

 

@Christophy

niewiele z Twojej recki zostało, musiałem to przebudować wszystko po swojemu. Niemniej jednak było coś żeby mnie zmotywować. Masz plusik, jeszcze dwa i wpier**l :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...