Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] VSR-10 G-SPEC [Tokyo Marui]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciał bym się dowiedzieć jednej rzeczy. Otóż noszę się z zamiarem pomalowania farbami Montana Gold mojej repliki - Bar-10 JG. Jednak chciał bym się upewnić czy, po pomalowaniu i późniejszym ewentualnym usunięciu farby za pomocą benzyny ekstrakcyjnej, charakterystyczna faktura łoża nie starci na swojej "gumowatości" ?

 

Pozdrawiam

Kocur ;)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to dobre farby to raczej benzyną ekstrakcyjną ich nie zmyjesz. Trzeba będzie użyć rozpuszczalnika nitro który jak wiadomo jest agresywny ale i to nie gwarantuje że będziesz mógł usunąć farbę do końca. Być może trzeba będzie ją zeskrobać w niektórych miejscach.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pany, wyłapałem komorę TMa do VSRki, ale śrubek nie mam do niej... Z mojego Bara10 pasowały tylko te łączące samą komorę. Reszta za duża/za mała.

Potrzebuję wymiary śrubek:

-1 śrubki mocującej metalowy "dynks" wystający z body, którym można regulować hop up,

-2 śrubek mocujących ślizgające się plastiki regulacyjny

-1 śrubki, która mocuje plastik regulujący bezpośrednio

Fotka

Link to post
Share on other sites

Czy orientuje się ktoś, czy części z VSR i BAR'a-10 od JG są w pełni kompatybilne z MB-03 od WELL'a? Czy podejdą tam wszystkie części dorabiane i fabryczne itp. ?

 

Pozdrawiam

W teorii tak, w praktyce może być różnie (krzywe cylindry i te sprawy), więc jak już, to najlepiej zmienić wszystko za jednym razem to nie powinno być żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites

Dobra, walić śrubki, zrobiłem już sławny "Top Dead Center" hop up, regulowany za pomocą śrubki od góry. Jak na obecną chwilę nie mam jak tego przetestować, bo poszła mi sprężynka w zaczepie tłoka :/ Myślę że nie opłaca się kupować zapasowego 45*, więc prędzej kupię 90*.

Link to post
Share on other sites

Poradnik na ASF :icon_wink: Ino u mnie jest jeszcze nakrętka dopasowana do gwintu i przyklejona klejem epoksydowym.

Wygląda to przepięknie bo tak:

291289b5493ede86.jpg

Wbrew pozorom śrubka nie wchodzi w kadr lunety, ale i tak będzie zmieniona na jakąś inną, prawdopodobnie M4x10 z gniazdem na imbusa ;)

Chyba że znajdę gdzieś na allegro taką śrubkę jak w tym poradniku :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...